[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Andrew 24 lut 2007, 19:01
To miłe korres.... :D nie wiem co Ci chłopaki nagadali bo ja poszedłem wczesniej jak zauważyliście...cholera,dali mi zastrzyk wczoraj to jakoś przespałem noc ale rano korres się uśmiechnęła a ja obudziłem się z zaje....bólem no i cała fura środków przeciwbólowych i na usg...no i mam jedną wielką piaskownice w nerach :( :( ale przyczyniłem się do Twojego uśmiechu korres? :D
sztuką jest zobaczyc to co niewidoczne...

przez korres1 26 lut 2007, 21:39
wszyscy obecni sie przyczynili. Niw wiem co qrr bede robila w piatek w tej okropnej stolycy. Chyba sie upije.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez alexcool 08 mar 2007, 17:55
Jestem maturzystą z krk'wa. Chetnie poznam kogos z nerwica lekowa :) moze ktos w koncu mnie zrozumie? :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kikut 08 mar 2007, 18:45
No witaj alexcool. Ja rozumiem. Tu rozumieją wszyscy.
Sponsorem mojego powrotu do życia jest NFZ.

przez korres1 08 mar 2007, 23:27
No to w piatek w Klubie Kulturalnym o 20, stolik na antresoli. Mam nadzieje, że nie zawiedziecie.

przez alexcool 09 mar 2007, 16:51
Moze spotkajmy sie w innym terminie? tak zeby bylo troche wiecej osob? jak Wam pasuje?

przez Andrew 09 mar 2007, 17:50
Spotykamy się zawsze w piątki tak że jeśli nie dasz radę w ten to nastepny nie ucieknie :D :D ,przeważnie jest 4-5 osób i uważam że jest to dobra ilość bo jak nas będzie więcej to utworzą się oddzielne obozy :D :D przybywaj :!:

przez kikut 09 mar 2007, 18:04
Słuchajcie, tak a propos spotkań, poznawania ludzi, nawiązywania relacji itp., czyli tego co dla niektórych ( w tym i dla mnie) z powodu nerwicy, depresji, czy innych problemów emocjonalnych jest trudne. Męczy mnie bardzo taki sposób myślenia, że (jakby to obrazowo przedstawić) relacje międzyludzkie są już "rozparcelowane", a ja nigdzie nie pasuję - jak klocek niepasujący do ułożonych juz puzzli. Mam wrażenie, że jestem kompletnie odosobniony, wyalienowany, niepasujący, inny itp. To bardzo przykre myśleć, będąc w jakiejkolwiek grupie ludzi - obojetne: znajomych, nieznajomych, w pracy, w kinie, w domu nawet - że się nie pasuje. Oczywiście to bardzo wewnętrzne przekonanie. Nie mam na pierwszy rzut oka problemów z "byciem w grupie". Pamietam jak chodziłem na terapie grupową, to po jakimś czasie dowiedziałem się, że wszyscy myśleli, że jestem studentem na praktykach na oddziale. Nie widać po moim zachowaniu moich kłopotów.
Im bardziej próbuję zmieniać sposób myślenia, tym bardziej to przekonanie mi przeszkadza. Wciąż o tym myślę, wciąż mam z tego powodu doły. Macie podobne doświadczenia? Jeśli tak, to jak se radzicie?

przez korres1 09 mar 2007, 18:37
przyjdz to Ci opowiemy

przez kikut 09 mar 2007, 19:32
Korres, nie uwierzysz, ale Twoją zachętę odebrałem jak... odrzucenie. Na tym właśnie polega caly idiotyzm mojego odczuwania, że najpierw ucieszyłem się, że mi ktoś odpowiedział, ale zaraz potem pomyślałem: no tak, to znaczy, że tylko ja sobie nie radzę. I zamiast poczuć się lepiej zjechałem w dół. Co jest do k...wy nędzy?
P.S. Fajny masz avatarek. Aż mnie kusi, żeby porównać z nim właścicielkę. :D ;)

przez 100krotka 09 mar 2007, 23:56
i ja z kraowa rowniez jestem :)

przez Andrew 10 mar 2007, 14:40
no to powiększa sie nam grono ;) ;) zapraszamy Cię na spotkania w piatki :D jest zaje fajnie...a gadamy o wszystkim
Witaj 100krotko :D :D :D

przez 11 mar 2007, 15:43
I tak w każdy piątek? W Kulturalnym? A ja też mogę? :) Iiii tam, 'mogę - nie mogę', i tak przyjdę.... " :)
.'..wyjść z obłędu, to wyjść z labiryntu, bez żadnej nici Ariadny w ręku..'.

przez *maleństwo* 11 mar 2007, 23:05
Czesc
Kiedy bedzie jakies spotkanie dla nerwusków???
czekam na odpowiedz
ps.mam nadzieje ze moge wpasc???

Sortuj wg