Sny z diabłem w roli głównej

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez evil never dies 12 maja 2014, 14:15
:evil:
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez Kalebx3 12 maja 2014, 14:40
Ferdynand k, przeszukuje własnie internetowe fora i widze, ze ludzie tez miewaja takie problemy ze diabel "odwiedza" ich w snach. Wierzacy pisza ze jedynym lekarstwem jest głeboka modlitwa. Niewierzacy pisza ze wizyta u psychiatry. Sprobuje narazie modlitwe. Moz diabelstwo sie wtedy przegoni raz na zawsze.
alicja_31, nie wiem jak mam skomentowac twoja wypowiedz wiec powstrzymam sie. Powiem tylko tyle, ze satanizm to taki kult ktory ponoc szkodzi.

Po prostu Maciek , to dręczenia diabelskie . Swego czasu też przez podobne przechodziłem . Na ten rodzaj duchów tylko modlitwa +post . Sama modlitwa to za mało .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez mark123 12 maja 2014, 14:54
tahela napisał(a):ja jestem fanka fantastyki fascynuje mnie wszechswiat, fizyka kwantowa i duzych miar, i filmy o przyszłosci, zawsze powtarzam,ze za wczesnie sie urodziłam i nawet przektoczymy bariere swiatła, chociaz dzisiaj sie to wydaje niemozliwe, nie ze teoria wzglednosci jest zła , tylko nauczymy sie sobie radzic z tym ograniczeniem ludzkosc jest niesamowita zaczeła od jaskiń a dzisiaj mamy internet

Mnie się wydaję, że prędkości światła się nie przekroczy, prędzej otworzy się tunele czasoprzestrzenne.

alicja_31 napisał(a):wg ostatnich doniesień planetę tę szlag trafił 5 bln lat temu, a bytujące na niej diabły zaczęły masowo teleportować się na ziemie (o czym świadczą charakterystyczne błyski co 6,66 milisekundy nieprzerwanie przez ostatni bilion lat)

"Bilion lat", to nie ma takiego czasu w ogóle (z perspektywy naszego wszechświata), a 5, czy 10 bilionów lat temu, tym bardziej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lenka30 12 maja 2014, 15:10
Po prostu maciek, Strasznie długo cię to męczy! Masz jakis kontakt z tą ex? To był ktos ważny? Pytam bo "moje diabły" zawsze są ściśle związane z ex. Tylko właśnie u mnie to wyglądało zupełnie inaczej tzn, to były jednorazowe akcje...a ty piszesz o 2 latach. To musi być koszmar.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez alicja_31 12 maja 2014, 15:52
mark123 napisał(a):
tahela napisał(a):ja jestem fanka fantastyki fascynuje mnie wszechswiat, fizyka kwantowa i duzych miar, i filmy o przyszłosci, zawsze powtarzam,ze za wczesnie sie urodziłam i nawet przektoczymy bariere swiatła, chociaz dzisiaj sie to wydaje niemozliwe, nie ze teoria wzglednosci jest zła , tylko nauczymy sie sobie radzic z tym ograniczeniem ludzkosc jest niesamowita zaczeła od jaskiń a dzisiaj mamy internet

Mnie się wydaję, że prędkości światła się nie przekroczy, prędzej otworzy się tunele czasoprzestrzenne.

alicja_31 napisał(a):wg ostatnich doniesień planetę tę szlag trafił 5 bln lat temu, a bytujące na niej diabły zaczęły masowo teleportować się na ziemie (o czym świadczą charakterystyczne błyski co 6,66 milisekundy nieprzerwanie przez ostatni bilion lat)

"Bilion lat", to nie ma takiego czasu w ogóle (z perspektywy naszego wszechświata), a 5, czy 10 bilionów lat temu, tym bardziej.

ten "bilion" wzięłam z tekstu Taheli (post czy dwa wyżej niż mój)- tylko i wyłącznie, żeby było śmiesznie, nie naukowo, dlatego wyluzuj ;)
Przez blisko miesiąc nasłuchiwano sygnałów z tego układu planetarnego. Niestety, nie usłyszano niczego, co mogłoby być echem pozaziemskiej technologii. Biorąc jednak pod uwagę czas życia czerwonego karła (nawet 10 bln lat), mogliśmy zwyczajnie nie wstrzelić się w okres istnienia cywilizacji na tej planecie.

przez Ferdynand k 12 maja 2014, 16:34
Kalebx3, post mu raczej zaszkodzi to niedobór serotoniny
niedobór witamin i jonów z pokarmu może upośledzić syntezę serotoniny w mózgu dwa mniej składników
do produkcji tryptofan stanowi 20% aminokwasów w mięsie
Naczelny Użyszkodnik

przez Kalebx3 12 maja 2014, 16:47
Ferdynand , ale jakby popościł 1 dzień w tygodniu to chyba mu nie zaszkodzi ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Ferdynand k 12 maja 2014, 17:03
Kalebx3, to nie diabeł a porażenie przysenne poczytaj moje posty w tym wątku
i sprawdź czym się leczy ;)
gość napisał że to kobieta w tym śnie skąd wie że to diabeł?
inni wtedy widzą predatory albo yeti :P to haluny
Naczelny Użyszkodnik

przez Widzę cię 12 maja 2014, 17:42
Ferdynand k, złowrogie, szatańskie haluny można poszczuć świetlistym jednorożcem.
Widzę cię

przez mark123 12 maja 2014, 23:42
Aby nic złego nie widzieć podczas paraliżu przysennego, trzeba najpierw ciało wyrwać z paraliżu, a potem dopiero otworzyć oczy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 17:22
Dzięki za wasze odpowiedzi. Narazie moje co najmniej dziwne sny ustały. Poczekamy co bedzie dalej. Może szatan da se w końcu spokój ze mna. :roll:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez jolantka 14 maja 2014, 18:17
jolantka

przez Po prostu maciek 14 maja 2014, 18:26
jolantka, dobre :P
Lenka30 napisał(a):Po prostu maciek, Strasznie długo cię to męczy! Masz jakis kontakt z tą ex? To był ktos ważny? Pytam bo "moje diabły" zawsze są ściśle związane z ex. Tylko właśnie u mnie to wyglądało zupełnie inaczej tzn, to były jednorazowe akcje...a ty piszesz o 2 latach. To musi być koszmar.

Męczy mnie to długo od kilku już lat. Te sny pojawiają się jednak w pewnych miesięcznych lub częstszych odstępach czasu. A co do mojej ex to ona w tym snie była tylko raz. Za każdym razem "diabłem" jest inna kobieta, czasem taka którą znam. Osatnio jednak była to dziewczyna której nigdy na oczy nie widziałem.
Też mi się wydaje ze to koszmar. Męcze się jednak przy nich straszliwie z powodu tego dziwnego paraliżu co podczas snu mnie ogarnia.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Lenka30 14 maja 2014, 19:33
Po prostu maciek, Dziękuję za odpowiedź. Jak człowiek juz wie co to paraliż i wie że innym też się zdarza, to łatwiej go znieść. Pamiętam, że zanim zaczęłam szukac info na ten temat to strasznie się tego bałam, szczególnie gdy były "kimś" ale nie wiedziałam kim. A potem to juz było jasne że to ex, zresztą sama też słyszałam że śniłam się na sposób demoniczny...Wiem jak taki sen potrafi wymęczyć i to jest najgorsze.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Sortuj wg