PYTANIE DO 'WETERANÓW'...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez goszka53 12 paź 2013, 10:27
Witajcie. Od kwietnia jadę na venlectine i lerivonie, są to moje pierwsze leki w życiu i bardzo mi pomogly, ponieważ wszystkie 'schizy' zniknęly jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wczoraj jednak stało się coś dziwnego- od rana czułam się nieswojo i niepewnie, a wieczorem dostałam ataku paniki (który na szczęscie jakoś stłumiłam, ponieważ mam 3 letnie dziecko, a tesciowie nie wiedzą ze leczę się....)
Jak troszkę się uspokoilam w glowie byla tylko jedna myśl- że mogę zwariować. strach.
I teraz już sama nie wiem , czy może po tych kilku miesiacach moje leki przestały działać, czy może ja się nakręciłam bo ostatnio trochę czytałam o schizofrenii....dzisiaj od rana staram się nie skupiać na chorobie i nie wymyślać, ale nurtuje mnie ten problem

przez Saraid 12 paź 2013, 10:49
goszka53, Uważam ,że niepotrzebnie się nakręciłaś każdemu się zdarza stąd atak paniki także po prostu staraj się skupiać na pozytywnych sprawach na tym co dobre w twoim życiu pomyśl o tym zdaj sobie sprawę z tego co masz ...często tego nie dostrzegamy i nie doceniami póki nie stracimy .Jestesmy tym o czym myślimy jeżeli chcemy się dobrze czuć powinnismy wybierać mysli które nam sprzyjają uciekać jak najdalej od tego co negatywne.Powodzenia Ci życzę i dużo optymizmu.
Saraid

Sortuj wg