Robię to czego się brzydzę, by wiedzieć na pewno...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez desdemona89 28 lut 2013, 19:47
Sinner22, Tak właśnie ja też tak jakby się zatracam i przestaję wierzyć sobie. A argumenty w to by sobie uwierzyć zamieniam w to, że winny się tłumaczy i, że pewno jestem winna i teraz niewinnością się tłumaczę. Kochana po jakimś czasie będzie lepiej zobaczysz, ja teraz już rzadziej miewam takie sytuacje.
Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia;*

camomilla2, Dokładnie. Myślisz, że wtedy przyjdzie wreszcie spokój i ukojenie, a tu jak zawsze klapa. Nerwy, złość, lęk i niepokój są silniejsze:|
Rexetin- 40 mg
21.12.2012- pierwsza wizyta u psychiatry
18.02.2013- terapia początek!

przez anonus 28 lut 2013, 19:53
Ja mam natrectwo odnosnie homoseksualizmu. Powiem Wam, ze z poczatku ciezko mi bylo sie z tym obyc. Zaczalem czytac rozne rzeczy o homoseksualizmie, bezposrednio po kazdym przeczytaniu moj lek rosl, ale nastepnie malal. Co chce przez to powiedziec? A no to, ze mysle, ze problem nerwicy rozwiaze sie wtedy, kiedy przyzwyczaimy sie do swoich lekow i je oswoimy.
anonus

przez Sinner22 05 wrz 2013, 15:50
Hej desdemona. Nie wiem czy nadal zaglądasz na forum czy już nie, ale znalazłam coś co możde dotyczyć Ciebie i mnie. Długo grzebałam w internecie i zaczęłam szukać coś na angielskich stronach.
Nie wiem czy dobrze robię, czy czytanie na temat zaburzenia czasem mnie bardziej nie nakręci, ale chcę sobie jakoś pomóc i się uspokoić.
Znalazłam informacje na temat tzw. fałszywej pamięci:.
,,False Memory OCD is a type of OCD where a person is dealing with an obsessive thought that something happened in the past that in reality never happened. It is a false memory created by OCD''
i przykład (podobny do obaw desdemony):

“A person is afraid to touch contaminated objects for fear of getting aids. He sees a red spot which he immidiately assumes is blood. Then a thought enters his head that he might have touched that spot. He starts to remember whether he did or not and OCD doubt sets in.”

Oto link do strony:

http://youhaveocd.com/2010/06/18/trick- ... emory-ocd/

Mam nadzieję, że to jakoś pomoże osobom, które mają coś podobnego. Mnie trochę uspokoiło.
Sinner22

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 05 wrz 2013, 15:58
desdemona89, wirusy z krwi nie są w stanie dłużej się utrzymać poza organizmem niż 72h

a inne drobnoustroje są nieszkodliwe praktycznie

-- 05 wrz 2013, 16:02 --

ja miałem podobnie
wiem że np hcv nie przetrwa powyżej 72h hiv chyba krócej
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg