Odglosy w nocy

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Odglosy w nocy

przez takajakaś18 07 kwi 2010, 16:27
Mam wrazenie i to od kilku lat ,spie na 2 pietrze i zwykle okolo 23-24 ,czy pozniej jak sie poloze slysze kroki czyjes pod oknem ,a konkretnie jak ktos idzie i prowadzi rower:) Wiem ,ze to glupie,ale na 100% nikogo tam nie ma,mieszkam w spokojnym miejscu a dom mam ogrodzony.zmienilam pokoj ..w tamtym slyszlam jak chodzi naokolo chodnikiem,bylam w stanie okreslic miejsce nawet..
dokladne,gdzie jest ten ktoś
staram sie to juz olewac i wmowic ,ze to moja woobraznia ,ale nie działa.Nie zdarzaja mi sie takie rzeczy z wyjatkiem epizodu w szpitalu jak mialam z 12-13 lat ,spalam w szpitalu sama w pokoju a raczej drazalam z przerazenia? slyszlam cala noc dialogi ludzi na korytarzu,moich rodzicow jak rozmawiaja z lekarzem ,dokladne to wszystko bylo okropnie realistyczne.!!Wybieglam na korytarz a tam pustka ,bylam przestraszona.Mowila mama kiedy mnie wypisza ,bo zle to znosze zpital,nazwy lekow ,glosy dialogi byly idelanie przystosowane do osob..A co probowowlam sie uspokoic slyszlam kobiecy glos"Spij"....jakby zza sciany.slyszalam nadchodzace kroki do mojego pokoju ,ktore na zakrecie (przy wejsciu)znikaly..Bylam przerazona,wyciagnela kartke by odznaczyc ,z to bylo naprawde ,zastanawialam sie czy nie umarlam..Teraz nabralam dystansu ,ale jak myslicie co to bylo? i czy kroki za onem to wytwor mojego umyslu?:)zdarzylo sie Wam cos podobnego?
pozdrawiam
takajakaś18

Re: Odglosy w nocy

przez fobia 12 kwi 2010, 12:18
takajakaś18, wybierz się do psychiatry , na pewno odpowie na Twoje pytania.

Sortuj wg