Zespół PSSD-dysfunkcje seksualne spowodowane zażywaniem SSRI

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez chojrak30 29 wrz 2016, 20:39
Ja mam CDP cholinę w proszku nie w kapsułkach biorę sobie troszkę na czubek łyżeczki nie wiem dokładnie ile to mg dokładam do tego jeszcze od dzisiaj inozytol i czuje naprawdę kopa, mam taką chcicę że muszę się opanowywać :-) Mam nadzieję że inozytol utrzyma nastrój na dobrym poziomie, na zagranicznych forach ludzie go sobie bardzo chwalą ale biorą spore dawki ja narazie zaczynam od jednego kapsa dziennie 650mg.

przez najs10 01 paź 2016, 13:21
Czyli tak podsumowując Wasze wypowiedzi: cdp-cholina + inozytol + dha i będzie fajnie? Da to także jakieś efekty poza sferą seksualną np poprawę koncentracji czy nastroju? Jakie preparaty konkretnie polecacie bo choline to wezme ze zdrowegosklepu a reszta jakich firm?

przez chojrak30 01 paź 2016, 21:20
Nie chciałbym robić reklamy ale inozytol mam z firmy Swanson mam do nich zaufanie a cdp cholinę Focus supplements z alledrogo :-) Uważam że regularne zażywanie tych supli poprawi libido na stałe i po dłuższym czasie nawet pamięć powinna być lepsza, dodatkowo inozytol działa przeciwdepresyjnie i pomaga nawet na neuropatię czyli regeneruje uszkodzone nerwy dzięki czemu poprawia się czucie tu i ówdzie :-) przynajmniej tak w necie piszą, po tej cholinie jak widzę jakąś kobitkę to zaraz mam nieodpartą chęć poznania jej lepiej :-) czyli działa i cojones są bardziej odczuwalne tak jakby więcej było żołnierzy i o to chodzi, jestem narazie natsawiony bardzo pozytywnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aloes94 02 paź 2016, 08:57
Czy mając 22/23 lata warto brać ssri (Setaloft) w kontekście możliwych skutkow ubocznych? Czy np. ten zespół zaburzeń seksualnych mija po odstawieniu czy zostaje?

przez lopez69 02 paź 2016, 11:01
powtórzę jeszcze raz: cdp cholina byłem do niej pozytywnie nastawiony a jedyne efekty jakie widzę to to ze działa podobnie do kawy biorę ok 250 mg dziennie od 13 dni, tyle że nie wprowadza tyle chaosu do głowy co kawa, jesteś bardziej skupiony na tym, inozytol brałem w końskich dawkach przez 1,5 miesiąca 18 g dziennie, nie to nie pomyłka, bardzo delikatnie poprawia nastrój na granicy placebo, i zwiększa ilość spermy, nie zanotowałem żadnego wpływu na libido. po tych doświadczeniach zastanawiam się czy aby na pewno dopamina odgrywa kluczową role w utracie libido.

przez dopamine 02 paź 2016, 11:07
Dopamina i serotonina zwiększają libido. Dopamina poprzez receptor D3 zaś serotonina poprzez receptor 5HT1A.
Od 04.11. 2016 r.
Pramipeksol- jednorazowo dwie tabletki 1,05 mg o przedłużonym działaniu

przez Sheriff 02 paź 2016, 21:59
Fuehrer, bierzesz małą dawkę cdp-choliny, poza tym raczej za krótko na efekty. Przy Waszych problemach brałbym minimum 500mg/dzień.

przez boogyman 06 paź 2016, 14:55
Biorę 2 dzień duloksetynę 30mg i już pojawia sie zanik wszystkich funkcji. I tak mam z tym problem bez leków, ale teraz to po prostu nic. I już pojawiają się myśli by odstawić lek. Co mogę dorzucić. Niby wszystko wiem że miansa, mirta, ale chciałbym coś niedepresyjnego najlepiej łatwo dostępnego bez recepty. Mam lekko podwyższony poziom prolaktyny czy to może mieć wpływ na problemy seksualne (badanie przed braniem leku)
Obecnie nic

przez eovo 12 paź 2016, 12:13
Biorę HORNY GOAT + MACA i jestem zadowolony ,tylko trzeba brać zdecydowanie większe dawki niż zalecane,dla mężczyzn jeśli chcecie coś mocniejszego to polecam DAA

Osoby stosujące DAA donoszą o niesamowitym wzroście możliwości seksualnych, szybszej i skuteczniejszej erekcji. Jako szczególne doznania wymieniane są długie i niezwykle przyjemne orgazmy, a także obfite wytryski. Jest to powód, dla którego DAA może stać się wyjątkowo atrakcyjnym suplementem nie tylko dla sportowców i osób aktywnych, ale każdego faceta chcącego spotęgować swoją męskość i doświadczyć sobie nowych wrażeń.

przez seaman1982 12 paź 2016, 12:43
Chojrak jak długo bierzesz ta cholinę? Miałeś jakieś przerwy w jej braniu? Czy efekt pozostał czy musisz brać cały czas. Po jakim czasie miałeś efekt wow? Gdzie to kupujesz i po ile? Wiem ze dużo pytań ale jakbyś to opisał to, to byłbym wdzięczny.
Mam jeszcze pytanie do ogółu trochę inne. Czy po tym jak dostaliście PSSD to też tak macie że nawet oddawanie moczu jest inne? Ja mam wrażenie że jak to robię to jest jakoś dziwnie. Ciśnienie mniejsze podczas siusiania. Rano wstaje i ciężko o wzwód, choć pęcherz pełny. Częściej też chyba się załatwiam.

przez lopez69 13 paź 2016, 19:11
seaman1982w którymś poście wcześniej pisałem że nie wykluczam iż PSSD może mieć przyczynę biologiczną, obstawiam 2 opcje chemiczną od leków i biologiczną od mikrobów. Mam tak ze przy niewielkiej ilości moczu mam silne parcie na pęcherz i problem o którym tu nie wspominałem przedwczesny wytrysk, takich rzeczy wcześniej nie miałem i nie jest to normalne, dodam ze badania krwi i moczu w normie.

przez chojrak30 14 paź 2016, 20:08
Chejka seaman1982 ciężko mi powiedzieć jak długo dokładnie ją biorę ponieważ robiłem przerwy - czekałem na inozytol, ogólnie taki miks ma potencjał jak dla mnie, jak biorę tą cholinę z inozytolem to działanie jest trochę podobne jak po piracetamie tzn troszkę jestem bardziej nerwowy ale w pozytywnym sensie tak jakby większy poziom teścia, czuć lekką pompę w klacie i odczuwam lepiej swoje cojones :-) jest jeden minus troszkę ciężko się zasypia pewnie dlatego że uwrażliwia receptory dopaminowe. co jeszcze mogę powiedzieć na początku zamawiałem na alledrogo a potem wyczaiłem 25g na ebay z australii za około 100zybla czyli dobra cena ale muszę przetestować bo made in china :-) lol jak potestuję to się wypowiem, i jeszcze jeden duży plus poprawia się pamieć i to nawet po przerwie w dawkowaniu (przypominają mi się imiona znajomych z większą łatwością a to dla mnie duży sukces) uważam że SSRI kasują nam trochę pamięć żeby zapomnieć o przykrych doświadczeniach ale nie działa selektywnie i chyba mam początki miastenii przez SSRI chyba że to jakieś predyspozycje genetyczne, a że ta cholina podnosi acetylocholinę i jeszcze uwrażliwia na dopaminkę to nic lepszego jak dla mnie nie ma na dzień dzisiejszy. Efekt wow miałem na samym początku wystarczyła mała dawka i miałem bardzo niestosowne myśli do płci przeciwnej :-) ale bez inzotylu trochę chyba mi się nastrój pogarszał ale na 100% nie jestem pewny czy to od tego może zbieg okoliczności, Jeżeli chodzi inne zmiany przy PSSD u mnie siusianie jest ok ale martwi mnie to że czuję podniecenie po zrobieniu czegoś cięższego to ma chyba jakiś związek z prostatą, czuję się gławcony przez własną kupę he he. i na 100% kiedyś tak nie było i nie miałem nigdy skłonności do chłopaków żeby nie było :-)

przez dopamine 14 paź 2016, 23:59
Jak sądzicie lek Urydynox zawiera tą formę urydyny która upreguluje receptory dopaminergiczne?
Od 04.11. 2016 r.
Pramipeksol- jednorazowo dwie tabletki 1,05 mg o przedłużonym działaniu

przez Pan1karz 15 paź 2016, 12:21
Witam po przerwie.

dopamine, tak ale jest to mała dawka.
W składzie tego leku jest monofosforan urydyny w dawce 50mg na 1 kapsułkę (czyli 3-4 tabletki na dzień, wystarczy na max. 10 dni, 1 opakowanie - nie kalkuluje się to).
Dawkowanie tej formy urydyny powinno być w ilości minimum 150-200 mg i najlepiej przyjmować ją podjęzykowo dla lepszego przyswojenia.
Druga forma urydyny, którą sam stosowałem i osobiście polecam względem UMP (monofosforanu) to TAU (triacetylourydyna). Jest zdecydowanie bardziej biodostępna, wystarczają mniejsze dawki. Niektórzy stosują nawet 25mg, ja stosowałem 50mg na dobę i byłem zadowolony z efektów. TAU nie stosuje się podjęzykowo, jest rozpuszczalna w tłuszczach, dlatego lepiej aplikować ją po tłustym posiłku lub np. razem z kwasami Omega-3.

Sortuj wg