Nervomix jak stosować?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Nervomix jak stosować?

przez Mudvayne 20 lip 2011, 19:09
Witam,
Mam pytanie odnośnie tego leku (jeśli wątek już był to przepraszam) a mianowicie w jakich ilościach go stosowac? na ulotce pisze by przyjmować 2-4 tabletki 3 razy na dobę... wydaje mi sie troche dużo... z drugiej strony stosowanie "okazyjne" czyli np w stanach zdenerwowania tez niezbyt mi pomaga, tzn pomaga ale dopiero po jakimś czasie... Generalnie jestem bardzo nerwowy i wybuchowy...wystarczy chwila żeby mnie za przeproszeniem szlag trafiał i to z byle błachostki. Gdy mnie dopadnie to od razu mówie to co mi ślina na język przyniesie i odbija sie to w szczególnosci na moim związku... wiec nie mam poprostu czasu czekać az zacznie działać gdyz te wszystkie nerwy które we mnie wzbierają od razu mi sie udzielają. Jaki jest w ogóle hmmm czas działania tego leku i przy jakich dawkach? Czy np. łykać codziennie po 1 tabletce w ciągu dnia co powiedzmy 5 h żeby byc chociaz w miarę spokojniejszym?
pozdrawiam

Nervomix jak stosować?

przez Lord Kapucyn 20 lip 2011, 21:20
To jest mieszanka ziołowa w której skład wchodzi ziele dziurawca, liść melisy, korzeń kozłka lekarskiego i sproszkowane szyszki chmielu.

Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci od 13 roku życia: 2-4 kapsułki 3 razy dziennie, w zależności od nasilenia objawów. Dzieci od 10 do ukończenia 12 roku życia: 3 kapsułki 2-3 razy dziennie. Dzieci od 6 do ukończenia 9 roku życia: 2 kapsułki 2-3 razy dziennie. Dzieci od 4 do ukończenia 5 roku życia: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki popić co najmniej 1/2 szklanki płynu. Nie stosować dłużej niż 3 tygodnie. Jako środek ułatwiający zasypianie: dawkę jednorazową przyjąć 1/2-1 godziny przed snem. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Skoro w ulotce jest podane dawkowanie to stosuj się do zaleceń.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Nervomix jak stosować?

przez manko 23 lip 2011, 15:27
ty się nie baw nervomixami tylko bierz jakiś mocniejszy kaliber SSRI lub SNRI.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nervomix jak stosować?

przez err 23 lip 2011, 15:38
Nervomixu to zjadłem całe opakowanie i oprócz biegunki nie podziałała.
err

Nervomix jak stosować?

przez Zenonek 23 lip 2011, 20:31
Nervomix to moze uspokoic 5-latka.

W przypadku doroslych ludzi dzialanie jest znikome, co nie znaczy, ze zerowe. Niektorzy chwala tego typu leki.

Nervomix jak stosować?

przez caliope 20 paź 2015, 21:11
Testowałam Nervomix, ale ostatecznie suplementuję się już od jakiegos czasu regularnie Revitasensem. Jesli nie potrzebujesz mocniejszych leków to uwazam ze spokojnie taki suplement Ci pomoze.

Nervomix jak stosować?

przez Lord Kapucyn 20 paź 2015, 21:20
caliope, Przyznaję medal dla czołowego górnika forum za odkop kopaliny sprzed 4 lat. :pirate:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Nervomix jak stosować?

przez Psychopharm 21 paź 2015, 08:48
:pirate: Autorka pewnie już dawno zajada się eseserajowymi cukiereczkami :mrgreen:
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Sortuj wg