leki bez recepty

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

leki bez recepty

przez wiola121 21 cze 2011, 12:45
hej, zastanawiam sie czy są jakies leki na depresje, poprawe nastroju itp. nie na recepte?

nie mam zamiaru chodzic do psychologa/ psychiatry i rozmawiac z nim, bo inaczej nic mi nie da a na dodatek placic za to.

-- 21 cze 2011, 12:47 --

nie miał być ten dział, dopiero się wkręcam więc wybaczcie

leki

przez linka 21 cze 2011, 12:56
nie mam zamiaru chodzić do psychologa/ psychiatry i rozmawiać z nim, bo inaczej nic mi nie da a na dodatek płacić za to

No to powodzenia.......... lepiej płacić za ziołowe leki które nic nie dają :lol:
Fajne podejście, poważnie, szacun.

-- Wt cze 21, 2011 11:58 am --

Na przyszłość.....:
spis-alfabetyczny-lekow-odno-niki-do-tematow-t26847.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

leki bez recepty

przez depresyjny86 21 cze 2011, 13:27
Ziołowe leki działają...ale tylko na te panie z reklam :mrgreen: ,a tabletki przeciwbólowe jeżdżą po organizmie do żródła bólu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Swoją drogą,rzeczywiście masz "fajne" podejscie do leczenia.......
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

leki bez recepty

przez err 21 cze 2011, 13:53
Wszystko bez recepty (prawie) to leki ziolowe, jak dla mnie maja co najwyzej wartosc sily sugestii, ze pomagaja... Jak juz to tylko chemia. Nie rozumiem za co dokladnie chcesz placic, zaplacisz za leki ziolowe jak i na recepte (nie sa jakos specjalnie drogie). Idziesz na NFZ do psychiatry, powiesz co Ci dolega i Ci cos przepisze.
err

Sortuj wg