zapytanie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

zapytanie

przez lukas 30 sie 2008, 14:22
Witam! Czy możecie mi powiedzieć czy jest jakiś lek na zwiększenie koncentracji, który mógłbym przyjmował razem z sertraliną którą biore na nerwice, a która nieźle mnie przytłumia.
Offline
Posty
23
Dołączył(a)
27 sty 2006, 21:14
Lokalizacja
Toruń

Re: zapytanie

przez ewaryst7 30 sie 2008, 14:27
WITAJ . NERWICA , SAMA W SOBIE POWODUJE ZABURZENIA KONCENTRACJI, A WIĘC PEWNIE MUSISZ POCZEKAĆ , AŻ LEK CIĘ WYCISZY I POPRAWI KONCENTRACJĘ.ALE NIE JESTEM FACHOWCEM , WIĘC NIE CHCĘ SIĘ PRZEMĄDRZAĆ.

edit: Bethi/// proszę nie pisać na caps locku
Offline
Posty
2102
Dołączył(a)
29 maja 2008, 08:11
Lokalizacja
Braniewo-City

Re: zapytanie

przez lukas 30 sie 2008, 15:30
witaj,nie :( niestety tak nie jest, brak koncentracji mam od zawsze, a teraz jest jeszcze gorzej. słyszałem że dobry jest nootropil, ale leki na dopamine tez mają pomagać, zna ktoś jakiś skuteczny lek na brak koncentracji?
Offline
Posty
23
Dołączył(a)
27 sty 2006, 21:14
Lokalizacja
Toruń

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: zapytanie

przez ewaryst7 30 sie 2008, 15:50
lukas, sluchaj , a slyszałeś kiedyś o ADHD ? Widzisz , ja jestem dorosłym ADHDowcem. I problemy z koncentracją też mam od zawsze. poczytaj na ten temat.
Offline
Posty
2102
Dołączył(a)
29 maja 2008, 08:11
Lokalizacja
Braniewo-City

Re: zapytanie

przez ESTER 30 sie 2008, 18:03
lukas objawem nerwicy są min.zaburzenia koncentracji, pamięci.Jeśli chodzi o sertralinę to zbadano , ze ma ona pozytywny wpływ na funkcje poznawcze u człowieka tzn .min. na pamięć.Często lek ten przepisywany jest ludziom starszym u których problemy z koncentracja wynikają z procesu starzenia się mózgu.Myśle , ze to co opisujesz jako zab. koncentracji to może być też objaw uboczny leku wynikający z tego , że organizm się dopiero przyzwyczaja i który po dłuższym przyjmowaniu powinien ustąpić.Nic nie piszesz jak długo bierzesz lek ,ale jeśli ponad miesiąc i nadal czujesz się "przytłumiony" to radzę skonsultować to z lekarzem.
ESTER
Offline

Re: zapytanie

przez lukas 31 sie 2008, 16:03
dzięki wszystkim za odpowiedź, lek przyjmuje 2 tygodnie, więc faktycznie musze jeszcze odczekać. Czytałem o adhd i wiele się zgadza, Ewaryst7 a bierzesz jakieś leki na adhd? pozdrawiam
Offline
Posty
23
Dołączył(a)
27 sty 2006, 21:14
Lokalizacja
Toruń

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Przeskocz do