szybsze bicie serca z nerwów-pytanie o leki

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: szybsze bicie serca z nerwów-pytanie o leki

przez miko84 22 cze 2010, 08:05
Niektórzy potrzebują trochę czasu do namysłu ;) Jest jeszcze klonidyna.
miko84

przez Razorbladerka_ 22 cze 2010, 16:19
hehe... nie zauważyłam sorki :oops:
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez tosia 31 sie 2010, 15:05
czesc,mam pytanie ;siedem lat temu leczylam sie na nerwice bralm cloranxen lexotan i pramolan,potem leczylam sie u kardiologa innymi lekami ktore mialy naprawic to co tamte leki spowodowaly[przedskurcze komorowe]nastepnie zaczelam sie leczyc u gastrologa gdyz po wszystkich tych kuracjach okazalo sie ze mam nadrzerke na rzoladku. teraz znowu mam ciezki okres w zyciu czuje ze potrzebuje czegos co uspokoilo mnie w tych trudniejszych dniach jednak nie potrzeba mi brac na codzien tylko na te gorsze dni,nie moge brac czegos co znow zaszkodzi mi na zoladek,obawiam sie tez zeby nie przepisano mi czegos co by uszkadzalo serce ,nie chce tez zeby lek mnie otumanil bo zajmuje sie dzieckiem.czy ktos moze mi cos polecic czego nie trzeba zarzywac dluzszy czas by poczuc efekty :

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 31 sie 2010, 15:12
tosia napisał(a):czuje ze potrzebuje czegos co uspokoilo mnie w tych trudniejszych dniach jednak nie potrzeba mi brac na codzien tylko na te gorsze dni,nie moge brac czegos co znow zaszkodzi mi na zoladek,obawiam sie tez zeby nie przepisano mi czegos co by uszkadzalo serce ,nie chce tez zeby lek mnie otumanil bo zajmuje sie dzieckiem.czy ktos moze mi cos polecic czego nie trzeba zarzywac dluzszy czas by poczuc efekty :

Tak cudownego leku nie ma....przykro mi :-|
Zostają ci tabletki ziołowe typu Kalms, Valused albo tabletki uspokajające Labofarmu - to bez recepty. Moze to zadziała?
Bo doraźnie, na receptę od lekarza możesz dostać benzodiazepiny,ale mogą troszku otumaniać, ewentualnie możesz poprosić o hydroxyzinę - to delikatny lek uspokajający, podaje się go czasem nawet dzieciom ;) i nie uzależnia.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez El Chupacabra 04 wrz 2010, 00:57
tosia,

Benzo tez nie sa dobre dla serca.

Nie wiem jak jest u Ciebie - czy sa to faktyczne problemy z sercem czy moze efekt nerwicy. Podziele sie wiec moim doswiadczeniem - mialem tzw. kolatanie serca, czyli bardzo duzy puls przy stresie i dzialo sie tak codziennie (zbyt czesto). Czulem, ze cos jest nie tak i poszedlem sie przebadac u kardiologa. Przypieli mi czujniki pulsu i przez tydzien chodzilem z takim aparatem, ktory monitorowal moje serce. Okazalo sie, ze wszystko jest ok, kolatanie serca bylo spowodowane tylko i wylacznie nerwica.

Moze u Ciebie jest podobnie ?

wola człowieka jest jego niebem

przez filipo108 04 wrz 2010, 07:52
Propranolol sprawdza się u mnie bardzo dobrze ale to lekarz decyduje jaki lek sprawdzi się w twoim przypadku najlepiej

Sortuj wg