Jak długo bierzecie leki?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez awers 14 maja 2006, 22:35
Niemyślalam że leki można brać az 6 lat mnie lekarka powiedziala żę rexetin moge brac nawet rok czy ktos zarzywa go dlużej.

przez awers 14 maja 2006, 22:54
Po trzech dniach brania rexitinu dostalam takiego ataku że wyladowałam u lekarza na wozku gdyżnie umialam ustać na nogach ,a cale cialo mnie parzyl iz myslalam że za chwile splone,mina miesiac i zaczynam sie czuc super ,zapominam momentami o mojej nerwicy i wtedy nachodz mnie myśli (gdzie idziesz tak daleko przeciesz masz nerwice i moze ci sie cos stać) ale nic sie nie dzieje ja mimo to zawracam gdy zapomne o niej caslkiem to bedzie bardzo dobrze.

Jak długo dobieraliście lek?

przez Michal78 23 maja 2006, 15:37
Ja 8 miesięcy i mizerne rezultaty. 3 leki podstawowe. Chyba jestem nie do zaleczenia :-) i wcale mi z tym nie do śmiechu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez weronika 23 maja 2006, 15:42
nie wiem jakie masz objawy ale mi na lęki i skrajne zmęczenie i objawy somatyczne pomógł efectin, po dawce 3 tabletki na dzień nawet jak próbuje się wkręcać to się nie boję

przez dalilah 23 maja 2006, 21:57
nie martw sie, ja lecze sie od okolo 8 lat i szczerze mowiac to nawet nie wiem czy leki ktore dostawalam byly faktycznie na moja dolegliwosc (jakos nikt nigdy nie pokwapil sie o zrobienie mi dokladnych testow), diagnoza byla zwykle wystawiana po polgodzinnej rozmowie w czasie ktorej czesto zapominalam opowiedziec o najwazniejszych problemach (przypominaly mi sie po wyjsciu z gabinetu) wie w sumie to cale leczenie o kant d.... rozbic mozna :?
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez Michal78 24 maja 2006, 16:38
Ten effectin mnie zaciekawił, prawie same dobre opinie. Dla mnie powinien być dobry bo chodzi mi głównie o pozbycie się lęków i uczucia depersonalizacji. Jedno z drugim jest chyba bardzo związane.
Zapytam o lek lekarza.

Pozdrawiam

przez Magda-27 24 maja 2006, 18:42
Ja miałam velafax (odpowiednik effectinu). Zażywałam go 4 m-ce, już jestem po odstawieniu i wyprowadził mnie na prostą :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Ooona 28 maja 2006, 12:01
ja brałam ok 1,5 roku, Fevarin najpierw w dawce 250 mg potem powoli schodziliśmy w dół, na podtrzymanie brałam już tylko 50 mg dziennie. Był to pierwszy lek i od razu trafny. Dostałam też Afobam i Rispolept na w razie czego ale z nich na szczęscie nie musiałam korzystać
Ostatnio edytowano 28 maja 2006, 12:36 przez Ooona, łącznie edytowano 1 raz

przez Hollow 28 maja 2006, 12:32
Dobieramy. Nie powiem jak długo.

przez kratka 28 maja 2006, 12:50
ja mam piąty lek. nie pomaga mi i chyba zmienię go na szósty :/

przez *karo* 16 lis 2006, 04:44
Ja też biorę Cipramil ok.6-7 lat. Niestety przestaje już działać (mimo maxymalnej dawki). A jeśli chodzi o odstawienie - nie próbowałam, chociaż bardzo bym chiciała.
Wiem na pewno, że jestem mocno uzależniona fizycznie. Kiedy nie biorę go 2-3 dni występują zawroty głowy, mdłośći, uczucie jakby "zapadania się" Generalnie jestem zdania, żeby jak najszybciej kończyć z takim g...Choć sama nie potrafię:(

przez Sofia 03 sty 2007, 22:27
Moze to sie wyda smieszne ale ja 15 lat doswiadczen nad psychotropami.Niektore pomagaly owszem ale na kilka miesiecy.Jak wyszlam z depresji wrocila nerwica i tak w kolko.A teraz po smierci taty nerwica sie bardzo nasilila.Jestem teraz na wysokiej dawce 40 mg seroxat.Jesli to mi nie pomoze to juz nie ma innych psychotropow dla mnie.Cala moja nadzieja w seroxat.( przetestowalam jak krolik doswiadczalny wszystkie chyba psychotropy, no chyba ze wymysla cos nowego ) :cry:
Dziel sie twym chlebem z innymi,
bedzie smaczniejszy.
Dziel sie twym szczesciem,
bedziesz szczesliwszy.

przez Ryan88 07 sty 2007, 00:21
Hmmm... To widocznie jestem jakiś szczęśliwy przypadek, Mnie psychaitra zapisał Seroxat raz, i na zawsze, Pomógł mi, zaniedługo będę juz odstawial, wszystko jest w Porządku. Mój lekarz Nigdy nie zapisał mnie nic z grupy benzodiazepin, za co jestem mu wdzięczny, na samym poczatku dostałem od niego 5 szt. Lexotanu, powiedział, że mam brac, jesli Było By juz naprawdę źle - te 5 sztuk jeszcze leży w szafce, a ja czuję się juz zdrowy:-). (chociaz czasem "dla zabawy" brałem inne syfy)
Pozdrawiam
Zdrowia zyczę na nowy rok
Rafik

przez Sofia 07 sty 2007, 17:11
To masz szczescie, gratuluje ! To chyba ja jestem dziwny przypadek i nic na mnie nie dziala. :roll:
Dziel sie twym chlebem z innymi,
bedzie smaczniejszy.
Dziel sie twym szczesciem,
bedziesz szczesliwszy.

Sortuj wg