MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

Re: Lerivon

przez wentyl77 24 sty 2010, 20:42
ok dzieki
jutro idę po zwolnienie bo w takim stanie nie dam rady chodzić do pracy. Pół dnia przeleżałem nawet w dzień spałem, wiec jak ma być tak dalej to nie odstawię go a wezmę zwolnienie i zobaczymy jak dalej będe źle się czuł to chyba dam sobie z nim spokój.
Myślałem że dawka 15mg na noc to mało a tutaj proszę zwala z nóg.

przez paradoksy 24 sty 2010, 20:45
no ja narazie mam 15 i mnie zwala, a jutro mam wziac 30... a czeka mnie 11 h w pracy a potem nocka...musze zmienic prace,bo tak dlugo nie pociagne
paradoksy

przez wentyl77 24 sty 2010, 21:11
@paradoksy
pewnie mundurówka??
No powiem szczerze nie widzę siebie w pracy chodząc i wyglądając jak alkoholik po tym leku. Wczoraj zobaczył mnie kolega z pracy (po wzieciu pierwszej dawki) i mówił że piłem wczoraj bo tak wyglądam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 24 sty 2010, 21:40
jaka mundurówka, w drogerii pracuje ;)
paradoksy

przez cytrynka84 24 sty 2010, 22:58
Mnie jak to wzielam pierwszy raz,to po 5minutach zwalil z nog,zasnelam jak kamien,a wzielam bardzo malutka dawke,5mg i rano ciezko bylo wstac,ale to bylo bardzo dawno temu.To byl moj pierwszy lek,jaki bralam na sen.
Z czasem ta poranna sennosc przechodzi i juz nie jest tak ciezko wstac rano po tym leku
Lerivon pozwolil mi sie normalnie wyspac,po dlugich miesiacach bezsennosci:)Potem juz tak nie"zwala z nog"Lekarz mnie uprzedzil,ze tak dziala na poczatku,i zeby sie tym nie zrazac.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Re: Mianserin

przez weronika 25 sty 2010, 11:24
Ale jak jest z tym tyciem? Ma się napady głodu, czy nawet jak nic się nie je to się tyje z powietrza?Mam jeszcze jedno pytanie, czy ten lek, jak już oczywiście te skutki uboczne się uspokoją, ma takie działanie aktywizujące w sensie czy przywraca energię do życia ??

przez hutch 25 sty 2010, 12:54
na mnie działa tylko nasennie
a co cie tyczy tycia to zwiększa się apetyt ludzie na forum piszą też coś o spowolnieniu metabolizmu w temacie lerivon
Cokolwiek co spędza sen z powiek wiesz tylko ty i nikt się nie dowie
...
http://www.youtube.com/watch?v=YIcMolthnX0

przez Rani 26 sty 2010, 07:31
Główna przyczyna tycia po mianserynie to zatrzymywanie wody. To mija po odstawieniu leku. Poza tym po wiekszości antydepresantach ma się większy apetyt. Trzeba więc uważać na to co i ile się je. Ja jestem na mianserynie długo i od kiedy pilnuję diety to chudnę. Gorzej z tą wodą.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez Rani 26 sty 2010, 07:33
Brałam wcześniej 10 i 15 mg i ścinał mnie z nóg, a teraz biorę 30mg i dziś nie spałam w nocy. O co chodzi? Teraz jestem nieprzytomna.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez wentyl77 26 sty 2010, 11:15
Zmieniam dzisiaj dawkę z 15 na 30 mg bo już wczoraj jak Rani usnąć nie mogłem. Mówiła mi pani prof. że gdy po raz pierwszy poczuję że usnąć nie mogę znaczy jutro zwiększać dawkę. Może tutaj leży Twój problem?

przez paradoksy 26 sty 2010, 14:25
dzisiaj, po 30mg, spałam 12 h... ale zaczęła działac po ok. 2óch godzinach dopiero.
paradoksy

przez agnieszka.m 26 sty 2010, 14:36
paradoksy a jak z apetytem? nie masz wzmożonego po lerivonie?
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez paradoksy 26 sty 2010, 14:45
mam wzmożony apetyt
ostatnio na kolację zjadłam 6 kromek, podczas gdy normalnie jem 2 albo całkiem odpuszczam kolację.. :roll:
paradoksy

przez agnieszka.m 26 sty 2010, 15:13
uważaj, bo po tym leku kilogramy przybywają w strasznym tempie. Niestety z tego powodu musiałam odstawić lerivon, pomimo że działał na mnie bardzo dobrze (głównie nasennie) - ale 3 kg co miesiąc do przodu to lekka przesada...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Sortuj wg