CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 22:22
Popiół napisał(a):Dżejmson też przechodziłem takie stany, to już podbiega pod "chad" więc stabilizator jest wskazany, według mojego lekarza lamotrygina daje też świetne efekty przy depresjach nawracających, tylko tu też potrzeba cierpliwości i czasu.

Ty też masz osobowość chwiejna emocjonalnie ?

Jeśli ja mam stale obniżony nastrój ,bez wahań że wszystksię jakoś ułoży to jakie to zaburzenie ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 15 sie 2013, 23:01
ladywind mam niestabilny kapryśny nastrój, tylko ten jeden podpunkt pasuje do moich zaburzeń tak że nie kwalifikuje się do tej choroby ;) całe szczęście.

Poza tym występują u mnie często takie epizody mieszane, np. dwa dni jest ok, pojawia się pozytywne myślenie, brak lęków i dobry nastrój, następnie mogę w przeciągu kilkunastu godzin pogrążyć się w depresji do tego stopnia że pojawiają się nawet myśli samobójcze.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 23:08
To ja o sobie mogę powiedzieć że mój nastrój jest stabilnie ciągle zły :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 15 sie 2013, 23:19
Moim zdaniem lepsze to niż ciągłe wahania nastroju ;) Być może jak się podleczysz trochę to twój nastrój będzie stabilnie ciągle dobry? ;)

U mnie z godziny na godzinę jest coraz lepiej, puszcza ten przeraźliwy stan gdzie jedynym wyjściem było samobójstwo, zaczyna pojawiać się jakaś nadzieja.
Wracając do tematu to te 300mg jednak daje o sobie znać, rozszerzone źrenice i pobudzenie, to dobrze może to znak że zadziała.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 16 sie 2013, 07:00
ladywind ale nie przekonasz się nim nie spróbujesz :)

Dżejmson w małych dawkach neuroleptyki mogą zwiększać wydzielanie dopaminy i to ona może leżeć u podłoża Twojej depresji.

-- 16 sie 2013, 06:30 --

Wtedy zamiast starej pernazyny mógłbyś spróbować nowszej olanzapiny, fluanxolu czy solianu w małych dawkach. Pomocny mógłby się okazać też wellbutrin, mirta, miansa, coaxil, czyli leki bez działania podobnego do SSRI.

-- 16 sie 2013, 06:31 --

Popiół jak takie połączenie wysokich dawek wenlafaksyny i mirty nie zadziała to znak że musisz szukać leków o innym działaniu. Jak wyżej.
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 16 sie 2013, 09:45
Popiół napisał(a):Moim zdaniem lepsze to niż ciągłe wahania nastroju ;) Być może jak się podleczysz trochę to twój nastrój będzie stabilnie ciągle dobry? ;)

U mnie z godziny na godzinę jest coraz lepiej, puszcza ten przeraźliwy stan gdzie jedynym wyjściem było samobójstwo, zaczyna pojawiać się jakaś nadzieja.
Wracając do tematu to te 300mg jednak daje o sobie znać, rozszerzone źrenice i pobudzenie, to dobrze może to znak że zadziała.

Tak zwykle bywało, że jak byłam podleczona, to było stabilnie dobrze, bez wahań w jedną czy drugą stronę.
Swoją drogą ciekawa jestem czy u mnie też 300mg wenli załatwi sprawę, narazie od wczoraj wróciłam do 225mg wenli i stopniowo będe zwiekszać do 300mg.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 16 sie 2013, 13:29
Pierwszy dzień na zestawie sertralina + miansa. Najbliższą relację zdam dopiero za 2 tygodnie, wcześniej chyba nie ma sensu. W tym czasie będę rzadziej zaglądał na forum - czytanie o dolegliwościach mi nie pomaga, że tak to określę ;)
Zacząłem od 25mg sertry. Za pare dni wskoczę na 50mg, bo skutki uboczne rzadko się mnie trzymają, poza bólami głowy. Miansy cały czas 30mg, chyba że lekarz zleci inne dawkowanie.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez miko84 16 sie 2013, 15:16
POwodzenia, czasami potrzebne są wyższe dawki, ale to się da określić dopiero po pewnym czasie na niższych. Jesteś na naczęściej przepisywanej kombinacji leków w Polsce :)
miko84

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 16 sie 2013, 15:34
miko84, wyższe dawki szczególnie w nn.

Również dołączam się do życzenia powodzenia!!! :great:

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 16 sie 2013, 17:32
Dziękuję Wam ;)

Aktualnie, jak co dzień, mam ostre jazdy - przez dzień kilkanaście co najmniej wahań nastroju - od radości, pewności siebie, optymizmu, po myśli samobójcze. I tak co chwilę się zmienia, nie do wytrzymania... Ratuję się drugi dzień pernazinum, które zaczyna to w miarę stabilizować.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 18 sie 2013, 20:44
Okropna depresja zaczyna puszczać powoli, zaczynam powoli wychodzić do ludzi co jeszcze tydzień temu było nie do pomyślenia, nastrój powolutku idzie w górę jest jeszcze mocno niestabilny ale jest tendencja na plus, jeszcze nie wiem czy to zasługa leków bo tu potrzeba czasu, niestety lęk uogólniony trzyma mnie jeszcze dosyć mocno.

-- 20 sie 2013, 20:22 --

Po chwilowej poprawie znów jest gorzej, ciągłe uczucie zmęczenia spędzam praktycznie całą dobę na łóżku, nawet siedzenie przed kompem męczy, są chwilowe zrywy energii ale po chwili wraca to uczucie zmęczenia i wyczerpania psychicznego, problemy z koncentracją, podejmowaniem decyzji...niechęć do wysiłku intelektualnego.
Czekam dalej może coś ruszy.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 23 sie 2013, 15:10
U mnie chyba 5 dzien na zwiekszonej dawce wenli czyli 300 i 15 mirty i nastrój wcale się nie poprawia. Już wiem, że nic z tego zestawu , który wczesniej fajnie na mnie działał nie będzie i będe musiała zmienić na coś innego. Najgorsze że musze czekać na wizyte do 9 września, bo lekarz na urlopie.

Popiół, ja przed kompem akurat nie mam problemu by siedzieć, ale gorzej jest ze zrobieniem czegokolwiek w pracy, koncentracja też praktycznie zerowa a w ciągu dnia senność. :?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 24 sie 2013, 03:06
Mnie znieczuliło, spłyciło emocjonalnie i na razie tyle, niby tam jest jakieś działanie przeciwdepresyjne ale wynika ono raczej właśnie ze znieczulenia na otaczające mnie problemy, poza tym to senność, zmęczenie, niechęć do wysiłku fizycznego i intelektualnego. Cienko to wygląda na razie...
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 24 sie 2013, 09:38
Popiół, raczej też mam bardzo spłycone emocje, anhedonia i poczucie bezsensu wszystkiego.
Już nie liczę za bardzo że po zwiększeniu dawki coś poprawi się na lepsze, czuję że bedę musiała zmienić na inne.
Daje sobie czas do 9 wrzesnia, bo wtedy mam wizyte.

Sortuj wg