ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

przez tahela 04 cze 2012, 14:51
samuraxo,
cześc co tam, sporo czasu ;) ,bidna kaczuszka, ech też sobie miksa fudnąłeś fajnego
cytrynka84,
ja biore Zolsane włąśne,ale, ze to wszystko zolpidem to mowię na to zolpik , a pytałam sie dlatego o zolsane bo chciałam sie dowiedziec czy ludzie po niej mają jakies jazdy czy nie, bo niektórzy piszą ,że pomiedzy poszczegolnymi zolpidemami czują róznice a inni ,ze nie,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez uzytkownik 04 cze 2012, 17:16
Dzisiaj będę miał okazję pierwszy raz przetestować Stilnox. Pobudzenie po wysokiej dawce (aby zasnąć zwiększałem i zwiększam...) mianseryny dnia następnego jest nie do zniesienia, w związku z czym chcę odpocząć od niej z tydzień, dwa.
uzytkownik

przez Michuj 04 cze 2012, 17:18
Szkoda kasy na Stilnox. Pisałem o Zolpicu nie bez powodu - są najmniejsze tabletki więc (chyba) najlepiej się wchłaniają.
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez uzytkownik 04 cze 2012, 17:39
Za późno. Poza tym farmaceuta pipka był, bo powiedział, że wyda mi wyłącznie to co jest na recepcie - bez zamienników. Pierwszy raz z tym się spotkałem. Oczywiście receptę czytał wzdłuż i wszerz... z tyłu i z przodu, no cóż. Czasem dziwni są (domyślam się, że pewnie chodzi o fałszowanie recept).

Nie wiem czy zaczynać od 5 mg czy od 10 mg.
uzytkownik

przez Michuj 04 cze 2012, 17:47
mi kiedyś nie wydali, bo dawkowanie miałem ''doraźnie 10 mg przed snem''. :lol:
Loża szyderców

przez uzytkownik 04 cze 2012, 17:57
Ten sam dopisek miałem na recepcie... to może dlatego oglądał tak szczegółowo...
uzytkownik

przez tahela 04 cze 2012, 19:18
Michuj napisał(a):mi kiedyś nie wydali, bo dawkowanie miałem ''doraźnie 10 mg przed snem''. :lol:

a jak to uzasadnili, bo jak ktoś ma dawkowanie doraźne to chyba wyraźnie wynika z tego ,ze lek jest tej osobie przepisany i go potrzebuje,tylko po co se kłócić pójdziesz z receptą do apteki obok i Ci sprzedadzą bez problemu i głowa wolna, ale chore to jest podejście farmaceutów niektórych

-- 04 cze 2012, 18:21 --

moze niech sprzedaja doraźnie co drugi dzień do apteki po jednego tabsa ,ale płacić na początku trzeba oczywiście za całość
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Michuj 04 cze 2012, 19:55
nie uzasadnił. Poszedłem obok i sprzedali ;)
Loża szyderców

przez missajgon 04 cze 2012, 22:25
czesc. jestem tutaj nowa.cierpie na nerwice od 2 lat. na sen biore apo-zolpin, stilnox i hypnogen. najlepszy moim zdaniem jest apo-zolpin. natomiast po hypnogenie mialam niezle jazdy, bol w klacie, jakies koszmarne leki, nie moglam lykac. powrocilam do apo i jest zdecydowanie lepiej. poza tym macie jeszcze jaies dobre propozycje na sen???? :uklon:

przez samuraxo 05 cze 2012, 03:13
missajgon napisał(a):czesc. jestem tutaj nowa.cierpie na nerwice od 2 lat. na sen biore apo-zolpin, stilnox i hypnogen. najlepszy moim zdaniem jest apo-zolpin. natomiast po hypnogenie mialam niezle jazdy, bol w klacie, jakies koszmarne leki, nie moglam lykac. powrocilam do apo i jest zdecydowanie lepiej. poza tym macie jeszcze jaies dobre propozycje na sen???? :uklon:

Trazodon czyli Trittico CR, wręcz mogę zagwarantować, że zaśniesz. Tylko chodzi tu o zaśnięcie, a nie przyjemne uwalenie się zolpidemem co pewnie lubisz odczuć, ten chillout i bardziej bajkowy świat.
Trazodon 150-300mg ścinał mnie z nóg pięknie i wyregulował sen, a siedziałem po nocach zawsze, a i dymać się chce bardziej. Możliwe, że niższe dawki też by Ci pomogły. Tylko nie będzie żadnych przyjemnych efektów, jedynie nogi z waty i mega senność.

Tahela coś pisałaś tam o zolpi :P
Ja po 30mg miałem lekkie halunki i nie mogłem złożyć zdań, człowiek gada wtedy jak dziecko od rzeczy i bez ładu składu. Ale jako tako kontaktowałem bo siebie nagrywałem, wyglądałem strasznie :D Wytrzeszcz i smarowanie palcami ekranu (przestawiłem szyki wyrazów palcami, skoro się ruszały to tak jak bym miał dotykowy monitor się czułem :P )

przez uzytkownik 05 cze 2012, 08:12
Śpi się całkiem, całkiem. Nie działa w ogóle przeciwlękowo, nie odczułem też działania "rekreacyjnego". Po prostu poszedłem spać. 5-6h stabilnego snu i tyle. Bez szczególnych rewelacji. Mianseryna przyjemniej działa, bo rozluźnia i wycisza. Chyba, że to pierwsze wrażenie po zoldpi. Zobaczymy jak będzie dzisiaj, wezmę wcześniej, jeszcze za jasności.
uzytkownik

przez Artemizja 05 cze 2012, 08:23
Ja nadal mam po Zolpidemie bóle głowy :? Biorę go codziennie od bodajże półtora miesiąca i nie przeszło :bezradny: Przynajmniej mdłości odpuściły.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez uzytkownik 05 cze 2012, 10:07
Bellatrix napisał(a):Biorę go codziennie od bodajże półtora miesiąca i nie przeszło :bezradny:

Nie boisz się, że się władujesz w uzależenienie? Najbezpieczniej jest brać 2-3 razy w tygodniu i (co najmniej) tygodniowa przerwa.
uzytkownik

przez cytrynka84 05 cze 2012, 13:22
tahela, dokładnie niech sprzedają doraźnie co drugi dzień 1 tabsa ;) ,ale my pacjeci placmy za całe opakowanie zolpi.Normalnie ręce opadają na teksty niektórych farmaceutow :?
Kiedyś też poprosiłam o zamiennik jakiegoś leku,a ona na to,ze psychotropow się nie zamienia-totalny absurd,powiedziałam,ze to nieprawda i mi w końcu wydała ten zamiennik
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg