METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez CnaV 18 sty 2014, 19:27
ja tylko etylofenidatu próbowałem ale chętni bym spróbował metylo( w celach leczniczych of course ;) )
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

przez Kalebx3 18 sty 2014, 19:32
ja tylko etylofenidatu próbowałem ale chętni bym spróbował metylo( w celach leczniczych of course )

Powiem Ci tylko tyle ,że róznica jest znaczna ,rzecz jasna na korzyść Metylo . Sprawdzone. ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Marian_Paździoch 21 sty 2014, 12:42
Skaczę po kanałach i właśnie w "Dlaczego ja" jest afera, że panna ćpała Medikinet :D
Marian_Paździoch

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 21 sty 2014, 13:38
że panna ćpała Medikinet

degeneratka . lepsza amfa , po co się narkomanka pchała w krzywe jazdy , a potem płacz i w dodatku telewizja . Jak ktos nie umie jeżdzic samochodem to niech kupi sobie chulajnoge i jeżdzi po chodniku . Kużwa przez takich oszołomów i degeneratów ( jak ta idiotka ) lek ten ma opinię narkotyku , co jest wierutna bzdurą.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez mvp95 24 sty 2014, 21:25
A jeszcze mam pytanko jak jest z ceną tego leku? Kiedyś czytałem jak ktoś pisał że lek jest refundowany tylko do 18 roku życia ale to był post z przed kilku lat, wie ktoś może jak to wygląda teraz?
mvp95

przez alicja_31 24 sty 2014, 21:55
To ja jeszcze dorzucę swoje pytanie - jaka jest standardowa dawka dobowa dla osoby dorosłej?

przez Marian_Paździoch 25 sty 2014, 00:20
A ja dorzucę swoje - ciężko wyłudzić od lekarza receptę na metylo? Chętnie bym spróbował w sumie.
Marian_Paździoch

przez zzYxx 25 sty 2014, 00:52
Sam będę próbował wyłudzić, zobaczym. Niby ciężko.
The Walking Dead.

przez Marian_Paździoch 25 sty 2014, 01:04
Co lekarzowi powiedzieć? Że na co mi tego trzeba?
Marian_Paździoch

przez zzYxx 25 sty 2014, 01:27
Nie wiem, ja powiem wprost - nie to nie, trudno.
The Walking Dead.

przez Marian_Paździoch 25 sty 2014, 09:20
Chyba to najlepsze wyjście. Zapytam go pojutrze, ale wątpię że ChADowcowi przepisze, hm.
Marian_Paździoch

przez Popiół 25 sty 2014, 10:05
Ciekawe po co Ci ten metylo, chyba po to żeby pogłębić jeszcze bardziej wahania nastroju.
Popiół

przez miko84 25 sty 2014, 10:54
Ja próbowałem się leczyć metylofenidatem (i o przedłużonym uwalnianiu - concerta i o bezpośrednim - medikinet), ale moim głównym problemem jest depresja i ten lek powodował tylko zjazdy depresyjne wieczorami. Nastroju za bardzo też nie poprawiał. Chodziłem wkurzony i drażliwy, miałem ochotę bić ludzi, wszystko mnie drażniło. Żeby załatwić lek i na sam lek później wydałem sporo kasy - zupełnie niepotrzebnie (chociaż jak bym nie spróbował to by mnie ciekawiło jak lek by u mnie zadziałał, tak jak sporo osób na forum).
miko84

przez elfrid 25 sty 2014, 12:09
Popiół napisał(a):Ciekawe po co Ci ten metylo, chyba po to żeby pogłębić jeszcze bardziej wahania nastroju.

Dokładnie - CHAD czy depresji metylofenidad nie ma zastosowania. Może co najwyżej jakoś pobudzać, co przynosi ulgę przy obniżonej energii. Ale ani nie działa przeciwdepresyjnie ani nie stabilizuje nastroju.

-- 25 sty 2014, 12:11 --

Marian_Paździoch napisał(a):Chyba to najlepsze wyjście. Zapytam go pojutrze, ale wątpię że ChADowcowi przepisze, hm.

jeśli chcesz wpaść w jakiś stan mieszany, permanentny wkurw i agresję, to możesz się pchać w metylo
pregabalina, wenlafaksyna

Sortuj wg