ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez Chadman 27 paź 2014, 01:42
Tolerka panie jak na wszystko nic nie trwa wiecznie :mrgreen:
Chad

''Ogarnij dupe , zaciśnij pięści i daj radę . nie ważne , że nie ma dla kogo - ważne , żeby opadły im kopary''

przez Kalebx3 27 paź 2014, 01:47
dobrze prawisz Chadman ;)
i żeby tylko tolerka ,,,, bo nawet ze zwiekszonymi dawkami nie wrócą juz boskie stany jakie na początku fundowało nan ścierwo apteczne .A jakie teraz mam (nawet po jednorazowej trzydniowej wjebce gdzie idzie 3000mg trama ) póżniej depesje to zanim pójdę do apteki to ten syf lepiej zgubić wszystkie pieniądze z portfela ,,, na lepiej wyjdzie i psychicznie i finansowowo .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ska1977 27 paź 2014, 14:26
vice versa napisał(a):
Patryk29 napisał(a):8 cud swiata :mrgreen:

Xanax wiele lat temu pomógł mi przetrwać najgorszy czas (brałam go doraźnie w chwilach rzeczywiście nie do wytrzymania).

Jak długo brałeś Xanax żeby przetrwać trudny okres? Ja od jakiegoś miesiąca wziąłem w sumie z 8 tabletek 0,25 głównie w nocy aby zasnąć powtórnie nad ranem, ale od dwóch dni muszę się nim wspomagać nawet w ciągu dnia po dwa razy. Od kiedy można mówić o uzależnieniu?
Parogen 20mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 27 paź 2014, 16:38
ska1977, jeszcze uzalezniony nie jestes, te dawki to mikrodawki które bierzesz, ale na sen to lepiej zalatw sobie cos innego niz alprazolam.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez ska1977 27 paź 2014, 17:31
Dzięki, właśnie dzisiaj wypróbuję Trittico CR 75 - psychiatra zalecił mi to na problemy ze snem w taki sposób: pierwsza noc 1/3 tabletki, druga noc 2/3 tabletki, ewentualna powtórka z jedną całą tabletką.
Parogen 20mg

przez Xardas 30 paź 2014, 16:48
Witam

Brałem alprox codziennie przez dwa lata. To było dwa lata temu. Bywały dni że dochodziłem do dawek 11mg/24h. Obecnie żeby funkcjonować w pracy muszę zażyć rano 1,5mg alproxu inaczej jestem tak wystraszony, że ze wszystkiego się wycofuje. W dni wolne i święta nie biorę alproxu wogóle jednak przeraża mnie to, że moje funkcjonowanie jest zależne od tego leku - pracować przecież muszę. Niczym nie mogłem go zastąpić przez minione dwa lata a lekarze przepisywali mi całą masę leków z różnych grup. Obecnie biorę escitalopram 2 tydzień i czekam na jakieś efekty. Bez alproxu czuję w obecności ludzi wstyd, nieuzasadnione poczucie winy i lęk. Opuszczam wzrok, unikam ludzi i wycofuję się z każdej sytuacji społecznej. Miał ktoś może podobne przejścia?

pozdrawiam

przez Ryfka 30 paź 2014, 22:04
Xardas ja tak miałam wszystko mnie przerastało umycie głupiego okna było dla mnie wyczynem na miarę zdobycia MontEverestu! Wyjście gdzieś to dopiero była tragedia,ale ja mam matkę która nie znosi słowa "NIE" i zawsze było tak: jak to nie pójdziesz? Co to ma znaczyć? Masz iść i koniec dyskusji! Tym właśnie sposobem przełamywałam swoją agrofobię której nabawiłam się od Alproxu a na dzień dzisiejszy jest już prawie Ok! Tobie też to minie.

przez Xardas 04 lis 2014, 15:32
Witam

Nie barałem alproxu przez 5 dni bo jestem na L4 wiec siedze w domu. Dzis mialem kontrole i mimo 19 dnia escitalopramu w dawce 10mg tak sie nakreciłem lękiem że przed wizytą zażyłem 1mg alproxu. Niezadowolony jestem z tego by myślałem ze te dwa tygodnie przed powrotem do pracy odpoczne od alpro i escital zacznie działać ale nie. Leki są bardzo silne i boje się ze po powrocie do pracy znow wroce do codziennej dawki 1,5 mg przez 5 dni pracy. Poprostu już nie mam pomysłu czym to zastapić i jak z tego zejść. Masakra

pozdrawiam

przez klaudi 04 lis 2014, 16:30
Ja po odstawieniu benzo , lub alko mam duże lęki
Paroksetyna 40 +0+0
Chlorprothixen - 0+0+50
Bromazepam 1.5+0+0
Pernazinum 0+25+0

przez sulpiryd34 14 lis 2014, 23:10
Alparolam - bardzo przyjemne benzo. Ja jednak wolę clonazepam ma większego kopa.
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

przez Kimek 24 gru 2014, 12:57
Witam mi mój lekarz psychiatra do Wellbutrinu 300mg który biore przepisał Afobam 0,25 w dawkach 2 lub 3 x 1/2 tabl dziennie.
Zmagam się z depresją , nerwica lękową, w tym depersonalizacją, ostatnio doszły mi także drętwienia i uczucie zatykania w gardle.Biorę drugi dzień ten Afbam, psychicznie się gorzej poczułem, lęki są nadal, jak myślicie po jakim czasie może zaskoczyć.Dawke ma co prawda mała..W nocy w końcu przespałem całą, z tymże czuje sie bardzo osłabiony i to dd się pogłębiło

alprox czy moze cos innego

przez paradox2604 26 gru 2014, 21:52
Witam mam nerwiced lekowa lekarz przepisał mi atarax wziałem 2 opak ale nie czulem działania teraz mam alprox0,25mg biore go od 2 dni wczoraj wziałem 1 tab i nic dzis 2 tab i tez nic po jakim czasie on dziala bo ja nie czuje wogole jego dzialania moze jakis inny lek polecacie?

przez aventurine 04 sty 2015, 09:04
Bardzo proszę o odpowiedź.

Wczoraj, około godziny 7.10 pierwszy raz zażyłam Xanax. Miałam brać, kiedy naprawdę czuję się źle.
Tabletkę 0,5 chciałam podzielić na 0,25. Połówki wyszły nierówne - jedna zdecydowanie mniejsza.
Bałam się tego leku, dzień wymagał ode mnie dyspozycyjności i niebycia śpiącą, więc tą mniejszą połówkę rozkruszyłam na pół raz jeszcze.I tą ilość zażyłam.
Bardzo niepokoi mnie to, że po około 30-40 minutach zaobserwowałam - oprócz nasilenia się lęku taki dziwny objaw - pieczenie języka i takie uczucie jakby był "gorący" i jakby swędzenie ust....Tak samo piecze mnie język po zjedzeniu truskawek na które jestem uczulona., tak samo swędziały mnie usta po kontakcie z olejem orzdechowym ( jestem uczulona na orzechy)

podejrzewam, że to objaw alergiczny jest...nie jest to nigdzie wymienione w ulotce
naprawdę się boję ...

jutro idę do lekarza po hydroksyzynę...dziś od rana mam lęki i czuję się fatalnie....

Proszę o udzielenie mi odpowiedzi na pytanie : jeśli brałam w sobotę o 7.10 ten xanax, to po jakim czasie mogę wziąć hydroksyzynę ?

alprox czy moze cos innego

przez encyklopedia1 04 sty 2015, 16:42
ja bralam alprox i jego dzialanie praktycznie jest od 1 tabletki.. alprox jest podobny do hydroxizinum i sa to benzodiazepiny. z czasem jego dzialanie jest niewyczuwalne ale on działa .
Paroxinor- 20 mg
Hydroxizinum 10/25 mg doraźnie
Alprox 0,5/1 mg doraźnie
Czerwona herbata
Modlitwy do Jana Pawła II

Sortuj wg