FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Don Kamillo 09 paź 2015, 17:45
Teraz mam założenie takie, by przetrwac jak najdłużej bez prochów.. W razie Wu, mam Wenylafeksyne na stanie.. Obym nie musiał jej ruszać..

Oby.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez n..... 12 paź 2015, 08:46
Hej niedługo będzie rok brania seronilu przez ok 2 miesiące było ok a teraz jesień okropna pogoda i lęki powróciły nie wiem co mam robić. Zmieniać seronil na inny? Zaczyna się robić pod górkę znowu:(

-- 12 paź 2015, 08:13 --

Hej po ok roku brania seronilu mam znów lęki i obniżenie nastroju może to chwilowe ale jest. Nie wiem może potrzebna juz zmiana leku proszę doradźcie co mam robic

przez Karolina.Miś 12 paź 2015, 10:50
hejka :)

kiedy ta głowa mi się naprawi no i przestanie mnie boleć ???
+ niestrawności brak apetytu chęć wymiotowania
pustka w głowie małomowność no i ta "chcica" :pirate:

...ale działanie przeciwdepresyjne jest chyba spoko a nawet poprawiła mi się pamięć no i koncentracja (obu półkulowość lewa częściej używam lewej ręki no a jestem praworeczna

-- 12 paź 2015, 10:52 --

and btw. POLSKA !!!

...biało-czerwoni :D :D :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Don Kamillo 12 paź 2015, 15:27
Tydzień bez żadnych leków i czuję się chociaż przez ten tydzien jak człowiek a nie warzywo. Lęków brak, i odstawiennych objawów również. Gdyby tak mogło zostać..
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Karolina.Miś 13 paź 2015, 06:18
boli mnie głowa :( :?... czy to możliwe że to mi minie i jest to powodem tego że poprawia mi się koncentracja i pamięć i dlatego mnie boli głowa bo z natury jestem blondynka ... ;)

a teraz jakby używam obu półkuli mózgowych :P

tzn. lewej bardziej używam lewej ręki częściej no a jestem praworeczną :D

-- 13 paź 2015, 06:29 --

tylko że ta ciągła ochota na sex :O tylko żeby mi się okres nie zatrzymał na 9 m-ce hihihi ;) bo w to chyba nikt mi nie uwierzy ;)

i do tego mam jakby powiększone lęki lekarz mówiła że na początku tak może ale długo to będzie i czy to mi minie ?

-- 13 paź 2015, 06:32 --

a wy bierzecie ten lek ?no no i jak się po nim czuliscie ???

-- 13 paź 2015, 09:02 --

czy będę mądrzejsza? ;)

przez Dominik_wot 13 paź 2015, 11:30
a co daje w fluoksetynie działanie na odblokowanie uwalniania noradrenaliny no i dopaminy ? i dlaczego fluoksetyna powoduje leki w początkowym okresie stosowania - one potem mijają ???

Karolina.Miś czy powoduje poprawę pamięci i koncentracji no nie wiem nie wiem ... ja nic takiego nie zauważyłem ale może ktoś inny się wypowie :)

przez Karolina.Miś 14 paź 2015, 19:29
czy leki ssri wyłączają mózg :roll: ?

przez Psychopharm 15 paź 2015, 08:31
Jeśli wyłączeniem nazwiemy stłumienie pewnej aktywności niektórych części mózgu (jak kora przedczołowa) to tak. Ale rozumiem, że chodzi Ci o pustkę myślową, brak inicjatywy wśród ludzi itd. To jest problem z którym spotykają się chorzy na depresję jak i leczący się lekami. Trudno odróżnić to co jest chorobą a co działaniem leku. Jeśli nie jesteś zadowolona z tego działania a bierzesz lek wystarczająco długo (8 tygodni), to poproś lekarza o dodatek innego leku lub zmianę.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Karolina.Miś 15 paź 2015, 09:19
Psychopharm hejka :)

o no no właśnie tak o to mi chodziło , tak jakgdyby wyłączyły mi mózg (a i tak dużo go nie było ;) ) no i teraz tak jakby nie myślę taki pustostan myślowy jest w mojej głowie no i nie mam o czym rozmawiać z ludźmi ...

może to i dobrze bo nie myślę o głupotach "S" no ale o innych rzeczach też już wcale nie myślę no i nie odzywam się do ludzi tylko milczę :roll:

przez Psychopharm 15 paź 2015, 10:22
Sam się z tym często zmagam i rzeczywiście niektóre leki mogą to pogłębiać. Fluoksetyna to jedyny lek przeciwdepresyjny jaki brałaś?
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Karolina.Miś 15 paź 2015, 11:26
Psychopharm
no jedyny jedyny ...

ale to jest głupie uczucie jak siedzę między ludźmi no i nie mam nic do powiedzenia wtedy to naprawdę patrzą się na mnie jak na kretynkę - blondynkę :P

no a inne leki powodują większego aktywejszona ;)

-- 15 paź 2015, 11:50 --

i aktywację mózgu a nie tylko jego zamrożenie ???

-- 15 paź 2015, 12:13 --

tak żeby mój mózg lepiej działał a nie tylko włączał mi myślenie

-- 15 paź 2015, 12:20 --

a nie tylko jakby ktoś wyciągnął wtyczkę z kontaktu...

-- 15 paź 2015, 12:22 --

i zasilanie padło

-- 15 paź 2015, 12:26 --

a nie tylko jakby ktoś wyciągnął wtyczkę z kontaktu
no i zasilanie padło

-- 15 paź 2015, 12:27 --

a nie tylko jakby ktoś wyciągnął wtyczkę z kontaktu no i zasilanie padło...

-- 15 paź 2015, 12:28 --

k*rwa jeszcze internet mi się wiesza i post się dublują !!!

sory hejka :)

przez Psychopharm 15 paź 2015, 12:55
Pogadaj o tym z lekarzem, powiedz mu o swoich objawach, ja nie chce Ci sugerować leku.

przez Karolina.Miś 15 paź 2015, 13:25
Psychopharm pls podpowiedz mi ;) dlaczego nie chcesz mi pomóc przecież sama sobie tego leku nie zmienię no i nie kupię go w aptece !!! co nie ? ;)

wizytę mam za 1,5 m-ce

jaki lek bardziej by mnie aktywejszyn bez całkowitej pustki w mojej głowie ?

pls pls pls podpowiedz mi :)

-- 15 paź 2015, 13:30 --

bo lekarz coś gadał jak mi to nie pomoże to da mi lek mający trzy pierścienie w nazwie

przez Ricah 15 paź 2015, 13:56
Karolina.Miś, Twoje sugestie w strone lekarza nie dadza nic dobrego, jedynie go rozloscisz, ze probujesz wchodzic w jego kompetencje, a juz na pewno nie przepisze Ci leku, bo cos tam. Jezeli chcesz wyludzic lek od psychiatry, to lepiej, zebys sie znala na tym i znala mozliwe konsekwencje. A skoro nie znasz sposobow i nie masz zadnej wiedzy na ten temat, to moze faktycznie lepiej tego nie robic.

Bardziej aktywizujace sa atypowe, przykladowo bupropion, ale wsrod lekarzy panuje przeswiadczenie, ze rowniez zwiekszaja o wiele bardziej sklonnosci do zachowan ryzykownych, a Ty mialas probe samobojcza, wiec to nie przejdzie. Mozesz zapytac o sertraline czy tianeptyne, ale raczej sluchaj sie lekarza. Nie napisalas tez swoich objawow, zatem ciezko strzelac w ciemno.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

Sortuj wg