FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez JużTuByłem 18 sty 2015, 15:23
Biore fluoksetynę ,wczoraj zażyłem 2g amfetaminy. Czy bardzo destrukcyjnie to wpłynęło na działanie leku ?
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez Patryk29 18 sty 2015, 15:40
JużTuByłem, 2g :shock:
oszalales ??

-- 18 sty 2015, 15:48 --

JużTuByłem, mysle ze zresetuje dzialanie leku to na pewno, z tydzien bedziesz chodzi do tylu to tak minimum.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez JużTuByłem 18 sty 2015, 16:30
Brałeś amfetamine która teraz serwują na ulicy? 2g to nie tak dużo. "Myślę, myślę".... Interesują mnie konkrety
Rośnie w siłę"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 18 sty 2015, 16:36
JużTuByłem napisał(a):Biore fluoksetynę ,wczoraj zażyłem 2g amfetaminy. Czy bardzo destrukcyjnie to wpłynęło na działanie leku ?

Amfetaminka dobra na depresje :) nie wpłynie na leczenie .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 18 sty 2015, 16:49
JużTuByłem, tak na prawde jak wziales 300mg fety to bedzie to dobry wynik, jesli chodzi o fete uliczna, nie nie biore fety bo to scierwo jest, poza tym teraz jest hujowa, jak mialem 20 lat to byla feta, teraz to jest kreatyna albo hmb w worze :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Seronil a 'sesja'

przez Caipirinha 18 sty 2015, 16:56
Witam.

Biorę już jakiś czas seronil(fluoksetyna) 20mg, a że zbliża mi się sesja egzaminacyjna na studiach postanowiłem kupić wielce zachwalany suplement diety 'sesja', który podobno zwiększa koncentrację i ułatwia uczenie się. Może działa, może nie, nie w tym rzecz. Moje pytanie brzmi czy można łączyć ten produkt z seronilem(fluoksetyna)? Skład sesji to: Celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z liści mate, kofeina, wyciąg z korzenia żeń-szenia, wyciąg z liści brahmi, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).
Próbowałem coś znaleźć na ten temat w google, ale nie moge nic trafić, ma ktoś może jakieś informacje na ten temat? Nie zaburzy mi to leczenia deprechy?

Pozdrawiam

przez JużTuByłem 18 sty 2015, 17:00
Aaa to jednak jesteś w temacie :D 2g to naprawdę szybko zeszło..2-3h gówno słabe strasznie.Tak jak mówisz kiedyś ,to był power.Wczoraj o 18 zacząłem.Zj.eba niemam praktycznie ,ale wyczytałem ,że niby fluoksetyna bardzo go znosi. Oczy mam dalej jak 5 złotówki.Feta praktycznie nie działa na serotonine więc może nie tak do końca sie fluo resetuje ? Wiem niepowinienem brać ,ale wczoraj znalazłem benzo i oczywiście pod wpływem tego gówna wpadłem na pomysł żeby sobie niuchniąć do imprezy.Teraz kurewsko żałuje ,bo już troche biorę tą fluoksetynę i szkoda mi znów od nowa czekać.

Niuchał ktoś do SSRI ?

benzowiec84 jak takie dobre to sobie fukaj dziennie za parę lat sie na swojej ulicy stracisz ,albo duchy będziesz widział :mrgreen: znam takich agentów co juz ostre psychozy maja od walenie ścierwa
Rośnie w siłę"

przez benzowiec84 18 sty 2015, 17:05
JużTuByłem, no mówie ci poważnie że nie wpłynie na leczenie , ale zasada jest jedna albo ćpasz albo się leczysz. ja piłem na ssri , brałem opiaty i nie wpływało na leczenie.
Nie lubie fety wolę opiaty:)
Patryk29, Kreatyna jest dobra :) sam biorę Cm3 z treca i Kre Alkalyn :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez JużTuByłem 18 sty 2015, 17:29
benzowiec84Też wolę opiaty a szczegolnie tramal...feta w ostateczności ,wk.urwia mnie ten efekt pare godzin superman a pozniej zj.eb chociaż fluoksetyna praktycznie mi go zminimalizowała.Genaralnie to wina benzo ,bo znalazłem wczoraj w domu pare tabletek zażyłem i przyszedł głupi pomysł żeby troche szybciej pożyć.Ostatni raz coś takiego....No to mnie uspokoiłeś :smile:
Rośnie w siłę"

przez benzowiec84 18 sty 2015, 17:32
JużTuByłem napisał(a):benzowiec84Też wolę opiaty a szczegolnie tramal...feta w ostateczności ,wk.urwia mnie ten efekt pare godzin superman a pozniej zj.eb chociaż fluoksetyna praktycznie mi go zminimalizowała.Genaralnie to wina benzo ,bo znalazłem wczoraj w domu pare tabletek zażyłem i przyszedł głupi pomysł żeby troche szybciej pożyć.Ostatni raz coś takiego....No to mnie uspokoiłeś :smile:

Ja tramal też z tym że tramal odziałuje na serotonine i to już jest niebezpieczne ale brałem tramca na 40 mg paroksetyny :) Ale najbardziej lubie moją kochanke Kodeine :) szkoda że fluoksetyna bardzo mocno hamuje enzym CYP2D6 i słabo przekształca kodeinę w morfinę.
Obecnie staram się unikach jakichkolwiek uzywek , bo teraz mi zależy w 100% na wyleczeniu . raz jak wziełeś nie wpłynie na leczenie.

-- 18 sty 2015, 16:35 --

A co do benzo to też tak mam , jak wezme czasem dostaję odwagi by coś odjebać napić się alko , albo przyćpać :) mnie benzo aktywizują w szczególnosci afobam. i głupie myśli czasem dają.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Michuj 18 sty 2015, 17:41
JużTuByłem napisał(a):Niuchał ktoś do SSRI ?

Taaa. Efekt taki sam gdy nie miałem depresji i nie brałem antydepów.
Loża szyderców

przez Kat_ 18 sty 2015, 18:03
Kolejny dzień na dużym kacu. Myślę i działam 1.5 raza wolniej niż normalnie. Głowa ciężka jakbym wczoraj z litra wódy wypił. Pożeram 20mg. Jak jutro nie będzie różnicy to dodaję wellbutrin. Już prawie 2 tygodnie na fluo.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez SelinaKyle 18 sty 2015, 18:24
Zażywam Seronil od kilku miesięcy. Cierpię głównie na dystymię. Ciągle zwiększam dawkę więc nie wiem czy mi bardzo pomaga ;) na pewno mam większy dystans ale to chyba na tyle :P mniej żalu ogólnie, podejrzliwości. Ale złe myśli dalej mi towarzyszą, raz częściej raz rzadziej. Libido trochę spadło no i na początku miałam atak paniki i chciałam skoczyć z balkonu :P na szczęście nie zrobiłam tego. Więc nie wiem czy to dobry lek dla mnie a lekarz się dalej upiera.

przez JużTuByłem 18 sty 2015, 18:27
benzowiec84 własnie benzo ktore brałem to afobam ;) A na mnie znów przestał działać tramal i też domyślam się ,że któryś z SSRI (estitalopram lub neuroleptyk kwetapina blokują mi ten enzym)Chociaż od długiego czasu nie brąłme escitalopramu kwetapiny a fluoksetyne z perazyną i sulpirydem i naet wtedy nie klepały mnie retardy.WTF ? Też te leki blokuja enzym ? Znów koda działa na mnie w dawkach po 600 bez tolerki a i tak mam niedosyt i czuje ,że powinienem jeszcze więcej dowalić kody tak ,że zrobiłem dorzutke i w sumie wyszlo 1200 mg kody bez tolerki.Rzygać mi się chciało to się położyłem o 15 i wstalem na drugi dzien o 8.Koda działą krótko ,słabo szkoda kasy to nie drag dla mnie ewentualnie dobry miks jest tramal i koda chociaz nie probowałem(podobno przeyblizone dzialanie do majki)
Traml mi dawał pobudzenie,chec do pracy ,super pewnosc siebie,kreatywność itd. na kazdej plaszczyznie byłem lepszy jak młody Bog się czułem i to mi wystarczało ,a nie jak po kodzie nidosyt i wrazenie ,ze trzeba dorzucic ,a wiadomo ta dorzutka chujja zmieni.TRam sie bierze i działą cały dzien same plusy.chociaz jak głownie brałem aby stymulowac mozg ,a jak wieczorem przychodzily noody no to nie protestowałem

benzowiec jestes wjebany po benzo ? mozna wywnioskować po nicku
Rośnie w siłę"

Sortuj wg