ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
59%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 268

przez elmopl79 07 lut 2014, 23:12
Ale jak bylam na2,5mg,to piczulam straszna ochote na piwko....wypilam pól,bo wiecej sie balam...na drugi dzień bylam taka bardzo spokojna.Nue mialam żadnych lęków,byl we mnie taki spokój...

przez Gradrec 07 lut 2014, 23:12
elmopl79 napisał(a):Ja i tak wychodze z zalozenia,ze albo leki,albo alkohol....ale to tylko moje zalozenie:)

Zajebiscie slusznie i ogromnie szanuje.

-- 07 lut 2014, 22:14 --

Luki_Nerwusik napisał(a):Alkohol mnie bardzo rozluźnia. Na tych antydepresantach mam strasznie napięte mięśnie. Po alko wszystko to schodzi. I przez to trzeba uważać, żeby nie polubić alkoholu za bardzo.
Niestety żadne tabletki nie działają na mnie tak dobrze, jak piwo.

To jest wlasciwie puenta mojego posta na temat alkoholu, ktorej nie potrafilem z siebie wyrsztusic, bo zabraklo mi chyba oczytania. Czy czegos tam ;_; Dziekuje Luki.

przez Ellora 07 lut 2014, 23:14
Ale wykład :P zrozumiałam..moja głowa jest średniakiem, ale jak sie wprawie to wiecej wypiję

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 07 lut 2014, 23:15
no nic, chciałem to jutro wysłać ale może dziś wkleje, ciekawy jestem czy ktoś też miał takie odczucie ze jest jak niedźwiedź, no i to troche jako wyjaśnienie dla Elmopl

przez Peter88 07 lut 2014, 23:15
i trochę senny jestem, nie to, żebym ziewał co chwile ale jednak.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Gradrec 07 lut 2014, 23:17
Peter88 napisał(a):A kawa?, nie wiem czemu ale po esci jest mi jakby zimniej jak się zasiedzę w chacie no i to skołowanie z jakąś alienacją.

Nie powinno byc Ci zimniej. Raczej kwestia autosugestii. Kawa podnosi cisnienie, pobudza Cie, przyspiesza przeplyw krwii, jednoczesnie rzecz biorac - powinno by Ci cieplej. Autosugestia. :P

przez elmopl79 07 lut 2014, 23:17
Lunatic
Czekam z niecierpliwością:)

przez Gradrec 07 lut 2014, 23:21
Wracajac do swojego wczesniejszego posta - Ja na przyklad sie poce jak swinia po porannej kawce. Nie jest mi zimno, nie jest mi cieplo, nie rozumiem jak to dziala wiec zwalam na niewiedze, i poce sie jak swinia przez godzinke czy cos, po porannej kawce. Coz poradze. Nie przejmuje sie tym, bo przestalem sie przejmowac fizycznymi ubokami drazetek szczescia ;p

przez Peter88 07 lut 2014, 23:21
Heheh ja wiem, ale pytam czy kawę pić mogę, jak np. biorę tabletkę a potem sobie wypiję. Ale mi jest po prostu jakoś tak dziwnie :shock: a i ta potliwość jest, przynajmniej pod pachami się pocę więcej, tak mam często z nerwów.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez lunatic 07 lut 2014, 23:22
Niedźwiedź polarny w tropikach
Niedźwiedź polarny wykształcił odpowiednie mechanizmy, które pozwalają mu przetrwać w usłanej lodem i śniegiem zimnej Arktyce. Dla każdego jest oczywiste, że nie poradziłby sobie w ogólnie bardziej przyjaznym środowisku ciepłych egzotycznych tropików. Ciepło by go zniszczyło. Czy ludzka psychika potrafi również wykształcić takie mechanizmy adaptacyjne, że lepiej będzie sobie radzić w mroźnym klimacie emocji pozbawionym ciepłych uczuć niż w tropikalnych sceneriach tętniących życiem, miłością i czułością? Jeżeli tak, to czy to prawidłowy mechanizm adaptacji tak jak w przypadku niedźwiedzia? Więcej o tym w następnym rozdziale "Gdy dobroć zaczyna ranić"

to tylko kopia tekstu, wiec nie bedzie zadnych nastepnych rozdziałów bo to nie ten temat, ale daje bardzo ogolną odpowiedź na to co pisalas Elmopl
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 23:24 przez lunatic, łącznie edytowano 1 raz

przez Gradrec 07 lut 2014, 23:23
Peter88 napisał(a):Heheh ja wiem, ale pytam czy kawę pić mogę, jak np. biorę tabletkę a potem sobie wypiję. Ale mi jest po prostu jakoś tak dziwnie :shock: a i ta potliwość jest, przynajmniej pod pachami się pocę więcej, tak mam często z nerwów.

Spokojnie mozesz wypic kawke, o ile nie masz problemow z sercem, albo nie jestes cisnieniowcem.

Nawet na 5 minut po lyknieciu esci.
Pokusilbym sie nawet o stwierdzenie, ze moznaby nawet kawa go zapic, no ale pozostanmy przy zapijaniu lekow woda.

PS Mi sie po kawie TYLKO lewa pacha poci. Tylko (a co smieszne, nie jestem mankutem). Wlasnie z niej cieknie jak ze swini. Smieszy mnie to w sumie :D
Ostatnio edytowano 07 lut 2014, 23:25 przez Gradrec, łącznie edytowano 2 razy

przez elmopl79 07 lut 2014, 23:24
Peter
To jest typowy objaw nerwicy....czesto ten pot jest bardziej intensywny....przejdzie:)

przez Luki_Nerwusik 07 lut 2014, 23:27
Gradrec napisał(a):
Peter88 napisał(a):PS Mi sie po kawie TYLKO lewa pacha poci. Tylko (a co smieszne, nie jestem mankutem). Wlasnie z niej cieknie jak ze swini. Smieszy mnie to w sumie :D

A nie zapominasz posmarować kulką antyperspirantem lewej pachy? Taka sugestia :-)
Luki_Nerwusik

przez krista 07 lut 2014, 23:27
Lece spac bo literki juz wirują do jutra pa

Sortuj wg