ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Radol 16 sty 2014, 22:59
no jak tam u Was wieczorową porą??? tabsy na sen łyknięte??? - powiedzcie mi jak właśnie u Was ze spaniem na Esci bo ja sie wspomagam Apo-Zolpinem ale chciałbym nie używac ale wtedy siedzę do 3 rano i przysypiam nad ranem:/
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez mogio 16 sty 2014, 23:09
no ja już łyknełam, dziś 2 dzień i czuje normalnie błogi stan kurcze czy to normalne? ze czuje sie tak dobrze?
elicea 10 mg

przez Gradrec 16 sty 2014, 23:09
Radol napisał(a):no jak tam u Was wieczorową porą??? tabsy na sen łyknięte??? - powiedzcie mi jak właśnie u Was ze spaniem na Esci bo ja sie wspomagam Apo-Zolpinem ale chciałbym nie używac ale wtedy siedzę do 3 rano i przysypiam nad ranem:/

Ja moglem spac bez problemu na esci. Spalem jak zabity.
Na paro natomiast ciezko mi zasnac i jest mnie w stanie obudzic najmniejszy szmer.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Radol 16 sty 2014, 23:17
Gradrec,

czyli jak przebiegnie kot to mówisz : Jak ten kot przeraźliwie tupie!!! :)
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez Gradrec 16 sty 2014, 23:21
Haha, tak :P

Kurde, dzisiaj znowu gorszy dzien. Moja teoria o poczuciu w kratke sie potwierdza. Piszczy mi w lewym uchu jak porabane i w glowie sie kreci, do tego poca rece + lekki lęk ;/

przez elmopl79 16 sty 2014, 23:25
Gradrec
Mnie na paro dlugo,dlugo piszczalo,szumialo w uszach.Nie jednoczesnie,tylko tak na zmianę...

przez Katarzynka40 16 sty 2014, 23:28
Radol,
Ja przez pierwszy tydzień praktycznie nie spałam, przez drugi tydzień zasypiałam o 2.00, budziłam się o 3.00, spałam do 5.00 i potem już nie spałam:(
Wkurzyłam się, dostałam mirtazapinę, ale brałam tylko 3 dni, bo z kolei po wzięciu dawki urywał mi się niemal film i mogłam spać 12-16 h..., odstawiłam i okazało się, że już jest lepiej. Przesypiałam bez wybudzeń 5 h, a teraz nie mam już absolutnie żadnych problemów ze snem, śpię jak niemowlak:)

-- 16 sty 2014, 22:32 --

Radol,
a jak w pracy sobie radzisz, jest wieksza motywacja, czy tak średnio cały czas?

A tak w ogóle jak Ty Ślązak odnajdujesz się w P-niu? Rozumiesz naszą gwarę? :mrgreen:

-- 16 sty 2014, 22:32 --

Cześć Elmoplku:) :mrgreen:
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez elmopl79 16 sty 2014, 23:42
Czesc Kasiu:)
U mnie dzisiaj lepiej niż wczoraj,zdecydowanie lepiej.Ale to chyba trzyma mnie ten szok po wizycie u p.dr.....
Z tego wszystkiego nie mialam nawet lęków,ani napiecia.Tylko ten szok:)

przez Katarzynka40 16 sty 2014, 23:57
super, że lepiej :great:
Do maila:)

przez Radol 17 sty 2014, 00:22
Katarzynka40,

motywacja jest średnia - ciężko zbieram się do wszystkiego ale zrobiłem stopniowy plan i zwiększać będę zadania

A w Poznaniu OK :) - wprawdzie niewiele osób znam aby wyjść na rynek ale coś tam się ogarnia - moja babcia pochodzi z wielkopolski - Z Rakoniewic :)

przez nova_2013 17 sty 2014, 00:29
hehehhe Siemka again :papa:

oj, zmogl mnie sen i wstalam teraz, chyba moj organizm nadrabia dwie nieprzespane nocki. Dzis juz lepiej choc brak tej euforii z pierwszej kuracji.
Faktycznie nam sie ladnie pogawedzilo dzisiaj na forum :lol: choc to moze tez i zasluga pozeraczy NIEesci hehehee :mrgreen: :mrgreen:

mogio napisał(a):no ja już łyknełam, dziś 2 dzień i czuje normalnie błogi stan kurcze czy to normalne? ze czuje sie tak dobrze?

Pewnie, ze normalne ! masz szczescie mogio, ze od razu poczulas ulge. Kazda osoba inaczej reaguje na leki ale Ty mozesz byc juz spokojna, ze Twoj organizm od samego poczåtku zaakceptowal lek. Ja tez poczulam sie lepiej juz po 4 h od zazycia pierwszej tabletki ale drugi, trzeci i czwarty dzien przyniosl mi kolosalnå poprawe. Podejrzewalam nawet, ze ten lek to placebo, bo doslownie zadnych ubokow i niemalze natychmiastowa poprawa.

Inne osoby znowuz zmieniajå esci na inny medykament bo albo nie przynosi on zadnej poprawy albo wrecz jeszcze pogarsza stan chorego.
Tak wiec mogio masz wyjåtkowe szczescie i zapewne za 2 -3 tygodnie uznasz, ze lek Tobie juz niepotrzebny bo czujesz sie doskonale. Przestrzegam przed tå pochopnå decyzjå bo przerwanie kuracji po tak krociutkim okresie moze Cie drogo kosztowac. A powrot do tych samych "cudotworczych tabletek" moze miec odwrotny skutek niz sie spodziewasz.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Gradrec 17 sty 2014, 00:31
elmopl79 napisał(a):Gradrec
Mnie na paro dlugo,dlugo piszczalo,szumialo w uszach.Nie jednoczesnie,tylko tak na zmianę...

Jak dlugo? Mi tez na zmiane szumi/piszczy.

przez nova_2013 17 sty 2014, 00:41
jetodik napisał(a):nova_2013, bardzo miło, że się zakotwiczyłaś i dodajesz innym otuchy, ja też już nie biorę esci ale zaglądam bo podoba mi się tutejszy klimacik:D

Prawda, ze tu fajnie !? Obrazek

elmopl79 napisał(a):Nova
A Ty jak dlugo masz byc na polowce tabletki?
Bo ja myslalam,ze dzisiaj p.dr.zmieni mi lek albo zwiększy dawke,a ona kazala jechac na tej piątce jeszcze dwa tygodnie....

Nadal biore polowe dawki (pol tabletki) i zobacze co powie lekarz za 2 tygodnie
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Katarzynka40 17 sty 2014, 01:47
Jetodik,
Klimacik Ci się podoba, tak? 8) 8)
A mi twoja fotka, żabcia mnie rozwala:)

-- 17 sty 2014, 00:50 --

Notabene, też się tak trzymałam za brzuch, jak skonsumowałam dzisiaj nadmiar słodyczy:(

Ok, lecę spać, spokojnej nocy dla esci i niesci:)

Sortuj wg