Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica ?


makao12

Rekomendowane odpowiedzi

Hej . Pisze do was bo już nie wiem jak sobie radzić . Wszystko zaczęło sie koło września tego roku od wmawiania sobie chorób , pierwsze wymyśliłam że choruje na raka jajnika ( bo musiałam zrobić badania potrzebne do stwierdzenia torbieli) , potem przez następny miesiąc byłam przekonana że choruje na jelita . Gdy już to wszystko minęło nagle , uroiłam sobie że nie kocham mojego chłopaka ...trwa to już ponad 2 miesiące , ja nie mogę spać - 2/3 godziny nad ranem , nie funkcjonuje normalnie (nie umiem sie na niczym skupić , dziwne jest to że wogole teraz siadłam na chwile i tu pisze a chodzę z kąta w kąt ) . Cały czas moim jedynym zajęciem jest myślenie czy go kocham , czy nie . Gdy wezmę tabletki na uspokojenie na chwile wszystko jest ok , ale potem odrazu wraca ten lęk . Bardzo mi zawsze na nim zależało , naprawdę był dla mnie wszystkim a teraz nie powiem bo zawsze jak przychodzi to jest mi lepiej ale to chwilowe . Teraz jeszcze doszło wmawianie sobie że wole być z moim byłym - którego naprawdę nie trawie , ale cały czas mam go w głowie . Wiem gdzieś w środku że mój chłopak jest dla mnie dalej najważniejszy , i że to ja mam problem ze sobą tylko nie mam pojęcia jak sobie pomóc ...Tak żebym wróciła taka dawna ja , która była szczęśliwa dziewczyna . Miał ktoś podobny problem , prosze poradźcie mi coś bo nie chce żeby ten związek sie tak skończył ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makao12, Witaj na forum :D

 

Myślę, że masz trudności związane ze skłonnościami do hipochondrii. Ale lekarzem nie jestem więc to są moje przypuszczenia. Najlepiej byłoby skonsultować swoje dolegliwości z lekarzem i nie snuć domysłów.

Co do Twoich natrętnych myśli...jedyne co mogę doradzić to wizytę u psychiatry. Twoje lęki i obawy mają swoje źródło, nie wzięły się nagle od tak sobie. Dlatego tak, jak napisałam wcześniej powinnaś chcieć dotrzeć ich źródła. Psychiatra i psycholog/terapeuta na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×