Znowu to samo prosze o odpowiedzi zawsze mnie to uspokajalo

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Znowu to samo prosze o odpowiedzi zawsze mnie to uspokajalo

przez piotrek9444 15 sty 2012, 23:48
WIec znowu to samo ;< pare dni spokoju mialem czulem ze juz opanowalem to wszystko znowu sie zaczyna. Slysze swoje serce w glowie mam takie dziwne uczucie w klatce piersiowej ktore rozchodzi sie po calym ciele taki jakby niepokoj czy lęk poprostu takie nieprzyjemne uczucie; < do tego dochodzi slabosc serce zaczyna mi szybko bic i czuje sie slabo. Slysze swoje serce przewaznie jak wstaje z krzesla przez jakies 5 min.Gdy mierze tętno recznie przez dotyk na poczatku tetno bije mi w miare ale gdy dojdzie juz do 50 uderzen w jakies 30 40 sekund potem przyspiesza tak ze nie nadazam liczyc i wychodzi mi okolo 110 uderzen w minute co to moze byc ? Morfologia w normie Tarczyca w normie lekarz mowi ze cisnienie w normie co to do jasnej cholery moze byc ? Boje sie ze dzis umre albo ze dostane jakis zawal jak myslicie czy te objawy co mam zagrazaja zyciu?
Aha zapomnialem napisac wczoraj polozylem sie spac okolo godziny 4 w nocy i wstalem dzis o 13 malo spalem czy to moze byc przez to? + Caly dzien siedze na komputerze w jednej pozycji 0 ruchu