Pomocy!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pomocy!!!

przez dodzik 02 lis 2010, 12:09
Witam wszystkich. Mój problem to zapewne bolączka dużej części forumowiczów.
Nerwica lękowa :( Od dwóch lat uczęszczam na terapie i mimo, że widzę już jakieś rezultaty nadal czuje przygnębienie i depresje.
Do tego 2 miesiące temu zerwał ze mną chłopak. Stwierdził, że nie podoba mu się mój pesymizm i nie kocha mnie.
Mimo, że było to 2 miesiące temu dzisiaj dopiero odczuwam skutki rozstania. Czuje do niego żal, złość a samej przygnębienie i smutek.
Dlaczego mnie zostawił? Moze jestem brzydka?, choć kiedyś powiedział coś zupełnie przeciwnego, może jestem siaka?
Moje niskie poczucie własnej wartości i tak jeszcze zmalało..dodatkowo boje się, że to uzależnienie od niego powoduje te moje bolączki.
Lecze się na uzależnienie emocjonalne od matki, zmagam się z przecięciem pępowiny, z lękiem przed życiem.
Co tu zrobić? Co, jeżeli przeszłam na uzależnienie od chłopaka? a to mozliwe, to był dla mnie wsparciem i ucieczką od toksycznego domu rodzinnego

Re: Pomocy!!!

przez ewaryst7 02 lis 2010, 12:20
Jak widzisz świat nie runął.Chłopak odszedł , ale to nie oznacza końca świata , ani tego , że jesteś be... Porzucane są piękne ,bogate , mądre kobiety.. Zamiast rozmyślać dlaczego , skup się na terapii i pracuj nad sobą.Może rzezczywiście jesteś pesymistką? Pora to zmienić.I naprawdę można.

przez dodzik 02 lis 2010, 15:14
No, pewnie masz racje..Piękne, bogate, mądre kobiety są porzucane 8) bo faceci nie znają się na rzeczy i szukają prymitywnej zdobyczy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 02 lis 2010, 16:45
dodzik, Będzie dobrze... :great: :great: :great:
Misiek_NL

przez dodzik 02 lis 2010, 17:02
Nie wiem, czy będzie dobrze...na razie jest żle :(

przez ewaryst7 02 lis 2010, 17:20
Cholerka jasna... Będzie dobrze! Będzie dobrze! Uwierz w końcu , że życie , to nie tylko zło,to również wspaniale chwile.To również dobro .Zauważ to w końcu..

przez dodzik 08 lis 2010, 13:13
No, tak zgadzam się:) życie to też wspaniałe chwile, ale ja jakoś nie moge uwierzyć, że mnie też się przytrafią, ba nawet myslę sobie, że nie zasługuje na nie, bo jestem be..w tym problem, blokuje mnie cały czas przeświadczenie gorszości od innych :?

Sortuj wg