Pogoda a nerwica...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy pogoda wpływa na pogłebienie sie s.lękowych

Ankieta wygasła 21 lut 2010, 11:09

nie ma to dla mnie znaczenia
5
26%

czuje sie przygnębiony(a)
3
16%

moje s. lękowe znacznie sie pogarszają
7
37%

byle do wiosny
4
21%

Liczba głosów : 19

Re: Pogoda a nerwica...

przez gregory21 12 lut 2010, 15:05
milky5 napisał(a):ale ja nie zmienilam lekow...sertraline biore tutaj...to jest to samo co asertin...lekarz mi tutaj przypisuje

no ja ostatnie dni super mialam a dzis rano mam potworny lek...zoladek sciska, mdlosci...koszmar...nie wiem naprawde przed czym...boje sie wyjsc zeby mi sie cos nie stalo.. :roll:
i musze pisac od nowa :mrgreen: wiesz co to chyba lęk przed lękiem..az strach sie bac :( chyba kazdy znas to przechodzil..ja nienawidze tego stanu , musisz postarac sie jakos wybic z tego zadzwon do kogos , ugotuj obiad , nie wiem , staraj sie to przelamac...to niestety nierowna gra , z ktora co chwile trzeba sie mierzyc, chodzisz do jakiegos psychologa , psychiatry?? w londynie jest duzy problem z tym,jest ich jak na lekarstwo , psychiatre uswiadczyc to juz wogole szczescie , ceny jak to w Londynowie kolosalne (50 min psychiatra ok 100F psycholog polowa)jesli masz ochote moge Ci podpowiedziec kilku specjalistow, juz kilku przeszlem...pozdrawiam:)

paradoksy napisał(a):hmm ja tam lepiej właśnie toleruję pogodę w uk.. kiedyś, przed wyjazdem miałam straszne bóle głowy jak np. miał deszcz padac. w uk ciągle prawie padał, ale mnie łeb nie bolał. może dlatego, że byłam trochę bliżej morza..
od powrotu już w ogóle nie reaguje na pogodę.

cos w tym jest , 4 lata praktycznie nie widzialem sniegu .. a teraz sie go boje..ale jazda :twisted: :evil:
gregory21

Sortuj wg