Nerwica a ciaza??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a ciaza??

przez isabella_28 31 sty 2010, 20:57
jestem ciekawa jak radzilyscie sobie z ciaza itd itp.Ja raczej sobie nie wyobrazam tego dlatego nie planuje dziecka.Napady lekowe nie daja zyc a co dopiero bedac w ciazy.Do tego porod.
isabella_28

Re: Nerwica a ciaza??

przez Kn24 31 sty 2010, 21:24
ja wlasnie nerwice mam stwierdzona od prawie 2 lat a dziecko urodzilam niecale 8 miesiecy temu i dalam rade:) nie jest tak zle naprawde ,poza tym jest tutaj taki watek na temat strachu przed ciaza i nerwica bo tam troche napisalam a nie chce sie powtarzac. zaraz wkleje linka jak znajde:)

tokofobia-strach-przed-ci-i-porodem-t13055.html
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez isabella_28 31 sty 2010, 22:05
dzieki bardzooo:)))
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Viki 02 lut 2010, 00:28
isabella_28 napisał(a):jestem ciekawa jak radzilyscie sobie z ciaza itd itp.Ja raczej sobie nie wyobrazam tego dlatego nie planuje dziecka.Napady lekowe nie daja zyc a co dopiero bedac w ciazy.Do tego porod.

Długo myślałam czy mam na ten post odpisać, bo nie jest mi łatwo akurat tym doświadczeniem się dzielić :cry: Jestem chora na nerwicę lękowa od paru ładnych lat, ale uświadomiłam to sobie dopiero 2 miesiące temu, kiedy miałam juz bardzo silne ataki lęku i paniki. Ponad rok temu byłam w ciąży,ale niestety jej nie donosiłam :cry: Nie wiem, może gdybym wiedziała co mi jest i leczyła tą cholerną nerwicę byłoby ok...a może nie... Odnośnie mojej osoby, znając swój organizm wiem, że na tą chwilę kiedy dopiero zaczynam leczenie i w obecnym stanie nie ma mowy o zajściu w ciążę, chociaż tego bardzo chcę. Nie chcę Tobie absolutnie nic doradzać ani straszyć i zrobisz jak uważasz.Każdy organizm jest inny,wiem że dla niektórych osób z nerwicą donoszenie ciąży i urodzenie dziecka nie było problemem, a wręcz często kobiety czuły się nawet lepiej. Ja czułam się bardzo kiepsko i objawy nerwicy podczas ciąży się jeszcze nasiliły, a lekarz stwierdził że jeśli innej przyczyny nie było to bardzo prawdopodobne, że nerwica przynajmniej się przyczyniła, o ile nie była powodem poronienia.

pozdrawiam ;)

przez isabella_28 06 maja 2010, 15:36
dlatego to nie chce dziecka,i nie tylko dlatego.Pozdrawiam!
isabella_28

przez magdalenabmw 06 maja 2010, 15:39
magdalenabmw

Sortuj wg