Derealizacja. Depersonalizacja.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sandra 12 wrz 2012, 18:10
no ale to co napisalam to normalne w tej rodzaju nerwicy bo ja wczesniej tez mialam nerwice ale nie z czyms takim bo ja czasami to juz niewiem w mysli klebi mi sie tylko choroba psychiczna schizofrenia juz sama niewiem co mam robic olewam to staram sie ale ciagle mam jakies problemu w zyciu ktore nie pozwalaja mi odsapnac od stresu juz nawet niewiem co mam robic ciagle cos codziennie ktos codziennie ktos i tak wkolo
wypijmy dziś butelkę za (sukces ?) albo dwie
więc zabierz mnie na drinka, pocieszyć muszę się
i chociaż nie pomoże, a jednak kto to wie
zapomnę o tym stresie, myślałam, że mnie zje

przez sarna87 12 wrz 2012, 18:17
Ja tez kiedys mialam nerwice i tez bez tego gowna i uwierz ze takze mialam/mam obawy przed choroba psychiczna bo czasem czuje sie jak wariatka z tymi moimi odczuciami.Czytalas o depersonalizacji?minie Ci to jak minie lek,jak poukladasz swoje wszystkie sprawy i rozwiazesz w swojej glowie problemy.Lek powoduje takie odczucia,zniknie on i znowu poczujesz sie soba.Zastanawialas sie nad psychoterapia?

przez pocahontas3005 12 wrz 2012, 18:58
Sarna,jak sie czujesz Kochana?Ja od poniedziałku rozpoczynam psychoterapie.Oddział dzienny (8godz)To jest intensywna terapia psychologiczna.Mi lęki minęły ,ale totalna depersonalizacja(obcośc własnej osoby,a także obcośc wspomnień )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sarna87 12 wrz 2012, 20:36
Hej hej Kochana:)u mnie to samo-leki minely ale ta piz..a mnie trzyma.Od kilku dni jest ciut lepiej ale zawsze tak mam ze po tym"lepiej"jest gorzej:/teraz bralam prysznic i oczywiscie w trakcie mycia totalna obcosc ciala,jakbym nie myla siebie:(obcosc wspomnien mam nadal..teraz czekaja mnie egzaminy wiec mam stres przez to dd trzyma.Ciesze sie ze zaczynasz leczenie,bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie.Mam kolezanke z CHAD ktorej bardzo to pomoglo wiec i Tobie sie uda:***

przez sandra 12 wrz 2012, 21:07
ja zaczelam psychoterapie ale mnie nei stac teraz na nia 100 zl wizyta a ta w poradni nfz to jakas glupia jest mam nadzieje dziewczynki ze nam sie uda i bedzie dobrze ja zrobilam kroki do przodu odkad bioreleki wychodze sama sprawy pozalatwiac chociaz nie zawsze wiadomo lepszy gorszy dzien noi udaje mi sie zasypiac bez hydroxyzyny niebiore juz jej ani od rana ani wieczorem ale dzisiaj hyma wezme zebym sie pozadnie wyspala po calym dniu pelnym stresow ostatnio nic mi sie nei chce to chyba to przesilenie jesienne eh nie chce mi sie sprzatac gotowac dbac o siebie masakra czasem caly dzien sie krece po domu cos tam rusze corcia sie zajmuje i o to wszystko

przez smutna_depresja 12 wrz 2012, 22:50
Nie czytałam wszytskich wpisów (heheh trudno żebym przeczytała 323 strony :mrgreen: ) , ale jeśli chodzi o główny temat to wrażenie bycia z boku , patrzenia w lustrze na siebie jak na kogoś obcego, niedostrzeganie w tych oczach siebie itp. miałam już zanim "dostałam" nerwicy lękowej. W sensie zawsze byłam dziwna ale nie czułam w sobie tego lęku jaki czuje od 1,5roku po traumatycznym przeżyciu.. To by przeczyło tezie, że te odrealnienie jest jednym z objawów nerwicy. Może istnieć samoistnie i bez nerwicy..choć możliwe, że miałam wtedy depresję..

przez vifi 12 wrz 2012, 23:08
sandra, Są tańsze poradnie i inni terapeuci w nfz. Może jeszcze nie rezugnuj.

przez sandra 13 wrz 2012, 13:14
NARAZIE NIE JEST TRAGICZNIE od wczoraj nie mam oropramu bo dopiero jutro ide do lekarza po recepte i wykupic leki mam nadzieje ze jak 2 dni nie wezme leku to mi sie nic nie stanie jeszcz eta pogoda dobijajaca koszmar jakis dzisiaj wzielam sie za dom wysprzatalam go za siebie sie wzielam a teraz mam wrazenie ze to sie dzialo ale jednak sie nie dzialo ze to ja sprzatalam ale nie ja sprzatalam i zadaje sobie pytanie kto sprzatal moze ja mam jakies rozdwojenie jazni eh

przez agulka24211 14 wrz 2012, 08:43
witam mam pytanie czy ktos z was bral lek o nazwie PRAMOLAN :cry:

przez Tukaszwili 15 wrz 2012, 00:32
Kiedy dopadają mnie stany derealizacyjne to najbardziej męczy mnie fakt, że wszystko widzę jakby w 2D. Cały świat wydaje mi się płaski, totalnie "nie czuję" otaczającej mnie przestrzeni.

przez lula221 16 wrz 2012, 21:12
agulka,ja biorę Pramolan.Najlepiej wejdz na wątek Opipramol,Pramolan,tam jest wiecej osób,które to biorą,bądź brały.Pozdrawiam :)

przez sandra 17 wrz 2012, 14:33
hej jak dzisiaj sie czujecie bo ja okropnie sama nie wiem co sie juz ze mna dzieje cala dzisiaj sie trzese juz niewiem co ja mysle okropnosc chce byc znowu soba a nie sama nie wiem kim jeszcze te chor mysli eh

przez sarna87 18 wrz 2012, 11:03
Hej sandra.Z lekkim opozbieniem ale odpisuje:)po calkiem normlanym tygodniu dzis znow mnie od rana telepie,tez nie wiem kim jestem,po co jestem,po co zyje,po co ruszam reka,po co jem,po co robie kupe:P,po co ten swiat i gdzie ja w tym wszystkim.No przeciez mozna zwariowac!!!!czy to sie nigdy nie skonczy??:(

przez pocahontas3005 18 wrz 2012, 17:39
Witam...Ja czuje sie troche lepiej,ale trzyma mnie depersonalizacja.Od dwóch dni mam psychoterapie.Sarna,wyleczysz sie.Potrzebna cierpliwość.

Sortuj wg