Wesela i inne przykrości

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Wesela i inne przykrości

przez AnkaSzklanka 22 sie 2009, 22:35
nio ;) ja naprawdę myślę ze co mnie nie zabije to mnie wzmocni..

a tak wogole to nie dodałam jeszcze ze ja tam muszę stać i śpiewać w porywach do 12 godzin czasami! (robimy króciutkie przerwy, takie ze nawet ledwo można je odczuć), to jest aż śmieszne ze ja wogle to robię :lol:

przez magdalenabmw 22 sie 2009, 22:54
Lili, Ridllic- :* :*, dzięki, miło mi sie zrobiło ;)
AnkaSzklanka- gratulacje, to bardzo ważne -i ciężkie-przełamać lęk i zrobic cos pomijając narastającą panikę. Dziś miałam taką sytuację i wiem jakie to trudne, kiedy zjada Cie lęk a Ty musisz się uśmiechac, robic cos i udawac ze jest okej...a masz ochotę uciekac....

A lubicie karaoke na weselach? :mrgreen: Fajnie jest jak ok 1 w nocy wszyscy już są podpici i wtedy jest karaoke... wszyscy wyją ze śmiechu :D ;)
magdalenabmw

przez AnkaSzklanka 22 sie 2009, 23:22
nie wiem ile setek wesel juz odegrałam ale ani razu nie byłam na weselu z karaoke :shock: to jakas nowa moda? u nas ani razu nikt sobie tego nie zażyczył..może dlatego ze my gramy takie hmmm...wesela z klasa :lol: na poważnie, z muzyka na światowym poziomie, ale fajnie by było robic karaoke, toz to dla grajków sama radosc, taka długa przerwa i nich inni sie wysilają :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 22 sie 2009, 23:31
Ania- bylam teraz w polowie czerwca na tym weselu i bylo :smile: Ogolnie bardzo fajna muzyke robili, tez bylo raczej eleganckie to wesele niz 'wiejska potupaja', takie picuś glancuś ;) Ale jak juz kazdy popil troche to wlaczyli telebim,tekst sie wyswietlal i cala sala spiewala, niezle jaja byly :mrgreen: Mozna bylo tez solówkę poleciec :D
magdalenabmw

przez AnkaSzklanka 22 sie 2009, 23:39
a moge tak troche poza tematem? :)
Magda- powiedz mi prosze, jak trzeba ogolnie wygladac i ile trzeba miec wzrostu aby sie zalapac do tego max models? i sa z tego jakies pieniadze? moze zamiescic jakas fotke zebys sobie ocenila czy sie nadaje :oops:

z tym karaoke i telebimem to super pomysł! musze nad tym pomyslec z kolegami z zespolu

przez Shakali 23 sie 2009, 00:05
ja lubie wesela ale tylko wtedy kiedy mam z kim sie powygłupiać a tak jeśli ide na wesele i wiem ze bede sama no to sorry bez sensu to jest

przez magdalenabmw 23 sie 2009, 12:55
AnkaSzklanka napisał(a):a moge tak troche poza tematem? :)
Magda- powiedz mi prosze, jak trzeba ogolnie wygladac i ile trzeba miec wzrostu aby sie zalapac do tego max models? i sa z tego jakies pieniadze? moze zamiescic jakas fotke zebys sobie ocenila czy sie nadaje :oops:

z tym karaoke i telebimem to super pomysł! musze nad tym pomyslec z kolegami z zespolu

Wyprobuj pomysl bo warto :D A poza tematem- na Max Models zdjęcia może dac kazdy. Wrzuc jakis portret, sylwetke i wpisz doswiadczenie : niewielkie. Napewno znajdzie Cie jakis fotograf. Ja mam akurat 173cm, ale na foto modelke kazdy wzrost jest dobry, niby zaklada sie 165cm ale sa nizsze i daja rade... Wazne aby umiec pozowac i lubic to. Ja zdjecia robie od 5 lat i kase dostalam tylko trzy razy w zyciu -raz za reklame, raz za sesje prywatna i raz za pokaz. Ogolnie kase to maja z tego tylko laski z najlepszych agencji, moja jest z tej nizszej polki... Robi sie to dla hobby, dla pasji... Pieniedzy z tego nie ma, a jesli juz to rzadko i tylko za komercje a tam jest sie trudno zlapac i trzeba miec juz portfolio i doswiadczenie. Powodzenia :smile:
magdalenabmw

przez AnkaSzklanka 23 sie 2009, 13:55
no dzięki Madzia ;)
ja mam 170 cm wzrostu, niska nie jestem :)

przez magdalenabmw 23 sie 2009, 15:22
Ania- to spróbuj :smile: Jeśli lubisz pozować to czemu nie. Wrzuc tam zdjęcie twarzy (niech ktos Ci zrobi, nie sama ręką) i sylwetkę. Dasz radę.
magdalenabmw

przez Zmorek 23 sie 2009, 16:48
AnkaSzklanka, szacun, szacun po prostu, Kobieto!:) :D Na weselu, na widoku i jeszcze śpiewasz do tego dobrze wyglądając.
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez AnkaSzklanka 23 sie 2009, 18:13
hehe Zmorek dziekuwa :D

przez Klaudus20 25 sie 2009, 19:10
Zawsze uwielbiałam wesela, ale jak złapała mnie nerwica na koniec czerwca to nie wiedziałam jak to będzie bo wesele u siostry ciotecznej Mojego mieliśmy.
Pomyślałam sobie, a taam już się lepiej czuję, pójdę na wesele, wybawię się i będzie super.
Na mszy lajcik, siedzieliśmy ze szwagrem w samochodzie, on był z moją przyjaciółką, wszystko ładnie pięknie.
Wesele było beznadziejne, nikogo nie znałam, wszyscy Ci których znałam czyli teściowie, wujkowie siedzieli w starszej grupie, nas posadzili koło jakichś beznadziejnych ludzi.
Koło 19 dostałam ataku, Mój wyszedł ze mną na pole chciałam żeby mi przeszło, poszliśmy na spacer, zaczął boleć mnie brzuch a w środku nakręcałam się coraz bardziej. Zaczęłam histeryzować, w końcu musiałam poprosić szwagra by zawiózł mnie do domu.
Wszyscy zaczęli pytać co mi jest, kłamałam że to znów wrzody się odezwały.
W dodatku tata powiedział Mojemu by wrócił na wesele i się dobrze bawił bo nie ma sensu by ze mną zostawał skoro ja zaraz dostanę leki i się uspokoję.
Szczerze mówiąc nie wyobrażałam sobie nigdy takiej sytuacji, ale pozwoliłam by On sobie tam pojechał i dobrze się bawił.
Ja poszłam spać.
Rano dostałam kręćka, bo nie wiedziałam co u Niego, do której był, czy się opił i inne schizy.
Przetrzymałam.
I chwała Bogu bo wyszłabym na jakąś wariatkę.
Gdzie jest ta szminka,którą kocham
Na moich ustach zostawia ślad
Gdzie jest dziewczynka,która szlocha
Po wieczny czas

Wesela i inne przykrości

przez mark123 20 gru 2014, 16:53
Przeczucie mi mówi, że po weselu, które ma być w rodzinie za kilka miesięcy, znienawidzę w ogóle wesela i znacznie zwiększy się moja wrogość do ludzi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wesela i inne przykrości

przez Follow_ 20 gru 2014, 18:03
nie znoszę wesel...
a za 5 miesięcy będę świadkową...
aż mnie skręca..
nie mam w dodatku partnera więc będzie fantastycznie... :great:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Sortuj wg