to ja jeszcze raz

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

to ja jeszcze raz

przez ciekawy 20 lip 2009, 23:49
No tak moi drodzy magnez oki ale ja go biore okolo 400mg dziennie 2 lub 3 tabletki dziennie magnesol rozpuszczalnego w wodzie plub b complex lub wit b6 i oprocz tego ze roboty nie mam nakrecam sie tymi tikami na lydkach od 4 lat gdzies i ponizej i czasmi skoczu to powieka lud posladek lub udo to lepiej nie jest moze troszke bo czasmi szarpie jak cholera a czasmi mniej biore anafranil lek starej generacji kilka lat tojpiescioniowy i lerivon jedna tableteczke przed snem od tygodnia i by to szlak z tym nerwicami i depresjami od x lat tu tylko chyba pozostaje ujebac te nogi i bedzie spokoj :? bo organizm tak reaguje ale czy to brak magnezu robilem badania i wyniki byly w normie magnezu ale w krwi moze byc oki a w komorkach nie mimo tego biore go ponad miesiac juz i nic troszke moze poprawa mowie wam urwanie jaja piszcie dzwoncie i dawajcie znac to moja komora 518578950 zegnam was i czekam i pozdrawiam wszystkich nerwicowcow
bądzmy sobą