Skocz do zawartości
Nerwica.com

Choroba...


gość123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wiem, że to nie forum medyczne, ale nie mam się do kogo zwrócić. Otóż od 3 tygodni mam biegunkę. Na początku myślałem, że to z nerwów, ale nie przechodziło, więc poszedłem do lekarza. Zapisał mi wiele leków, lecz nie pomogły. Zrobiłem także badania kału na niestrawione resztki i pasożyty. Nic nie wyszło. Lekarz postraszył mnie wrzodziejącym zapaleniem jelit, polipami czy uchyłkiem jelita a także innymi poważnymi chorobami. Nigdy nie miałem żadnych problemów z układem pokarmowym, jestem młody, więc się niepokoję. Muszę zrobić masę badań, co chwila inne leki. Ywkańcza mnie to wszystko, a szykuje się wakacyjny pobyt na oddziale aby zrobić kolonoskopię. Cholera, czemu ja jestem taki chorowity?! Czy ktoś z Was też miał biegunkę tak długo bez żadnych innych objawów? Mam hipochondrię, więc już zaczynam sobie wkręcać najgorsze scenariusze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy jelicie drazliwym takie dolegliwosci moga sie utrzymywac bardzo dlugo. U jednych biegunki, u innych zatwardzenie. I zawsze "orkiestra" w brzuchu. USG miales? Krew, mocz, proby watrobowe? Nie jestem lekarzem, wiec nie moge Ci powiedziec co Ci jest, moge tylko przypuszczac. Wegiel pobierz moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to jelito drażliwe a nie inne świństwo. Po prostu mam dość lekarzy, męczą mnie te lekarstwa lub badania. Faktycznie, często się denerwuję lecz nigdy nie miałem z tego powodu biegunek. Chyba potrzebuję dużej dawki pozytywnych myśli. Trzymaj za mnie kciuki, żeby poszło dobrze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sporo stresow, to bardzo prawdopodobne :) No i moim zdaniem najpierw powinni robic USG, OB, Morfologie z rozmazem, mocz... A nie od razu kolanoskopie. Sprobuj wziac loperamid, powinno pomoc :) A przynajmniej troche poprawic Twoj stan. I jagod pojedz jesli masz mrozone. Chyba, ze sa juz u Ciebie swieze :P

Trzymam kciuki! Bedzie dooobrzeee!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×