Choroba...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Choroba...

przez gość123456789 17 cze 2009, 17:40
Witam.Wiem, że to nie forum medyczne, ale nie mam się do kogo zwrócić. Otóż od 3 tygodni mam biegunkę. Na początku myślałem, że to z nerwów, ale nie przechodziło, więc poszedłem do lekarza. Zapisał mi wiele leków, lecz nie pomogły. Zrobiłem także badania kału na niestrawione resztki i pasożyty. Nic nie wyszło. Lekarz postraszył mnie wrzodziejącym zapaleniem jelit, polipami czy uchyłkiem jelita a także innymi poważnymi chorobami. Nigdy nie miałem żadnych problemów z układem pokarmowym, jestem młody, więc się niepokoję. Muszę zrobić masę badań, co chwila inne leki. Ywkańcza mnie to wszystko, a szykuje się wakacyjny pobyt na oddziale aby zrobić kolonoskopię. Cholera, czemu ja jestem taki chorowity?! Czy ktoś z Was też miał biegunkę tak długo bez żadnych innych objawów? Mam hipochondrię, więc już zaczynam sobie wkręcać najgorsze scenariusze...

Re: Choroba...

przez agaska 17 cze 2009, 17:48
A odczuwasz leki? Masz ataki paniki?
Moze to jelito drazliwe... Przy nim wystepuja biegunki. Zrob badania i niczym sie nie martw na zapas!
Be the change you want to see in the world

przez gość123456789 17 cze 2009, 17:55
Mam lęki, ale czy takie ostre biegunki mogą być z lęków? Brałem już leki na przywrócenie prawidłowej czynności jelit po stresie, ale nie pomogły.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 17 cze 2009, 18:08
Tak, przy jelicie drazliwym takie dolegliwosci moga sie utrzymywac bardzo dlugo. U jednych biegunki, u innych zatwardzenie. I zawsze "orkiestra" w brzuchu. USG miales? Krew, mocz, proby watrobowe? Nie jestem lekarzem, wiec nie moge Ci powiedziec co Ci jest, moge tylko przypuszczac. Wegiel pobierz moze?

przez gość123456789 17 cze 2009, 18:11
Mam nadzieję że to jelito drażliwe a nie inne świństwo. Po prostu mam dość lekarzy, męczą mnie te lekarstwa lub badania. Faktycznie, często się denerwuję lecz nigdy nie miałem z tego powodu biegunek. Chyba potrzebuję dużej dawki pozytywnych myśli. Trzymaj za mnie kciuki, żeby poszło dobrze ;-)

przez agaska 17 cze 2009, 18:21
Jak masz sporo stresow, to bardzo prawdopodobne :) No i moim zdaniem najpierw powinni robic USG, OB, Morfologie z rozmazem, mocz... A nie od razu kolanoskopie. Sprobuj wziac loperamid, powinno pomoc :) A przynajmniej troche poprawic Twoj stan. I jagod pojedz jesli masz mrozone. Chyba, ze sa juz u Ciebie swieze :P
Trzymam kciuki! Bedzie dooobrzeee!

Sortuj wg