Nerwica a urazy głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica a urazy głowy

przez Margaryna9 15 mar 2009, 02:24
Jestem na etapie wmawiania sobie ze ta nerwica która mam to wynik urazów głowy.
Od małego często upadałem na głowe , jak miałem roczek to upadłem na podłoge z rąk pijanego wujka podobno po tym zdarzeniu mrużyłem oczy ale nic mi nie było.
Nigdy chyba nie miałem wstrząsu mózgu . Robiłem badania eeg kilka razy i tomografie mózgu wszystko było okej.
Trudno będzie mi wyleczyc nerwice i depresje skoro wszystko będe zganiał na urazy głowy.
Czy to możliwe że przez urazy głowy mogłem zachorować na nerwice ?
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: Nerwica a urazy głowy

przez LucidMan 15 mar 2009, 12:48
Margaryna9, kolejny trik Twojej nerwicy (ego) żeby szukać problemów tam, gdzie ich nie ma. Jak już, to nie tyle jakiś uraz fizyczny przy upadku na głowę mógłby jakoś wpłynąć na Twoje życie, co sam szok, który przeżyłeś. Np. jakiś lęk wysokości, lęk przed wujkiem, jeszcze większy lęk przed pijanym wujkiem :roll:
Powinieneś się skupić na swoich prawdziwych problemach, oczywiście jeśli jesteś ich świadom.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez Karolina19 15 mar 2009, 14:56
Powiem szczerze że miałam bardzo podobny problem. Najpierw upadłam na treningu i odtąd wszystko się zaczęło , odtad tzn gdzies z 3tyg po upadku. Najpierw jezdzilam po lekarzach,robilam badania, eeg, tomografia wyzly dobrze! Jednak potem zaczęły się lęki, płacz, skoki ciśnienia, niewychodzenie z domu! nie wytrzymałam tego, było coraz gorzej! trafiłam do szpitala psychitrycznego, stwierdzili mi nerwicę lękową! ale lekarze podkreślili że ta nerwica nie wzięła się od upadku , tylko od wieloletniego stresu w domu i utracenie poczucia bezpiecznstwa w domu. Upadek podobno byl tylko elementem spustowym, kolejny wielkie stres, ktory zapoczatkowal to wszystko! nie wiem jak jest u Ciebie Margaryna9, może tak jak ja przez lata miałeś ciężką sytuację w domu:(??
pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Margaryna9 17 mar 2009, 21:06
Jutro ide do psychiatry powiem mu o moich obawach moze da mi skierowanie na rezonans.
Gdyby wkońcu sobie uświadomił że to nerwica to łatwiej mi by było wyzdrowieć,
Jak myślicie gdybym uszkodził sobie mózg to wyszło by coś na tomografie ?
Wkońcu niby to dokładne badanie.
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

przez Karolina19 17 mar 2009, 21:53
Rezonans to najbardziej dokladne badanie :), więc jeśli coś by się ciało w twojej głowie na pewno by to wykazało!~! ja miałam tomografie, mniej dokladne ale tez dokladne i mi akurat to wystarczylo, przyjelam do wiadomosc\i i uwierzyłam ze z moja głowa wszystko ok, hoiaz bole trwaly miesiacami

Sortuj wg