Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, już? To kiedy wyjeżdżaliście i na ile? Bo mi się chyba już wszystko pomieszało...

Byłas tam w tej poradni a propos grupowej?

slow motion, dzięki; mało kto rezygnuje z tego kierunku, ja w sumie na niego nawet nie chciałam iść, ale myślałam, że sie na niego dostanę to będę troche spokojniejsza, że jakby co, to na coś się już dostałam;)

Mam nadzieję, że z nogą będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no na przedostatniej wizycie mówiła mi terapeutka, że do mnie zadzwoni jak już sie zacznie terapia, podała mi nawet adres. A na ostatniej wizycie ja sie pytam co z tą terapią, a ona mi mówi, ze sie zaczęła tydzien temu. Ja na to: to czemu ja nic o ty nie wiem? Bo się pani nie zakwalifikowała (czy coś tam, nie pamiętam jak dokładnie powiedziała, bo byłam ostro wkurwiona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, tak, tylko ja już kontaktu z tą terapeutką mieć nie zamierzam, po tym jak mnie potraktowała, bo ile można znosić?

A ona stwierdziła, że doszła do wniosku, ze potrzebuję więcej kontaktu indywidualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, nawet nie bylo kiedy bo tylko zadzwonil powiedzial pare zdan i musial konczyc bo pracuje :roll: Ja juz nie chce tych urodzin. Jeszcze powiedzial, ze mial niespodzianke, ale jej już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, weż no przestań się dołować,spokojnie pogadajcie powiedz mu.że chcesz przełozyc urodziny na inny termin skoro jego mama jest chora i że jest ci przykro że w ten sposób na Ciebie najeżdża .rozmowa to podstawa w każdy związku najgorsze sa niedopowiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szczescia do obchodzenia urodzin tak jak należy. W tamtym roku musialam bylego wysluchiwac pijanego i o mało nie dostałam od niego a w tym roku zaś mamusia ważniejsza. Przywykłam już do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, nie przywykaj kochana to jest nie tak wiesz o tym własnie ten bład polega na przywykaniu ,przymykaniu oczu na niektóre sprawy z których pózniej rodzą sie prawdziwe problemy.

 

-- 14 wrz 2012, 12:29 --

 

virgo21, o mało nie dostałas od niego :shock: w swoje urodziny dziewczyno

no weż jesteś z nim za karę?Taka fajna laska jak Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, na szczescie to już przeszłośc :D ale jednak i tak wszystko wraca, ale cóż :P

 

-- 14 wrz 2012, 12:36 --

 

Svafa, w zasadzie to miałam dwóch byłych takich piźniętych. Od byłego nr2 dostałam na prawde :roll:

Muszę uciekac do pracy :( Będe na nocnych, do zobaczonka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×