Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

No i jestem w domu najpierw dostałam totalnego szoku i byłam spięta jak mi wenflon wkuwali, później lekarka się zapytała czemu jestem taka blada i czy mi nie jest słabo, pielęgniarka od wenflonu stwierdziła,ze mnie zna i ja zawsze panikuję, kazały mi z lekarka siadać , później sie pytały czy jadłam sniadanie itp. a ja sie czułam :? , na koniec kuknęła w o moje oko powiedział ze to jest rzeczywiście za duze do wyciecia , wzięła wymaz za tydzień po wynik z wymazu ii do domu. I dalej bedzie leczenie antybiotykowe az do zmniejszenia stanu zapalnego a jak wymaz nic nie wykaże to zaczeła cos pierdzielic o jakiejś histopatologi i wtedy to naprawdę mnie się słabo zrobiło.

Załowałam ,ze nie wzięłam benzo bo to akurat dobra sytuacja na benzo. Do tej pory jestem roztrzęsiona i to nieźłe ech.

Pozatym płakać mnie się chce i dalej za kims tęsknie bardzo, to sie pewnie juz nie zmieni do końca zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, nie mogę, mam rozmowę z psychologiem, a wieczorem znowu muszę na miasto ćwiczyć..ma być codziennie..Dziś odpuściłam tramwaj bo nie czułam się na siłach. Trudno. :)

 

u mnie dziś pierś z kurczaka i sałatka :D Bez tłuszczu smażone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×