Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica a skóra


nobrainnopain

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę swojej skóry. Jest blada i piegowata. Te wszystkie kropki atakują nieustannie moją głowę. Wszystko powinno być gładkie i jednokolorowe. Od patrzenia na ręke dostaje lęków. Boje się słońca, wszędzie robią się te cholerne kropki. To mnie ogranicza i wykańcza. Czuje sie obrzydliwie. Czuje się brudna. Czuję, że zawsze bede sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka raczy nie nieć problemu dermatologicznego, koleżanka raczy mieć problem z samoakceptacją.

Ponieważ się na tym nie znam chętnie się tym zajmę. I.M.O. Rude włosy i piegi potrafią być urocze.

Oczywiście akceptacja samej Siebie to wyzwanie nawet dla supermodelki o gładkiej skórze.

Do pokochania Siebie użyj psychologa-psychoterapeuty lub medycyny alternatywnej.

Z książek może na początek Wayne W. Dyer" Pokochaj siebie" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę swojej skóry. Jest blada i piegowata. Te wszystkie kropki atakują nieustannie moją głowę. Wszystko powinno być gładkie i jednokolorowe. Od patrzenia na ręke dostaje lęków. Boje się słońca, wszędzie robią się te cholerne kropki. To mnie ogranicza i wykańcza. Czuje sie obrzydliwie. Czuje się brudna.

Masz rude włosy? Taka cera po prostu, czy karnacja jak zwał tak zwał.

 

Czuję, że zawsze bede sama.
A jesteś brzydka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nobrainnopain, ja mam łuszczycę od lat ponad 30-ta to dopiero wygląda okropnie-i jakoś pogodziłam się z tym. Fakt, mam mądrego Męża, dla którego oszpecona skóra nie ma znaczenia, bo łuszczyca nie wpłynęła negatywnie na pracę mózgu :yeah:

 

Rozumiem jednak, że jest Twój problem i trzeba zasięgnąć rady specjalisty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×