Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Was


ridson

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wpadłem dość przypadkowo na to forum, ale być może będę mógł coś ciekawego z niego wynieść. Oczywiście każdy z nas myśli, że problem który go dotyczy jest wyjątkowy i mam tak samo. Od kilku lat problem powraca, wszystko wygląda jak sinusoida, nie u mnie stabilizacji emocjonalnej - są tylko skrajności. Jestem albo zbytnio wrażliwy i lękliwy - albo zbyt pewny siebie i butny (może to reakcja obronna organizmu?). To dziwne, nigdy nie spodziewałem się, że będę miewał problemy tego typu. Nie przypuszczałem, że podwyższone ciśnienie, brak snu, osłabienie i palpitacje serca/arytmia będą powracać prowadząc do niemałej frustracji. Najśmieszniejsze jest to, że zbytnio nie mam z kim porozmawiać, ponieważ każdy ma mnie za niesamowicie pewnego siebie i twardego psychicznie faceta. Moja aparycja i pozory, które zdaje się stwarzam sprawiają, że nikt nie potraktowałby mnie poważnie, gdybym chciał przedstawić swój "problem" .Znalazłem się w takim błędnym kole, a chętnie porozmawiałbym z kimś kto ma podobny problem. Nie jest tragicznie, o nie! Mam świetne samopoczucie co jakiś czas, co nie zmienia faktu - że temat wciąż się ciągnie. Swego czasu nie byłem w stanie spać, cierpiałem dodatkowo na tzw. Paraliż senny, który uniemożliwiał poruszanie się tuż po przebudzeniu - co potęgowało panikę, ale to opowieść na kolejnego posta. Może ktoś z Tychów bądź okolic będzie chciał się kiedyś spotkać i porozmawiać - nie koniecznie o nerwicy. To, że mamy kontakt z kimś kto rozumie problem tego typu, samo w sobie jest "mała terapią", przynajmniej tak myślę.

 

Pozdrawiam Nerwuski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×