Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, zapierdalasz na forum z tymi postami, niczym ten Lance Armstrong na koksach podczas Tour de France :D

:lol::lol: Przeszkadza Ci to w czymś?

 

-- 02 sie 2012, 08:03 --

 

Dla Ciebie mogę nawet przestać pisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza Ci to w czymś?

Dlaczego miałoby przeszkadzać ? :P To była tylko taka lużna uwaga ;)

 

Dla Ciebie mogę nawet przestać pisać

Spokojniej z tymi deklaracjami :D Jeszcze przyjdzie czas na tego typu poświęcenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Nie mów mi tak, bo jeszcze dostanę mani prześladowczej ;) Będe srał w baty jak ten Frodo u progu Góry Przeznaczenia :D

 

No i jak tak spoglądam na wycelowaną prosto we mnie w broń w Twoim avatarze, to czuję się jakoś dziwnie i nie swojo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, A gdybym stanął na czterech łapach, zrobił słodką mine i podkulił uszy, to byłby cień szansy, że zawahałaby się z naciśnięciem spustu ? :D Jak widzę, mała niewinna dziewczynka lubi misiaki, króliczki i wszelkiej maści pluszaki ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, A gdybym stanął na czterech łapach, zrobił słodką mine i podkulił uszy, to byłby cień szansy, że zawahałaby się z naciśnięciem spustu ? :D Jak widzę, mała niewinna dziewczynka lubi misiaki, króliczki i wszelkiej maści pluszaki ;)

 

to nie zadziała. spróbuj z innej strony :P

 

-- 02 sie 2012, 08:20 --

 

Svafa, mania prześladowcza ? :P

 

luk_dig, masz, ale z innej strony :mrgreen:

 

krul, i jak Twoje zdrowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie zadziała. spróbuj z innej strony :P

To może będziesz tak dobra i dasz mi parę podpowiedzi odnośnie tego, jak "rozbraja się" takie małe niewinne dziewczynki ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Satelity z NASA obserwują Cię już od paru miesięcy :D To tylko kwestia czasu, kiedy do domu wparują Ci agenci specjalni ;) W tramwaju, autobusie, na ulicy też masz pewnie dziwne uczucie, jakby przechodnie zbytnio Ci się przyglądali ? :D Pamiętaj, że to nie jest przypadek :P Oni już wiedzą :D Mnie udało się uciec ;) Wykiwałem ich :D Ale nie da długo :P Oni są wszędzie :D Nawet nie wiesz jak nowoczesnymi technologiami dysponują ;) Zastanawiałem się już nawet nad upozorowaniem własnej śmierci, żeby tylko zgubić trop i żeby dali mi w końcu spokój :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Co sprawiło, że tak szybko zmieniłaś zdanie ? :D

 

-- 02 sie 2012, 09:52 --

 

luk_dig, Zacznij już przeprowadzać na forum castingi na odtwórców głównych ról ;) W kinematografii jeszcze nie robiłem, ale to może być całkiem intratny biznes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×