Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ogladalem akurat reportaz o molestowaniu seksualnym dzieci przez kobiety ..... matki

cos niesamowitego ze sa pedofile nie tylko faceci ale i kobiety

 

facet dostal 7 lat wiezienia a kobieta za takie samo przestepstwo dwa lata w zawieszeniu

 

po obejrzeniu wypilem 1/2 butelki i weszlem na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem akurat reportaz o molestowaniu seksualnym dzieci przez kobiety ..... matki

cos niesamowitego ze sa pedofile nie tylko faceci ale i kobiety

 

facet dostal 7 lat wiezienia a kobieta za takie samo przestepstwo dwa lata w zawieszeniu

 

po obejrzeniu wypilem 1/2 butelki i weszlem na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja,

mnie nie zmogło a w nocy za duzo nie spałam , teraz powinnam padać na twarz ani padam, ale zaraz zapodam serial i chyba spróbuję zasnąc jednak.

 

-- 13 lip 2012, 02:02 --

 

superpit99,

wiem , ale wszedłem na forum, ale 1/2 butelki czego wódki, piwa, wina, rumu bo to jednak zasadnicza roznica jest, rozumiem,że to moze denerwować, ale zeby od razu pić z tego powodu są przyjemniejsze okolicznosci np. spotkanie ze znajomymi, chociaz ostatnio rzadko z czegokolwiek czerpie przyjemnośc, ech,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja,

mnie nie zmogło a w nocy za duzo nie spałam , teraz powinnam padać na twarz ani padam, ale zaraz zapodam serial i chyba spróbuję zasnąc jednak.

 

-- 13 lip 2012, 02:02 --

 

superpit99,

wiem , ale wszedłem na forum, ale 1/2 butelki czego wódki, piwa, wina, rumu bo to jednak zasadnicza roznica jest, rozumiem,że to moze denerwować, ale zeby od razu pić z tego powodu są przyjemniejsze okolicznosci np. spotkanie ze znajomymi, chociaz ostatnio rzadko z czegokolwiek czerpie przyjemnośc, ech,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×