Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica- straszna utrata wagi, mdłości/wymioty- co robić?


kajka85

Rekomendowane odpowiedzi

Wykończony ,

słusznie napisałeś ,MOŻE ...ale nie za bardzo rozumiem jaka rada płynie z Twoich bardzo ogólnikowych wypowiedzi.

Takie bajdy ,że jak ktoś jest "zdenerwowany " to jeść nie może ,to już dzieci w trzeciej klasie podstawówki wiedzą.

Jak chcesz się wypowiadać,to się wypowiadaj ,ale nie jak jakiś uczony . Prosiłbym Cię o konkrety poparte naukowymi dowodami ,ew. własnym doświadczeniem .Wtedy to i ja i inni na tym skorzystają. a tak to każdy gadać może sobie a muzom...

Ja też mam wykurwistą nerwicę,(ADHD ,zab.schizotypiczne i jeszcze inne badziewia,że nie będę wyliczał)może nawet większą niż Ladywind ,zżarłem wanny całe leków a nigdy nie miałem nudności z rana w dodatku przez miesiąc. Jestem znerwicowany jak h*j ,i zapewne mam więcej kortyzolu we krwi niż niejeden Kowalski. I co z tego ?

Chcesz pomóc ,masz prawo ,ale dla mnie nie jesteś żadnym ekspertem . I nie mówię Ci tego po złości ,czy ,żebym Ciebie nie lubiał,ale jak słyszę takie teksty:

inną przyczyną mogą być leki np pseudoefedryna na kaszel

efedryna w przeciwbólowych SNRI DNRI z antydepresantów.

 

to nie wiem już jak Cie odbierać?Płakać ,czy się śmiać...a zresztą.

O co ci chodzi? A jeśli chodzi o porady to niech taka osoba pije napoje izotoniczne dużo wody, + jakieś pilzy uspokajające z barbituranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi? A jeśli chodzi o porady to niech taka osoba pije napoje izotoniczne dużo wody, + jakieś pilzy uspokajające z barbituranem.

Wykończony przepraszam ,nerwica ścierwo mi się nasila ,dopierda**m się do wszystkich o byle szczegół ,o byle drobiazg ,gdzie normalnie zlałbym to ,albo nawet nie zauważył. W domu jestem pokłócony z żoną i nawet nie mam ochoty się godzić.Nerwowość i drażliwość straszebna i tak od czterech dni. Nerwicowo-emocjonalny dołek,hujoza...a było jeszcze niedawno tak znośnie ,ba fajnie.Może znasz to ,te sam zestaw leków ,nic na zewnątrz sie nie stało ,a "Twojej" Nerwicy odrastają skrzydla,by na nowo znów Cię pognębić. Wczoraj dopieprzyłem się do Ciebie ,sorry,tak wyszło. Jeśli możesz ,potraktuj sprawę jakbym nie napisał tego debilnego i pretensjonalnego posta.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewlekły stres może to spowodować podwyższony kortyzol można mieć długo

adrenalina działa chwilowo, ale nerwicowcy częściej mają powody do stresu.

 

 

czyli jest mozliwosc , ze on opadnie? bo ja np. od pol roku walcze z przewleklym stresem - teraz to non stop i ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się nie denerwuj jeżeli bierzesz leki nie przestawaj ich brać powinien opaść po jakimś czasie (wiem, że to trudne nie denerwować się)

Trój i tetracykliczne antydepresanty benzo , barbiturany bez recepty L-teanina ktoś już o tym pisał w medycynie niekonwencjonalnej

są skuteczne możesz też pić meliskę, i uważaj na kawę za dużo kofeiny daje stany lękowe (sam doświadczyłem z kofeiną)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leków nie birę, zyje sobie, ale dawna aktywnosc mniejsza, tak samo koncentracja i pamiec (nawet na eeg mi to wyszlo), no i sen - nijak nie regenerujacy. to mnie nakreca najabrdziej, ze nie moge usnac, takjak wczesniej- czyli pa lulu spac. od razu. łykam benzo na sen, ale czas odstawic 2, 5 tyg to mysle max.kiedys jak mialam silny aatak nerwicy to przeszlo po roku (3 miesiace, stałych drętwień rąk, nóg etc, brak uczuc równiez jakies stepione myslenie), ale po roku, 2 latach doszlam do siebie, choc nigdy nie wrocilam do stanu przed.

aha obecnie nawet koli nie pije, tak samo breowara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×