Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ja szczerze mówiąc nie lubię teraz ONków a raczej ich właścicieli, bo właśnie mają manię puszczania ich luzem. A prawo jest dla wszystkich. Nie każdy chce, żeby mu taki byk nagle przechodził luzem przed nosem...:( Poza tym ciągle słyszę o tym jak ON pogryzł jakiegoś psa.. :evil:

Ja bym się bała tak puszczać, zresztą nie można i jest to nieodpowiedzialne. Ja się w parku boję nawet puszczać totalnie luzem bo mój pies za wszystkim co się rusza biega.. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Mąż do żony:

- Traktuj mnie jak psa.

- To znaczy jak - pyta żona.

- Karm mnie, nie drażnij i wypuszczaj na noc. :P

 

 

Candy14, dominika92,

 

Ja mam półwilczura. , ale mieszka na podwórku. Jest bardzo mądry i kochany, na dodatek "znajda". Tylko ,że już staruszek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92,zgadzam się z Tobą. Wszystkie pieski powinny być wyprowadzane na smyczy, a groźne w kagańcach na dodatek.

Dawno temu miałam bardzo mądrą suczkę, owczarka właśnie. Była bardzo posłuszna i łagodna, ale kiedyś na spacerze złapała piłkę, która wyrzuciło dziecko z wózka i była potworna awantura...babcia dziecka nie była miła dla mnie, oj nie :!::!:

Niby drobiazg, a afera potworna...co byłoby, gdyby piesek biegał bez smyczy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Miałam kiedyś w bloku sąsiadów, którzy wypuszczali swojego wilczura za drzwi mieszkania. Mądrala schodził na dół i czekał aż ktoś otworzy i tak samo wracał :D

a ja miałam sasiada, który6 miał kundla, mieszkał na 9 piętrze o 5 rano jak wstawał sąsiad wypuszczał psa na dół i ten zbiegał z 9 i szczekał na całą bramę przez wszystkie 9 pięter i jeszcze jak brama była zamknieta to stał pod nia i darł ryja az ktoś wyszedł i mu otworzył, cały blok o 5 rano miał pobudkę 10 pieter, jak w końcu pies sie przeniósł do krainy wiecznych łowów wszyscy odetchnęli z ulgą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, dlatego ja jak idę do parku prowadzam psa na linie 10 metrowej..i ja jestem spokojniejsza wtedy..puszczam ją tylko jak nikogo nie ma i może się pobawić z jakimś psem, choć i to ostatnio wolę jak jestem z chłopakiem, bo sama się obawiam, że sobie nie poradzę..a moja jeszcze młoda i głupia niestety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Bo kobiety nie potrafią mnie docenić , choć jestem tak samodzielny :mrgreen:

*Wiola*, :mrgreen: kobieta i tak nie traktuje faceta jak psa , tylko jak krowę , ciągle doi z pieniędzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×