Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

pinda, czym? wykluczeniem społecznym? ;)

 

Monika wykluczona spolecznie to juz jestem ;)

 

 

aaah, no wiecie, nowi ludzie, w dodatku e-ludzie, a co jesli bede gafy walic, a jesli sie odlacze od grupy i zgubie sie, a jesli sie schleje i Was zniesmacze ;)

takie tam glupoty, ale jednak paralizuja świra :D

 

-- 01 cze 2012, 15:24 --

 

pinda, ja jeszcze nie, stres będzie przed samym wyjazdem. Zresztą obiecuję, że wrócisz do domu cała i zdrowa. ;)))

 

slow z tą "zdrowa" to zdrowo przeholowałaś :mrgreen::mrgreen:;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, Mała? :)

2 pączki znow dziś żżarłam :)

jeśli będę Was obżerać po nocach na zlocie,to proszę o wyrozumiałość... odkupię :D:D

 

Misska, slow_motion, zgłaszam się na ochotniczkę, która przeprowadzi zajęcia ruchowo-integracyjne, mające na celu rozładowanie napięcia i zapamiętanie naszych imion i nicków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a

aah, no wiecie, nowi ludzie, w dodatku e-ludzie, a co jesli bede gafy walic, a jesli sie odlacze od grupy i zgubie sie, a jesli sie schleje i Was zniesmacze ;)

takie tam glupoty, ale jednak paralizuja świra

połowa osób będzie tak pijana że niczego nie zauważy, a co do zniesmaczania innych to ja w tym bryluje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, ale wystarczy, żeby ciało B się poruszało, żeby tarcie było. :P Jednak masz rację, jak ciało B będzie się poruszać, to ciało A względem ciała B też się będzie poruszać nawet jak względem innych ciał pozostanie w spoczynku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi się ten zlot przestaje podobać... każą mi się ruszać, co to ma być ja się pytam, co!? :P

a zamierzasz uprawiać seks nie ruszając się :mrgreen: to chyba nie możliwe.

 

-- 01 cze 2012, 16:15 --

 

Mad_Scientist, ale wystarczy, żeby ciało B się poruszało, żeby tarcie było. :P Jednak masz rację, jak ciało B będzie się poruszać, to ciało A względem ciała B też się będzie poruszać nawet jak względem innych ciał pozostanie w spoczynku. ;)

Ty tu nam lekcji fizyki nie przedstawiaj, tylko przygotuj się na orgie abyś podołał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, aaa, to to kryje się pod tym hasłem "zajęcia ruchowo-integracyjne". :D

 

-- 01 cze 2012, 16:18 --

 

pinda chyba walnęła literówkę, bo powinno być zajęcia ruchawo-integracyjne. :P

 

Ty tu nam lekcji fizyki nie przedstawiaj, tylko przygotuj się na orgie abyś podołał.

Cały czas ćwiczę. :P Wiem, to ohydne. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "żeby im było ciepło", odpowiedź była zgodna z prawdą, ale nieprecyzyjna, więc mi nie uznał. Prawidłowa to: "Ptasie pióra spełniają ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniej ciepłoty ciała. Kiedy jest zimno, ptaki stroszą pióra tak, że ich końce się stykają, tworząc termoizolacyjną warstwę powietrza zapobiegającą wychłodzeniu ciała. Kiedy ptakom jest za gorąco, podnoszą pióra tak, aby ich końce się nie stykały, co umożliwia swobodną wymianę ciepła z otoczeniem i zapobiega przegrzaniu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "żeby im było ciepło", odpowiedź była zgodna z prawdą, ale nieprecyzyjna, więc mi nie uznał. Prawidłowa to: "Ptasie pióra spełniają ważną rolę w utrzymaniu odpowiedniej ciepłoty ciała. Kiedy jest zimno, ptaki stroszą pióra tak, że ich końce się stykają, tworząc termoizolacyjną warstwę powietrza zapobiegającą wychłodzeniu ciała. Kiedy ptakom jest za gorąco, podnoszą pióra tak, aby ich końce się nie stykały, co umożliwia swobodną wymianę ciepła z otoczeniem i zapobiega przegrzaniu."

zapisałeś to czy masz tak dobrą pamięć ja z lekcji fizyki nic nie pamiętam no ale 15 lat temu miałem je ostatnio. Nawet 4-ke miałem ale to była zdecydowanie zawyżona ocena bo nic z niej nie kumałem i na ściągach i farcie leciałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×