Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, to nie będzie kilka stron... Proponuję, żeby wkleić te informacje w pierwszym poście, również są dość istotne. Mnie właśnie to na początku zniechęciło - że byłby problem z dojazdem z Torunia. Jakbym nie mogła zabrać się samochodem, to bym nie jechała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie niezbędne informacje są w temacie "ZLOT - Informacje" w tym samym dziale. Kaśka-Laima nie podawała żadnych innych połączeń niż te do Skępe, więc Wiola nawet nie szukaj, bo szkoda Twojego zachodu-już sprawdzałem.

 

Ze Skępe NIE MA połączenia do Rogowa. Z dupy nie wyczarujemy jumbojeta. Trzeba się z kimś zgadać na pw- z kierowcą, żeby podjechał do Skępe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Znalazłam to:

 

 

Numer do KPTS (PKS) Lipno: 54 287 22 58

 

Autobusy z Torunia do Lipna kursują niemal co godzinę np. 13.45, 14.30, 15.15, 15.40 i tak dalej. Jedzie się prawie 1,5 godziny, jak się nie stanie w korku w Toruniu to parę minut krócej. Część z busów, szczególnie te jadące do Płocka, Warszawy i Puław zatrzymuje się w Skępem. Jest ono bliżej Rogowa, ale nie wiem jak wygląda sprawa dojazdu ze Skępego. Bilety do Lipna od 8.4 zł (Veolia Toruń) do 12.5 (PKS Lipno). Około 15.30 z dworca Toruń Miasto obok Starówki idzie pociąg do Sierpca via Lipno i Skępe. Jest tańszy i szybszy od autobusów.

 

Odległości: Toruń-Lipno 50 km

Toruń-Skępe 65 km

Włocławek-Lipno 25 km (uwaga! Za Szpetalem jest uszkodzony gazociąg i są objazdy przez Zaduszniki, w kierunku Wielgiego)

 

Uwaga nr 2 dla osób ze Szczecina, Piły, Bydgoszczy i Warszawy: polecam PolskiBus (trzeba zarezerwować w internecie) ale ma on przystanek tylko w Toruniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×