Skocz do zawartości
Nerwica.com

Majaczenie na tle nerwowym, nietypowy przypadek


tajniak2222

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich tu obecnych :) dolaczylem do was ze wzgledu na siostre i jej dziwne zachowania , mianowicie 2 lata temu mama cieszko zachorowala miala niemal zawal ,stwierdzono u niwej palpitacje serca przewlekla i wiele innych chorob wyrytych na jej ciele przez cieszkie zycie.siostra bardo sie tym przejela i wpadla w depresje a wlaciwie niewiem co to i z czego to sie wzielo to tylko przypuszczenia.jej przypadek obiawial sie w ten sposob ze miala stany majaczeniowe ,widziala rozne dziwne rzeczy i wydazenia tak jakby mialy one sie wydazyc w przyslosci .pisala diwne nazwiska imiona wydazenia ,ciagle plakala .byla niedo zniesienia .cala rodzina byla w wielkim szoku ,niemoglismy sobie z nia poradzic ani niewiedzielismy do jakiego specyjalisty sie zwrocic.czy do psychiatry czy (moze to dziwnie zabzmi ) egzorcysty.to bylo dziwne i nie wytlumaczalne .

wyslalismy ja na sile niemal do psychiatry podiela leczenie przebadano ja od top do glow na wszystkie sposoby .stwierdzili ze to na tle nerwowym i to we wczesnym stadjum ta depresja jest i ,ze jak podejmie leczenie i leki to wszystko minie .no i po prawie roku wrocila do siebie i byo super prez kolejny rok po odstawieniu lekow .

do dzis wlasnie sie dowiedzialem od szwagra ze to powrocilo ,mianowicie dziwnie sie zachowuje lata ze zdjeciami i cos mowi jak by chciala przed czyms ostrzec cos przekazac ale nikt tego nie moze zrozumiec .szwagier dal jej znowu te leki .prosze o jakies wskazowki moze ktos z was spodkal sie z podobnymi obiawami .prosze piszcie potrzebujemy pomocy niewiemy co dalej robic.

pozdrawiam t.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tajniak2222, Witaj!

Najwidoczniej choroba matki uaktywniła u siostry tak silny lęk, który popchnął siostrę w stronę depresji.

Z tego co piszesz siostra leczyła się farmakologicznie.

Myślę, że dobrze byłoby ją zdiagnozować jeszcze raz.

W szpitalu też mogliby jej dobrać odpowiednie leki. Bo te, co brała ostatnio wcale nie muszą jej pomagać.

A to, dlaczego po roku czasu znowu wszystko wróciło, to jest pytanie na wagę złota? Myślę, że nie. Myślę, że może jakieś wydarzenie dla niej ważne spowodowało pojawienie się objawów, o których piszesz.

To może być wszystko...urojenia, omamy...nie wiem, nie jestem specjalistą.

Dobrze byłoby przejść się z nią do psychiatry po diagnozę i rozpocząć leczenie.

 

Nie wiem czy psychoterapia byłaby tu wskazana z uwagi na diagnozę. Psychoterapia nie sprawdza się w niektórych chorobach psychicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×