Skocz do zawartości
Nerwica.com

odpowiedzi, ktorych tak naprawde nie ma


maxfunn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegos czasu zdarza mi sie, ze slysze ze ktos mi odpowiada na moje pytanie, ktorego tak naprawde nie zadalem. Jestem pzrekonany, ze kogos cos sie zapytalem i ktos mi cos odpowiedzial.

 

Kilka lat temu bylem mocno pobity i mysle, ze z moja głową nieraz dzieja sie dziwne rzeczy. Mam szumy uszne, i klikakrotnie mialem sytuacjie, ze bedac w grupie, trudno bylo mi cos powiedziec. Ostatnia zmora sa jednak te pytania. Czy ktos moze wie gdzie moge o takim czyms poczytac?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxfunn, to ja Cię źle zrozumiałam,przepraszam.

Ale to jak "rozmawiasz z sobą w myślach", fantazjujesz w ten sposób?Pytam bo ja tak miałam i rzeczywiście w pewnym momencie się pogubiłam co mówię na głos a co do siebie grimace.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No np siedze ogladam mecz z ojcem i nagle wydaje mi sie ze zadalem mu pytanie czy komentatorem jest Pan Kowaslki. On mi odpowiada ze Pan Kowalski nie komentuje tego meczu. Za 1 min pojawia sie informacja na TV, ze mecz komentuje jednak Pan Kowalski. Mowie ojcu no i co ten mecz komentuje Pan Kowalski. A on na to no wiem. Ja na to to "jak Ci sie pytalem to czemu powiedziales, ze to nie on". Ojciec zdziwiony siedzi i mowi ze nic sie go nie pytalem.

 

Nie tyle ze rozmawiam ze soba, tylko mam wyobrazenie kilkusekundowych sytuacji, ktorych pozniej sie okazuje ze nie bylo.

 

Zdarzylo mi sie to kilka razy z roznymi osobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxfunn, nie jestem lekarzem i trudo mi mudzielac Ci siakis rad ale ja cos podobnego mialam po moim urazie glowy...posliznelam sie na lodzie i z calym impetem rypnelam potylica glowy o ziemie, czego m.in byla utrata wzroku(calkowicie) na okres 4m-cy. Jednym z moich dolegliwosci,podobnie jak u Ciebie byly szumy uszne i problemy z pamiecia bierzaca,stany podobne do deja vu... u mnie (moze i u Ciebie z racji urazu glowy) byla to sprawa neurologiczna polaczona z psychiczna bo wpadalam wowas w stany depresyjne. Idac tym tropem proponuje Ci udac sie do neurologa i porozmawiac z nim czy nie powinienes zasiegnac porady psychologa jak nie psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×