Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co byście zrobili na moim miejscu......


Gość intel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wcześniej przemienię się we wściekłego psa, oszalałego ze strachu, lęku i gniewu, ktorego milicyjni rakarze będą musieli zastrzelić, czym nieświadomie sprawią mi ogromną ulgę.............
A nie pomyślałeś, że oni mogą to czytać? Wątpliwa sprawa, ale mają taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha.

Telefony też pewnie słuchają. ( słuchali kilka miesięcy przed zatrzymaniem non stop i nie wyszlo im nic obciążającego )

Mam nadzieję że w państwie prawa można sądzić i skazywać za czyny POPEŁNIONE , anie tylko hipotetyczną MOŻLIWOŚC ich popełnienia w przyszłości.

Ale wszystko jest możliwe.

Jak widac na przykładzie opinii biegłych, oraz lipnego raportu z zatrzymania sporządzonego jako odpowiedź na moją skragę i kłamliwie poświadczonego przez milicję przed sądem, co jest w świetle prawa przestępstwem zagrożonym do lak 3, można zrobić wszystko.

Nie bezpodstawnie spośród wszystkich krajów Unii, Polska ma najwięcej przegranych spraw jakie wytoczyli jej obywatele w Komisji Praw Człowieka w Strasburgu......

 

-- 22 lis 2011, 10:33 --

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel,

 

Poszukaj jakis fundacji, rzecznik praw obywatelskich, helsinka fundacja, programy w TV itp itd uderzaj wszedzie, masz taka chorobę, ze nie ma szans, zeby nie mialo to wplywu na proces.

 

To raz.

 

A dwa, pamietasz jak rozmawialismy o antagonistach serotoniny, nie probowales ?

 

W najblizszym czasie wejdzie w obieg wiele lekow...nie poddawaj sie, slyszalem o jakiejs nowej metodzie stymulacji mozgu w celu leczenia ciezkich anoreksji, depresji i nerwic...

 

http://www.dwubiegunowa.net.pl/artykul.php?ks=1

 

http://forum.gazeta.pl/forum/w,15184,14440824,14440824,nowa_metoda_leczenia_CHAD_.html?v=2

 

 

Probowales Gabitril ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie przyszło wezwanie na 1 sprawę wraz z aktem oskarżenia.

Cała książka

Pierwsza sprawa 20.01.2012.

Trochę to, potrwa

Samo czytanie aktów oskarżenia zajmie kilka rozpraw.A jest jeszcze 60 świadków do przesłuchania.

Wrzucili moją sprawę do wora ze sprawą całej grupy przestępczej działającej od 1997 roku, pomimo mojego epizodycznego ( od grudnia 2009 do lutego 2010 ) i nieświadomego w niej udziału

Może to i dobrze , bo być może sprawy potrwają kilka lat.

Jestem według nich gangsterem i członkiem zorganizowanej grupy przestępczej

Dostałem jednak szału przed chwilą.

Na temat każdego oskarżonego jest pisemna opinia. Czy karany itd...

Na mój temat napisali :

"....był badany psychiatrycznie.Biegli nie stwierdzili objawów choroby psychicznej.Stwierdzili natomiast skłonność do lekceważenia norm społecznych i prawnych"

A więc te dwie szmaty-biegłe nie tylko skłamaly , ale jeszcze mi dowaliły.

Zrobiły ze mnie psychopatycznego przestępcę.

Najlepsze jest to, że swoją opinię wydały podczas mojego kolejnego pobytu w szpitalu psychiatrycznym w Lublińcu z powodu zaostrzenia objawów choroby....

Nieźle to wygląda,nie?

Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Nie mogę napisać co o tym myślę....

Nie potrafię myśleć konstruktywnie.

Tylko destrukcja i autodestrukcja....

Jak ja mam w takim stanie przetrwać kolejne miesiące rozpraw?

Jeszcze jedno.

Zauważyłem , że mój synek raz w tygodniu panicznie się boi spać sam. Robi wszystkie myki świata aby spać z moją Żoną.

Wczoraj do mnie dotarło , że dzieje się tak zawsze z niedzieli na poniedziałek..........w poniedziałek o 6 rano ( listopad-noc ) skurwiele z AT skatowali mnie i rozpieprzali mieszkanie a mój synek zesikal się ze strachu do łóżka.

Zawiesiło mu się.

Ku.rwa.

Jak ja strasznie bym chciał poznać dane tych skur.wysynów.

Ciekawe czy po cywilnemu , bez pistoletów maszynowych , tarcz, hełmów i kilkunastu kolegów sprostali by mojej nienawiści......

Zenonek

Do rzecznika praw już skarga poszła.Na razie bez odzewu. Dotyczyła jedynie skargi na sposób zatrzymania. na wyrok sądu będę mógł się skarżyć dopiero po jego uprawomocnieniu...czyli w hipotetycznym więzieniu.Dla mnie już będzie za późno.

Helsinki i Strasburg-dopiero po wyczerpaniu wszystkich odwoławczych procedur w kraju. takie są zasady.

Na te dwie szmaty-biegłe złożyłem zażalenie do Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Śląskiej Izby Lekarskiej.

Telewizję rozważam. Chyba ją pofatyguję już w trakcie procesu.Wówczas , gdy sąd nie zezwoli mi na powołanie moich świadków ( lekarzy ze szpitali, lekarza prowadzącego od 2008 roku )

Sąd może odmówić z racji tego , że już ma opinię biegłych....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, Szok, o czlowieku chorym na ciezkie CHAD napisac, ze nie jest chory...

 

Ej co to kurwa jest ? Opinie lekarzy, hospitalizacje sie nie liczą ?

 

To juz NIE JEST wazne za co bys mial być sadzony (pomijam fakt, ze nie byly to dzialania przeciwko zdrowiu czlowieka)....Ale sam fakt stwierdzenia , ze NIE jestes chory zasluguje na zrobienie jakiegos totalnego "risperidonu"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biegli mieli dostęp do pełnej dokumentacji. Kartoteka z 4 lat leczenia. Wizyty raz-dwa razy w miesiącu.

Wypisy ze szpitali i oddziałów dziennych ( w sumie 6 hospitalizacji-kur.wa dla przyjemności tam leżałem? Nie ma to jak relaksujący pobyt w szpitalu psychiatrycznym na oddziale zamkniętym zwłaszcza,będąc zaćpanym haloperidolem....normalnie KANIKUŁY ) gdzie jak byk w rozpoznaniu jest napisane Zaburzenia Lękowo-Depresyjne, Zaburzenia Afektywne Dwubiegunowe typu mieszanego, zaburzenia osobowości.

Wynik komisji rentowej ZUS-częsciowo niezdolny do pracy-renta

Wypis z sanatorium w ramach prewencji ZUS-zaburzenia afektywne dwubiegunowe.

Moje leczenie psychiatryczne rozpoczęło się ponad 2 lata zanim wziąłem udział w pierwszym przestępstwie. Teoria , że świruje na potrzeby procesu jest więc nielogiczna i pozbawiona sensu.

Chyba wezmę na świadka psychiatrę penitencjarnego, ktory zapisywał mi psychotropy w areszcie.

Bo albo jestem zdrowy i ten psychiatra łamał prawo i zasady etyki lekarskiej zdrowemu człowiekowi zapisując depakinę, lit, lamotryginę oraz clonazepam -albo jestem chory.Trzecie nie istnieje.

Wiedząc o mojej chorobie i nasilających się myślach S spowodował nawet, że ani przez sekundę w ciągu pół roku nie byłem sam.........gdy kogoś spod mojej 2 osobowej celi brali na jakieś czynności, zaraz mi kogoś innego dawali abym nie był sam...gdy wszyscy szli na spacer gdy byłem w 5 osobowej celi , a ja nie chciałem, bo zdychalem-dawali mnie do kogoś innego pod cele.

 

To są rzeczy trudne do uwierzenia dla przeciętnego człowieka.

Łamanie prawa w imieniu prawa.

Pomyślałby ktoś , że rzecz się dzieje w ameryce łacińskiej, a nie w kraju ktory uważa się za godnego reprezentanta Unii Europejskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, Ta "opinia" tych "ekspertow" bylaby ponadprzecietna nawet jak na warunki psychiatrycznej Rosji stalinowskiej....Natomiast w przypadku czlonka UE to zakrawa na jakas aberracje.

 

Ta opinia tych bieglych autentycznie nadaje sie do reportaży w TV....Mysle, ze z taka kartoteka psychiatryczna z mety byłbys na wizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Chorzowie i poszedłem pochodzic po Parku Kultury i Wypoczynku ( wesołe miasteczko, zoo, planetarium i masa terenów leśnych )

Byłem w miejscach, w ktorych byłem kiedyś naprawdę szczęsliwy. Było to w dzieciństwie , kiedy mialem jakieś 8-10 lat , miałem brata i normalną rodzinę. Często w niedziele jeździliśmy tam odpocząc.

Potem ojciec zaczął praktycznie bez przerwy 10 lat chlać i przemienił nasze życie w horror nieustannych pijackich awantur , lęku, strachu i obaw.Potem się powiesił. Czemu skurwysyn nie zrobił tego wcześniej? Może będąc półsierotą ale dorastającym w spokoju nie byłbym chorym psychicznie, na krawędzi obłedu przestępcą , tylko zdrowym , wykształconym i poukładanym człowiekiem na stanowisku ?

Parafrazując Kondrata w "dniu świra"

NIE UDAŁO MI SIĘ ŻYCIE

Robiłem wszystko aby być wysportowany i zdrowy-jestem chorym psychicznie inwalidą

Marzyłem o tym aby być bogaty-jestem nędzarzem

Chciałem być wolny i niezalezny-wnet uczynią mnie niewolnikiem na resztę mojego życia.

Dlaczego we wszystkim osiągnąłem odwrotny skutek od zamierzonego????

Nawet, gdybym jakimś cudem dostał wyrok w zawieszeniu , to będę musiał zapłacić za szkody.Bagatela-jakieś 200 tysięcy pln.

To są pieniądze jakich w życiu nie widziałem i juz pewnie nie zobaczę.

To jest ponad 27 lat odkładania moich całych rent lub 16 lat odkładania całej pensji jaką mogę zarobić na stanowisku z grupą inwalidzką.........Do końca życia nędza.

Nie chce mi się.Mam dosyć.

Uwierzcie mi-choroba psychiczna oraz oskarżenie w procesie przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej to ponad ludzkie siły.

Sprawą cięższej wagi może być tylko sprawa o zabójstwo.Nawet pobicie ze skutkiem śmiertelnym jest obwarowane 10 letnim wyrokiem.

Grozi mi 15 lat.

Za wspóludział przez niecałe 3 miesiące.

Spacerując po lesie zrozumiałem , że rozwiązanie wszystkich moich problemów jest w zasięgu każdej mijanej gałęzi.

Wystarczy tylko 120 sekund zdecydowania i konsekwencji.Tego mi nigdy nie brakowalo.

A potem.......błogi spokój.Nicośc.

Powstrzymała mnie tylko świadomośc , że muszę zakończyć jeszcze kilka spraw.Nie mogę jak frajer zostawić ich rozgrzebanych.

Może na razie nie będę ich dokańczał. Bo zniknie ostatni powód dla ktorego jeszcze żyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlag trafi.

Nie wyrobię.

czempiński , ktory był szefem Urzędu powołanego po to aby CHRONIĆ PAŃSTWO POLSKIE okazał się zwykłym złodziejem, malwersantem i skorumpowanym bydlakiem.

I chyba nikt nie sądzi , że działał sam , na własny rachunek, a nie w ZORGANIZOWANEJ GRUPIE PRZESTĘPCZEJ ORAZ CZYNIĄC SOBIE Z PRZESTĘPSTWA STAŁE ŹRÓDŁO DOCHODU.

Działał na szkodę Państwa i nas wszystkich ustawiając kryminogenne prywatyzacje.

I co???

I nic!!

Zarzuty wielomilionowych nadużyć, działanie na szkodę prywatyzowanych spółek, zarzuty korupcji.

I w jego przypadku NIE ZACHODZI OBAWA MATACTWA, jako jednego z głównych i ulubionych powodów do stosowania aresztu przez sądy.

Wystarczył "banalny" milion pln kaucji i do domu.

Ja siedziałem pół roku w areszcie z powodu " obawy matactwa , wpływania na świadków i utrudniania w ten sposób prawidłowego toku śledztwa"

A w przypadku tego skurwiela , dla którego wpływanie na ludzi, korumpowanie ich i zastraszanie to chleb powszedni obawa matactwa nie zachodzi....

To jest równośc obywateli wobec prawa????

W jego przypadku stosuje się domniemanie niewinności.

I jeszcze jedno-skoro niewinny to skąd MILION pln na kucję wpłacony w ciągu 2 godzin???

Wychodzi na to, że generałowie wcale tak źle nie zarabiają....

W każdym areszcie i pod większością cel jest napisane/wydrapane credo tego systemu

MAŁYCH ZŁODZIEI WIESZACIE-DUŻYM SIĘ KŁANIACIE.

Od tych słów powinna zaczynać się Konstytucja.

 

-- 24 lis 2011, 21:04 --

 

.............i mogę się założyć , że po mnie już dawno słuch zaginie, a proces przeciwko temu ścierwu nawet się nie zacznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert - ja pochodzę z niemiecko- polskiej rodziny. W dzieciństwie, też zwiedzałem te same okolice co Ty. Moja cała rodzina wyjechała do Niemiec w latach siedemdziesiątych (żony również). Ja zostałem. Mam pytanie - chciałeś mieć szczęśliwą rodzinę, tak jak każdy człowiek - skończyłeś jakąś szkołę???

Ja Politechnikę Śląską. Czadowiiec jakim jestem, musiał być najlepszy - w każdej szkole, czy to podstawówka, średnia, wyższa. Chyba wyjadę za całą rodziną.

Robert nie napisałeś, gdzie pracowałeś. Rymy. W Twoim wieku, mnie zagrażało, że zostanę dyrektorem. Niestety, My nienawidziliśmy polaków (za komunizm i wyrzucanie nas z domow i gospodarstw). Śląsk po wojnie opanowali niby polacy, smutny to okres w dziejach polski. Piszę z małej litery, ponieważ zginęli wtedy wartościowi ludzie, traktowani przez niemców jako polacy, a przez ruskich, jako niemcy. Polacy mordowali nas (nie innej wiary), ślązaków (często najbliższych sąsiadów) dla zdobycia pola i chałpy. Tak samo jak Żydów. To smutna historia, którą władze polski (przez małe p), ukrywają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Skończyłem Technikum Gazownictwa. Zastanawiałem się nad dalszą nauką, ktora przychodziła mi bez trudu.Byłem jeszcze wtedy chyba całkowicie zdrowy, bystry, inteligentny i mialem fotograficzną pamięć... Ale permanentny brak kasy spowodowany najpierw wieloletnim alkoholizmem Ojca, a potem kiedy się powiesił, tym, że byliśmy z Bratem wychowywani tylko przez Matkę skutecznie wybił mi to z głowy. Nie mogłem sobie na nic pozwolić . Poszedłem do pracy na gazowni. Praca ta była niezgodna z moimi ambicjami, marzeniami.Musiałem pracować za marne grosze jako ślusarz z alkoholikami i półgłówkami. Pili nagminnie w pracy, a ja,jako niepijący byłem "kapuś" i "inteligencik".Często kazali mi kupować alkohol ( mody,kopsnij się na hurtownie po flaszkę.) w godzinach pracy. Skończyło się tym , że ktoś dostał ode mnie lanie . Był to okres ,kiedy następowały przemiany gospodarcze w kraju, o dobrą , normalna pracę było trudno-właściwie było to niemożliwe. Bezradnie patrzyłem ,jak moim znajomym i kolegom dobrze sytuowani rodzice załatwiają dobre posady , a dla mnie pozostały ochłapy z gazet .Zaczęło to bardzo pogłębiać moją frustrację i poczucie bezsensu.

Zmieniłem pracę na inną. Pracowałem w ochronie Poczty .Praca była ciekawa ,kontakty ze współpracownikami bardzo dobre, jednak wynagrodzenie pozostawiało wiele do życzenia. W konwojach pienięznych , gdzie konwojowałem ogromne kwoty ,notorycznie jako dowódca zmuszany byłem do świadomego łamania przepisów dotyczących przewozu gotówki ( za mała obsada, brak samochodu opancerzonego itd ).Czasami 300 godzin miesięcznie a wypłata o połowę mniejsza od rówieśników z działu np marketingu, ktorym dobrze sytuowani na Poczcie rodzice połapali etat. Kolejna praca " z ulicy" lub ogłoszenia. Zaczął we mnie narastać totalny bunt wobec całego świata , który w moim mniemaniu źle mnie potraktował. Los nie dal mi równych szans.

Potem już tylko jakieś śmieciowe umowy pracy.

5 lat pracowałem w Urzędzie Pracy gdzie znów były nie do końca uczciwe warunki umowy , bardzo niskie wynagrodzenie i świadomość , że nawet państwowa firma ,urząd oszukuje jak może pracowników.Pól roku pracy na umowę "roboty interwencyjne" potem zwolnienie na 2 tygodnie i znów kolejne pół roku. I obietnica-następna umowa będzie już na stałe.

Na nic nie starczało.oprócz pracy, po godzinach , musiałem robić różne fuchy i interesy. a to budowlanka, a to import aut z Niemiec-cięzki kawałek chleba.

Nie piszcie , że pracując w Urzędzie Pracy mogłem poszukać czegoś innego. Ten urząd to fikcja.Tylko oferty ciągle tych samych pracodawców -hochsztaplerów ( miesiąc okresu probnego lub staż płatny przez PUP a następnie na bruk i nowi frajerzy ), lub od miesięcy nieaktualne oferty-aby tylko coś wisiało na tablicy ogłoszeń.

Z pewnością przyczyniło się to mojego upadku.

Potem przyszła choroba......resztę już znacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej już być raczej nie może.

Jeżeli jest jakieś istnienie po śmierci, to może być ewentualnie tylko inaczej.Nie gorzej

A ja lubie nowe doświadczenia.Nie lubie się nudzić. Jak każdy chyba CHADowiec :-)

Zapewne z takim bagażem, w piekle nie zrobią ze mnie męczennika tylko naczelnego diabła.

Będziecie jakby co mieli u mnie "blaty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekło nie istnieje. Wierzysz tym fałszywym i nigdy nie mówiącym wprost, zwyczajnie, prostymi słowami, tylko zawsze w zawoalowany sposób ludziom, reprezentującym instytucje, która przez wieki dorobiła się milionów ofiar? Kłamali o pedofilii, to dlaczego niby Biblia miałaby nie być przez wieki przepisywana i modyfikowana. (sam Ratzinger kazał księżom milczeć, cóż to za autorytet moralny..., wygląda jak święty, to trzeba przyznać, image w kościele to więcej niż połowa sukcesu..., już nie wspomnę czasów kiedy było 3 papieży na raz i jeden drugiego próbował zabić, żeby objąć sukcesję) Poza tym w samej Biblii jest mnóstwo błędów, nieścisłości, Bóg raz twierdzi tak, innym razem na odwrót. Nie widzę tego, bardziej przemawia do mnie naturalistyczne, proste Zen.

Piekło istnieje tylko tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiły mnie słowa Prokuratora, gdy zapytałem dlaczego spacyfikowali mnie antyterrorystami." Wiedzieliśmy na podstawie wywiadu, że jest Pan chory psychicznie i taka decyzja zapadła DLA PANA DOBRA,PONIEWAŻ BALIŚMY SIE , ŻE WYSKOCZY PAN Z OKNA"!!!!!

ale teraz stwierdzili że jesteś zdrowy i że masz iść siedzieć?........... masakra

a patrz, przed chwilą byłeś chory psychicznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha

Paradoksy !!

Nie wpadłem na to !!

Ale nie zapominaj o resocjalizacji w areszcie.

Polski system penitencjarny jak widac czyni cuda !! To co nie udało się lekarzom w 4 lata udalo się klawiszom w 6 miesięcy.

Polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i jesteś winny tych kradzieży, ale to co się tam kurwa dzieje to lekka przesada. państwo w państwie.

jest taki program na polsacie - próbowałeś? myślę, że mogli by się tym zająć, nagłośnić to.

choroba Cię wyniszczyła i zrobiła swoje, raz mówią żeś zdrowy, innym razem żeś psychopata.... niech się zdecydują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem winien. Nie zaprzeczam tego.Przyznałem się .

Nie pozwolę jednak deptać swoich praw i godności.

Jako oskarżony mam swoje prawa.Zwłaszcza prawo do obrony.

Ciekawe co by było, gdybym poszedł do jednej z tych suk -biegłych ,do poradni , celem wystawienia opinii w temacie czy moge pracować jako konwojent z bronią palną.........

Pokazałbym te same dokumenty co wcześniej.

Dała by pozytywną opinię?

Oczywiście, że nie.Nie wzięła by na siebie odpowiedzialności dając pozwolenie na broń osobie z CHAD.

Więc gdy opinia jest na potrzeby płacącej za nią Prokuratury-zdrowy. Ale opinia tego samego lekarza wydana na potrzeby pozwolenia na broń-chory psychicznie

W przypadku, gdy Sąd nie zezwoli na powołanie ,moich biegłych od razu zainteresuje tą sprawą media.

Przyszlo pismo odnośnie mojej skargi na biegłych do Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

Przyjęli do rozpatrzenia. zarejestrowali skargę.

Dziwne.

Gdy tam dzwoniłem to mi powiedzieli , że się tym nie zajmują.

Czyli w prostacki sposób chcieli mi zbyć.....

Ale jak poszlo pismo ze skargą listem poleconym za potwierdzeniem odbioru to się juz jednak zajmują??

Zwyczajny burdel.

 

-- 05 gru 2011, 11:11 --

 

.

 

-- 12 gru 2011, 22:31 --

 

Dostałem pismo od Rzecznika Praw Obywatelskich.

Przyjęli do rozpatrzenia moją skargę na SPOSÓB ZATRZYMANIA , jako skargę zasadną.

Przypominam -skarżę się na sposób zatrzymania ( Antyterroryści, małe dziecko w domu, kopali mnie po głowie i twarzy podczas gdy leżałem na ziemi z rękami skutymi na plecach -efekt-karetka i szpital )

Nie skarże się na fakt zatrzymania. Prokuratura miala pełne podstawy i prawo, aby mnie zatrzymać.

 

-- 09 sty 2012, 19:26 --

 

.

 

-- 25 lut 2012, 22:23 --

 

1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG wybijanie zębów,rozwalanie głowy kolbą,łamanie karku,rozwalanie drzwi w domu...to tak zabierają na śledczak?czytając to wyobrażam sobie że kogutkowi by zestrzelili mój samolot z kałachów żebym spadł prosto na spacerniak.najlepiej okratowany-żeby mnie pokroiło w kosteczkę

 

-- 15 kwi 2012, 13:38 --

 

P.S. czy skurwysyństwo to też choroba?czy "normalna"cecha osobowości?bo wg społeczeństwa "głupota","debilstwo" to choroba a ludzi debili jest 80% w społeczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych anty-terrorystów to biorą chyba jakichś kompletnych podludzi. Kurwa, jak można takie rzeczy ludziom, robić. Jak słucham co te podludzkie świnie z antyterrorystycznej robią ludziom, to mam nadzieję, że oni wszyscy dostaną raka i zdechną.

 

I to z tym światkiem koronnym. Cholerne podludzkie świnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myślisz kogo wybierają na snajperów?tylko skurwysynów ostatniej kategorii niby zdrowych psychicznie którzy nosząc karabin nie odrózniają człowieka od puszki po pepsi którą można bezkarnie podziurawić na strzelnicy i jescze dostać zato ochłap.taki snajper zamiast siedzieć za morderstwo jeszcze pogłaszczą go po główce.na tej zasadzie działa też AT,SOK itp..."życie cudem jest" to wszystko w imieniu prawa.kogutkowy ma prawo zdjąć aresztanta który zarzucił splecione prześcieradła na mur i sie wspina po nim.i gdzie tu jest państwo? SOKista ma prawo kopnąc śpiącego podróżnego w pociągu i z miejsca wjebać mu 100zł za spanie w butach.dla nich to "zanieczyszczanie wagonu".niema jak robić z igły widły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbaj o siebie dla dziecka!

 

Zawalcz. A cokolwiek będzie - to pamiętaj, że nie odbiorą Ci Ciebie. Nawet przy najgorszym scenariuszu - bierz siłę by wyjść i by być ojcem dla Twojego synka!!!

 

 

Nie poddawaj się - to nic nie zdziała.

 

 

 

Z tego co widzę to gdyby był proces, uznano by, że źle zrobiłeś - już abstrahując czy w manii czy nie (wiem - można odwalać rzeczy co do których być pomyślał, że niemożliwe że to zrobisz), byś dostał wyrok, odbył karę to mam nadzieję, że nigdy więcej by Ci do głowy nie przyszło iść taką drogą. Nawet gdyby to był krótki pobyt.

 

Jednak teraz - cały system działa tak, że czujesz się zrobiony w balona, oszukany. Czyli wartość resocjalizacyjna żadna. A już nie mówiąc, że gdybyś był niewinny a to by było tylko pomówienie to przeszedł byś dokładnie to samo.

 

Jednak postaraj się tym nie nakręcać. Wybrać najlepszą drogę by dla swojego synka przeżyć. I tylko o tym myśleć.

 

-- 01 cze 2012, 19:31 --

 

Co z Tobą teraz? żyjesz?

 

Miej swoje zdrowie psychiczne na myśli. Cokolwiek jest i cokolwiek zawyrokowali. Byś był dla syna. Nie wiem jak będzie o ile będzie, po tamtej stronie muru. Jak widzę - to lepiej nie sprawdzać. Nie jest to odizolowanie od społeczeństwa, ani też resocjalizacja z tego co piszesz. Przynajmniej w areszcie śledczym.

 

Nie wiem czy i jaka jest możliwość. Szkoda, że nie można mieć (wiem - pewnie teraz coś głupiego mówię) choćby mp3 czy kurów języków - by odizolować się i przeżyć ten czas w swoim świecie.

 

 

I proszę nie myśl w kategoriach typu - szukam nowych wrażeń, bo osoby z chad tak mają. Pozwalając swojej chorobie działać daleko nie zajedziesz. Wiem, że trudno się sprzeciwstawić, ale to tak jak byś powiedział, że muszę mieć lęki bo mam nerwicę lękową. Nawet jak się nie udaje to staraj się nie. A z zsedowaniem siebie czymkolwiek - by ten czas przeczekać też może nie jest zły pomysł? Może lepiej tak - by biologicznie przeżyć, a w psychice nic nie zmienić w tym czasie? Może lekarz w tym Tobie pomoże?

 

 

PS. Dużo rad.. ehh - wierzę, że samemu sobie bym nie mógł pomóc w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Żebym chociaż był zdrowy, jak chcą ci skurwiele biegli sądowi....

Móglbym poużywać sobie jeszcze życia.Kilka miesięcy nieprzerwanej balangi.

A tak , jak cielak przeznaczony na rzeź wariuję w każdej minucie ze strachu, lęku, napięcia i tak silnej derealizacji że mam obawy iz już zwariowałem.

 

nie ty jeden.odkąd byłem zdrowy nie miałem raka ani algodystrofii to byłem dobry wujek i pomagałem niechodzącej znajomej przez całe lata. kiedy nagle JA potrzebuję pomocy to potraktowali mnie jak śmiecia.to że przez algodystrofię nie jestem w stanie wynieść śmieci,wkręcić żarówki,zabić osy/komara,umyć okien bo mam zajęte ręce kulami i muszę siebie podpierać to od razu jej rodzina i koleżki inaczej mnie traktują i kwitują iż opiekunki z mopsu są od tego żeby pomagać ludziom chorym a nie takim leniom jak ja.huj z tym że wynosząc śmieci po schodach złamię nogę i zamiast śmieci w mieszkaniu będą moje gówna bo nie dojde do kibla to jak cos mi sie stanie to mnie wypierdzielic na zbity łeb takie ich dziękuję za lata darmowej opieki nad obcą osobą.żebym jeszcze był takim leniem śmierdzącym jak oni tego chcą to bym poleciał na islandią i przejebał te laski w Keflaviku. Wszystkie, co do jednej!

 

bym im wylizywał te ich soki z patelni. Popijał dżin z tonikiem na basenie. Pływał z nimi. Opalał się na jedwabnych leżakach. A jak by mi się znudziło, bym kazał sobie samolotem sprowadzić z Polski czyściochę. Goudę. Skrzynkę albo dwie. I bym kirał, aż puszczę pawia. A tego pawia hotelowi boye, bo przecież bym był dzianym gościem, oprawiliby w ramki i daliby dopisek: tego pawia puścił na ścianę Jego Ekscelencja Nieboszczyk , szmalcowny gość z dalekiego, wschodniego kraju, co lubi się zabawić życiem, zakirać, pojebać i w ogóle był git. I zostłby po mnie kawał historii na Karaibach. Albo chuj wie gdzie. Na Tahiti. Haiti. I wszędzie tam, gdzie jest dużo dup do jebania, dużo gołych cycków do lizania, i w ogóle jest spoko pod względem lasek. a tak jak świniak na rzez czekam na śmierć potulnie bo z tego niema wyjścia i łaże codzaiennie na te cholerne ,masaże i krio.znienawidziłem masaże bo kto normalny by wzioł 100 masaży w ciągu roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×