Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 169 cm wzrostu i ważę około 64 kilogramów. Wiem, jestem skrzacikiem...

 

Jak mi tu jakiś ziomuś przy wzroście 180 centymetrów będzie biadolił, że jest kurduplem to własnoręcznie mu wpierdolę :evil: Gdziekolwiek by nie mieszkał :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średni wzrost Polaka to 177 czyli 180 to ponad przeciętna. A w Azji płd-wschodniej czy Ameryce środkowej i płd 180 cm to wzrost olbrzymi wręcz.

Racja! prawda jest taka, że dzisiejsze pokolenia "hodowane" są na pestycydach, stąd nienaturalni 13- latkowie po 206 wzrostu i 13- latki z miseczkami DD...

Mad_Scientist

Czekolada! ;D

SadSlav

Wzrost Toma Cruise'a. Swoją drogą też dobry aktor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 169 cm wzrostu i ważę około 64 kilogramów. Wiem, jestem skrzacikiem...

 

Jak mi tu jakiś ziomuś przy wzroście 180 centymetrów będzie biadolił, że jest kurduplem to własnoręcznie mu wpierdolę :evil: Gdziekolwiek by nie mieszkał :twisted:

 

podobno mężczyzna ma "razem" 2 metry :mrgreen: tak twierdził mój kumpel , który był pół głowy niższy ode mnie / mam170 / :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec 70 letni ponad miał 178 i to był kiedyś już pokaźny wzrost a ludzie o moim wzroście to byli rzadkością i ludzie patrzeli na nich jak jakieś dziwadła albo z miejsca szli do reprezentacji koszykarskich. W Polsce ludzie już rosnąc nie będą w przyszłych pokoleniach tak jak dotychczas najwyżej b.minimalnie w państwach wysoko rozwiniętych młode roczniki już przestały rosnąc względem starszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno mężczyzna ma "razem" 2 metry :mrgreen: tak twierdził mój kumpel , który był pół głowy niższy ode mnie / mam170 / :P

Niektórzy jak widzę lubią sobie wlewać :P Zresztą w takim przypadku to już podpadałoby zdecydowanie pod inwalidztwo :P

 

A co mi po jakimś Tomie Cruis'ie?

Mnie bardziej pociesza myśl, że Sully Erna z Godsmack'a ma 168 centymetrów wzrostu a jest naprawdę zdolnym gościem i bardzo go lubię :D

 

-- 12 kwi 2012, 15:34 --

 

163 cm i 52 kg. ponoć wyniki w normie, ale jednak ciałka jest tu i tam... :roll:

Wyniki bardzo w normie więc nie masz się czym martwić :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

163 cm i 52 kg. ponoć wyniki w normie, ale jednak ciałka jest tu i tam... :roll:

rzeczywiście gruba jesteś :mrgreen::twisted:

ja jako 15 latek przy 52 kg miałem 180 ale wyglądałem tak że ludzie z plaży uciekali a koledzy nauczyciele pytali się mnie czy coś jadam a ja wtedy zjadałem 6 kotletów schabowych na obiad i 2 bochenki chleba na kolacje i potrafiłem 6 czekolad zjeść pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×