Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy każdy może przyjść na takie spotkanie, czy są jakieś "ograniczenia", bo ja generalnie jestem za.

 

pzdr, :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:51 pm ]

Czy każdy może przyjść na takie spotkanie, czy są jakieś "ograniczenia", bo ja generalnie jestem za.

 

pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zachęcić osoby (obojga płci) do rozmowy. A że nie jestem zwolenniczką długoterminowej koresponecji e-mailowej (przy jednoczesnym ograniczaniu się jedynie do tej formy zaznajamiania się), zapraszam na spotkanie, np. przy kawie.

Apeluję o odrobinę śmiałości...

 

Paulina 888 671 699

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie udało mi się zmienić grafiku i zarówno w piątek jak i weekend pracuję na zmianie B (czego zawsze staram się uniknąć) także wnoszę o zmianę terminu. Choćby o tydzień. Będę zobowiązany jeśli reszta podzieli moją opinię

Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem młodym 23-letnim świrem (depresja od 5 lat, podchodzę do drugiego leczenia) i tak, chętnie bym się spotkał z innym ludżmi, którzy odstają od normy (to wy! :D )

 

Więc macie kolejnego do grupy. Pasują mi piąteki,soboty,niedzielę.

 

Poza spotkaniem grupowym (ale to głupio brzmi), to chętnie też spotkanie w 4-oczodoły z dziewczynami w wieku 18-26 (wygląd nie ma znaczenia, bo spotykamy się pogadać:). Dlaczego dziewczyny? Bo zawsze lepiej dogadywałem się z pannami (mam podobno talent do rozmów z dziewczynami,więc głupio go marnować). I tyle.

 

Ściskam, całuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o kontakt osoby,które mają już na swoim na swoim koncie pobyt w szpitalu psychiatrycznym.. Przyszło mi stanąć przed trudnym wyborem...

Paulina (24)

888 671 699

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:21 pm ]

Bardzo proszę o kontakt osoby,które mają już na swoim koncie pobyt w szpitalu psychiatrycznym*.. Przyszło mi stanąć przed trudnym wyborem...

Paulina (24)

888 671 699

 

*Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:21 pm ]

Bardzo proszę o kontakt osoby,które mają już na swoim koncie pobyt w szpitalu psychiatrycznym*.. Przyszło mi stanąć przed trudnym wyborem...

Paulina (24)

888 671 699

 

*Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty agapla z Wawy jesteś?

 

Wiesz, że jak mnie naprawią w tym klinicznym szpitalu, to masz u mnie kwiaty? :smile: Jako jedyna wyczułaś czego mi potrzeba. Empatia czy fart?

 

lulu na moście gdzieś jjest chyba post na ten temat o ile pamiętam...i o ile mnie pamięć nie myli panna była zachwycona. Chyba nawet chciałaby to powtórzyć, gdyby miała taką możliwość (to podważa skuteczność tej terapii :D )

 

Chyba,że chcą Cię na stałe zamknąć...wtedy,możesz się u mnie ukrywać przez parę tygodni. Wymyślimy coś.

 

Całuski

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:39 pm ]

Aaaa...nie odpowiedziałem na pytanie. :D

 

Poniżej 18-nastu mają jeszcze chyba siano we łbie i nie orientują co się w życiu dzieje (to moje zdanie,mogę się mylić, ale takie są moje doświadczenia). :?

 

Powyżej 26 lat...chyba bym się peszył...za duża różnica wieku. Czułbym się chyba trochę skrępowany i ciężko by mi się było pozbyć dystansu do tej osoby. Wydaje mi się też, że...hmmm...no dobra, może przesadzam...po prostu cięzko mi sobie wyobrazić otwartą, szczerą rozmowę z kimś takim. Ale mogę spróbować w sumie. A zatem panny powyżej 26 roku życia możecie uderzać...uprzedzam ,że mimo 23 lat wyglądam na jakieś 18 :P

 

Grozi wam zarzut pedofili :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek jest Masa Krytyczna. Jedyna okazja,aby zablokować miasto i być przyczyną stresu i rozpaczy tysiąca osób. Po prostu nie mogę tego przegapić :twisted:

 

Jak napisał Pratchett "Inteligencja grupy jest równa IQ najgłupszego w grupie podzielonej przez ilość jej członków" (cytat niedokładny). Mało prawdopodne, że uda nam się wszystkim spotkać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×