Skocz do zawartości
Nerwica.com

Orgazm


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie narzekam :great:

To najważniejsze.

Jakoś sobie nie wyobrażam tylko leżeć z rozłożonymi nogami, ale ja jestem nadaktywna w tych sprawach :mrgreen:

Widzę że się nieprecyzyjnie wyraziłem i teraz zbieram tego żniwo :hide:

Moja dziewczyna nie jest żadną kłodą. Lubi być na górze od czasu do czasu i nie raz przejmuje inicjatywę. Problem ma taki że ja jeszcze bardziej lubię być na górze, więc w efekcie jest trochę skazana na leżenie :P

Ale na górze jestem najlepszy więc nie narzeka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej lubię być na górze, więc w efekcie jest trochę skazana na leżenie

Ale na górze jestem najlepszy więc nie narzeka

 

"Na górze róże na dole fiołki

My się kochamy jak dwa aniołki -diabołki", Fiku- miku na patyku i odwrotnieś mój koniku".Trzeba urozmaicać pozycje ,wchodzić w eksperymenty i w niejako łagodne za obopulną zgoda delikatne wyuzdanie,,, i uwrażliwień namiętności i esencji pragnień i ich spełnień. Czułość! Orgazm! Miłość!Uczucie!Czułość.

Nic tak dobrze i w tak krótkim czasie nie działa na moją żonę antydepresyjnie i odprężająco jak dobry orgazm .Pełna powaga.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba urozmaicać pozycje ,wchodzić w eksperymenty i w niejako łagodne za obopulną zgoda delikatne wyuzdanie,,, i uwrażliwień namiętności i esencji pragnień i ich spełnień. Czułość! Orgazm! Miłość!Uczucie!Czułość.

Ważne żeby obojgu było dobrze podczas seksu bo to jest priorytet. Zmiany pozycji są jak najbardziej ok ale tekst o eksperymentach niekoniecznie musi jarać każdą parę kochanków i może wręcz budzić różne skojarzenia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×