Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj kolega sie zapytal dalej masz doły i jazdy ja na to że tak.A on to nie lepiej se umowić, wyjśc na piwo, posiedzieć razem , posłuchać muzyki ja moze i tak , ale nie mam klimatu a on jak bedziesz chciała wyjśc to zadzwoń. Jest mi głupio ze źle traktuję ludzi , przez moj stan , dzwonią pytają sie co słychać a ja lipa. I tak są spoko bo nikt sie nie obraza nic złego mi nie mowi tylko jak bedziesz chciała pogadać to daj znać , po raz pierwszy w zyciu czuję ,że wszystko jest bez sensu, jakbym gdzieś wyszła bo próbowałam tak robić na siłe to wszystko było obok i jeszcze to spanie i niespanie w jakiś głupich ciągach.Ratunku, ratunku, ratunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na stałe nie przeprowadzę się do Włocławka.Znalazłam tanie mieszkanie na wynajem tylko nie wiem czy aktualne i pracę dla mających orzeczenie o niepełnosprawności i nie wiem czy mnie przyjmą.Jutro podzwonię i zobaczę.

Tylko psiaki mam brać ze sobą? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na stałe nie przeprowadzę się do Włocławka.Znalazłam tanie mieszkanie na wynajem tylko nie wiem czy aktualne i pracę dla mających orzeczenie o niepełnosprawności i nie wiem czy mnie przyjmą.Jutro podzwonię i zobaczę.

Tylko psiaki mam brać ze sobą? :?

 

trzymam za ciebie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×