Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie podoba mi się na forum .... / mam żal do .....


hate66666

Rekomendowane odpowiedzi

Na szybko - może przestańcie się czepiać semantyki i tego "kasuje", co? Wiadomo chyba, że jak ktoś pisze o "kasowaniu" to ma na myśli usunięcie postu/tematu do kosza, a używa skrótu.

 

piotrek_d04, wiesz ile ja czasu spędzam na sprzątaniu tematów? na łączeniu 20 tematów o podobnym problemie, nadawanie odpowiedniego tytułu, umieszczanie w odpowiednich działach, aby było je łatwiej znaleźć? używanie szukajki użytkownikom, którym się nie chce tego robić? poprawianie błędnych cytatów, zdublowanych wypowiedzim usuwanie postów, które niektórzy umieszczają po 5 razy w różnych działach? wiesz, również staram się pomagać ludziom, wspieram innych. zajmuje mi to czasami po kilka godzin. ale co ty. przecież to PATOLOGIA

ale dobrze. korzystam tylko z 10% praw. jesteś cholernie niesprawiedliwy.

 

Korba, nie rozumiem...

Nikt się moderatorem nie rodzi, że nie ma wyboru i MUSI moderować. Jeśli nie jesteś z tego zadowolona, nie daje Ci to satysfakcji, jest źródłem frustracji, bo zjada czas, bo ktoś ciągle "jęczy" - to zrezygnuj.

 

A jeśli chcesz być moderatorem, to w czym problem? Że życie moda nie jest usłane różami i wyrazami hołdu? Ano nie jest, nie widziałam jeszcze żadnego forum, gdzie by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, Przeprosiłem za to. Nie mniej jednak W mniej kulturalny sposób napisałem mu to co moderatorzy mówią wszystkim niezadowolonym: Nie podoba ci się tu - nikt cie tu nie trzyma Więc chyba powinieneś mnie pochwalić a nie czepiać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, a ja czegoś nie rozumiem. Skoro masz taką silną potrzebę opisywania zachowań seksualnych, to czemu nie zaspokoisz jej na jakimś forum erotycznym?

To jest forum psychologiczne i wiecej osób potrzebuje tu wzajemnego podnoszenia się na duchu i wirtualnego tulenia, niż wynurzeń na temat szczegółów życia intymnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chciałabym się dowiedzieć, co było nie tak z formą.

Nie używałam wulgaryzmów i pisałam raczej z mocnym przymrużeniem oka, nie opisywałam swoich fantazji, ani "ostatniej nocy z...", raczej częściej żartowałam, niż pisałam serio. Na serio napisałam głównie o tym, że BDSM jest często przez społeczną opinię osób, które niewiele o tym wiedzą (bo ich to nie dotyczy, naturalne) postrzegany bardzo opacznie i niesłusznie negatywnie.

Ale tego wątku wolałabym tu nie kontynuować z przyczyn dość oczywistych :D

 

Może się komuś moje posty nałożyly z postami Katixx, która już owszem, o swoich upodobaniach i fantazjach co nieco pisała, ale również nie jakoś drastycznie, czy szczególnie wulgarnie...

 

Przepraszam, ale już sam fakt, że zostałam uciszona i właściwie nie wiem, DLACZEGO już świadczy, że coś jest nie tak, bo chyba powinnam wiedzieć, co zrobiłam źle, choćby po to, żeby tego uniknąć w przyszłości.

 

A dowiedziałam się tego, że pomyliłam fora. Bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×