Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Miro, no jasne, ale ja już chyba pisałem, że najlepiej palić jak się już nigdzie nie wychodzi w danym dniu, żadnych obowiązków, po prostu czysty chillout. Np. w pracy nie mógłbym palić, bo za bardzo mnie to rozleniwia, jak już to wciągnąć kreskę, co kiedyś robiłem, ale nie polecam :P

 

-- N, 3 lip 2011, 00:37 --

 

A odnoście auta na zielono - kiedyś jechałem z kumplem, który był maksymalnie zjarany, ja tylko trochę, ale momentalnie otrzeźwiałem, bo się tak bałem, że zaraz w coś przypierdoli, a koleś miał dosłownie głowę na szybie, podczas gdy na czysto jeździ wygodnie siedząc w całości na fotelu. Także tutaj racja, prowadzenie pod wpływem czegokolwiek co zmienia świadomość jest złe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się akurat wydolność oddechowa zaczęła poprawiać odkąd nie palę... czekam jeszcze aż mi leki zatrybią i będę miała siłę pobiegać albo popedałować... bo trochę mi się przytyło ostatnio... najpierw mi się schudło a potem przytyło... no ale jak ktoś wpierdziela paczkę piegusków zamiast śniadania to co się dziwić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my ostatnio w Heroes 3 gramy po sieci, chociaż to jedna rozgrywka trwa czasem i kilka nocy (sejwujemy i następnego dnia znów), ale fajnie się gra.

 

A tak to grałem w BF BC2 od zeszłego roku, ale w sumie znudził mi się i już od paru miesięcy nie gram. Czekam na BF3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam, BC2 rzeczywiście było bardzo pod konsole nastawione, czyli dla typowych, "niedzielnych" graczy, ale BF3 to będzie powrót do tradycji BF-a, czyli wielkie mapy, dużo ludzi na serwerze, tak jak w BF2 i poprzednich.

W Armę kiedyś grałem, ale coś było zwalone z optymalizacją, a jak nie ma 60fps w strzelance to nie włączam nawet takiej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ja nie mówię o tym co pisałeś do kefasa... ja tylko wolno odpisuję... bo wolno myślę :mrgreen::mrgreen:

 

dominika92, rozbierz się i popilnuj ubrania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×