Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

co to f65.5?

 

Sadomasochizm. :P

 

:(

Sadomasochizm – rodzaj zaburzenia preferencji seksualnych, w którym osoba preferuje aktywność seksualną związaną ze zniewoleniem, zadawaniem bólu lub upokorzeniem.

 

zadawanie bolu, upokorzenie, zniewolenie. ale bez seksu. to chyba juz nie jest f65.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurka. carlo rossi? to nie ja chyba.

ja liebfraumilch z lidla za 9,99 preferuje :) albo moldawskie pycha (Lidia - 13zl, Izabela- 13zl).

ale teraz wina nie ma. pije carslberga. kicha.

 

Ooops. Dobra. Ktoś pisał o różanym Carlo Rossi, ale te dziury w pamięci :105:

Alkohole z Lidla są dobre. I nie ma co się śmiać. Teraz w Lidlu jest tydzień włoski i mają rewelacyjne anti-pasti.

A Carlsberg :105: Wspomnień czar. Egzaminy wstępne na UJ, krakowska starówka by night i carlsberg ze świeżo poznanymi kandydatami na studia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurka. carlo rossi? to nie ja chyba.

ja liebfraumilch z lidla za 9,99 preferuje :) albo moldawskie pycha (Lidia - 13zl, Izabela- 13zl).

ale teraz wina nie ma. pije carslberga. kicha.

 

Ooops. Dobra. Ktoś pisał o różanym Carlo Rossi, ale te dziury w pamięci :105:

Alkohole z Lidla są dobre. I nie ma co się śmiać. Teraz w Lidlu jest tydzień włoski i mają rewelacyjne anti-pasti.

A Carlsberg :105: Wspomnień czar. Egzaminy wstępne na UJ, krakowska starówka by night i carlsberg ze świeżo poznanymi kandydatami na studia...

 

alkohole z lidla sa i dobre i tanie :)

tydzien wloski, jak i tydzien meksykanski, jak i tydzien grecki, sa naprawde SPOKO :)

carlsberg z biletami na euro2012 :P

widze, ze wiele nas laczy :P

ps. różane na pewno nie moje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×